انتصاب احمد صالحی به عنوان «رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری»

با حکم معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی به سمت «رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری» منصوب شد.
تصویر انتصاب احمد صالحی به عنوان «رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری»

به گزارش پرسون، سید «صولت مرتضوی» با صدور حکمی، حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی را به سمت «رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری» منصوب کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای احمد صالحی

با عنایت به مراتب تعهد و شایستگی و سوابق ارزشمند علمی و عملی جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان «رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری» منصوب می‌گردید. انتظار می‌رود با تشریک مساعی و همکاری همه مجموعه‌ها و بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود در آن مرکز با توجه به رهنمود‌های مقام معظم رهبری دام عزه‌العالی به دولت انقلابی و مردمی و تأکیدات و انتظارات ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در خدمت‌رسانی خالصانه، صادقانه و بدون منت به مردم و با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از طریق فرآیند‌های نظارتی و تقویت ارتباطات مردمی، در جهت پاسخگویی و پیگیری مشکلات، ولی نعمتان انقلاب اسلامی اهتمام لازم را معمول دارید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و اهتمام به تفکر عدالت‌محور و روحیه انقلابی، مردم‌داری، پاکدستی، فسادستیزی، قانون‌مداری و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در انجام وظایف موفق و مؤید باشید.

339238