پشت درهای بسته مجلس چه گذشت؟!/ روایت نماینده تبریز از جلسه غیرعلنی مجلس

نماینده مردم تبریز اظهار داشت: به گفته رئیس مجلس در مذاکرات با گروسی، فقط کارت‌های حافظه دوربین‌ها را عوض و پلمب شده و هیچ اطلاعات جدیدی به آژانس داده نشده است.
تصویر پشت درهای بسته مجلس چه گذشت؟!/ روایت نماینده تبریز از جلسه غیرعلنی مجلس

به گزارش پرسون، احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریزدر روایتی از جلسه غیرعلنی مجلس گفت: قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی غیر علنی در خصوص مذاکرات مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با رئیس این سازمان اعلام کرد «تنها اتفاق رخ داده این است که کارت‌های حافظه دوربین‌ها را عوض کرده‌ایم».

وی ادامه داد: به گفته رئیس مجلس «این کارت‌ها پیش از این توسط آژانس پلمب شده بود؛ کارت‌ها تعویض شد، مجدداً آژانس دستگاه‌ها را پلمب کرد.»

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی افزود: قالیباف تاکید کرد که «کارت‌ها در ایران است، هیچ اطلاعاتی به آژانس داده نشده است.»

وی افزود: طبق قانون راهبردی لغو تحریم‌ها، به دلیل اینکه تحریم‌های هسته‌ای علیه ایران لغو نشده، دولت نمی‌تواند هیچ اطلاعاتی به آژانس بدهد.

علیرضابیگی با اشاره به هجمه رسانه‌ای اصلاح‌طلبان مبنی بر توافق ایران و آژانس و زیرپا گذاشتن قانون لغو تحریم‌ها گفت: این هجمه رسانه‌ای پوست‌ خربزه‌ای است که اصلاح‌طلبان زیر پای دولت روحانی می‌گذارند.

349674