325886

با حضور معاون رئیس جمهور انجام شد:

افتتاح استودیوهای رادیویی و تلویزیونی صدا و سیمای مرکز گیلان+ عکس

تصویر افتتاح استودیوهای رادیویی و تلویزیونی صدا و سیمای مرکز گیلان+ عکس
آیین افتتاح استودیوهای رادیویی، تلویزیونی، و تجهیز کامل ساختمان ولایت صدا و سیمای مرکز گیلان با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه بودجه، رئیس سازمان صدا و سیما و استاندار گیلان برگزار شد.

به گزارش پرسون از گیلان، آیین افتتاح استودیوهای رادیویی، تلویزیونی، واحد سیارHD و تجهیز کامل ساختمان ولایت صدا و سیمای مرکز گیلان پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) همزمان با آغاز دهه‌ی امامت و ولایت، با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما و ارسلان زارع استاندار برگزار شد.

استاندار گیلان در این مراسم با تبریک دهه امامت و ولایت و اعیاد سعید قربان و غدیر، برگزاری این مراسم افتتاحیه را در راستای توسعه ی اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی استان نقش آفرین و موثر دانست.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران انقلابی متأثر از مشارکت حداکثری مردم آگاه و خواست آنان بوده، گفت: پیگیری رویکردها و مطالبات مردمی به عنوان آرمان‌های امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی، وجهه همت مسئولان است.

زارع با بیان اینکه رسانه ملی طی سال‌های اخیر در شرایط جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام اسلامی و همراهی امپراتوری‌های رسانه‌ای، توانسته به خوبی حافظ منافع ملت ایران باشد، افزود: طی افزون بر ۱۷ ماه گذشته در جریان شیوع ویروس کرونا نیز رسانه ملی در کنار ستاد ملی مقابله با این بیماری و کادر بهداشت و درمان در فرآیند علم آموزی فرزندان‌مان در قالب مدرسه تلویزیونی ایران و نیز فرهنگ سازی و آگاهی افزایی های عمومی در تغییر سبک زندگی، نقش‌آفرینی مؤثری داشته است.

وی به نقش صدا و سیما در انعکاس واقع بینانه مشکلات مردم به مسئولان اشاره و خاطرنشان کرد: بیان دستاوردها و خدمات دولت و همه ارکان نظام به مردم زمینه‌ساز امیدآفرینی در جامعه و اعتماد آنان به نظام و آینده درخشان انقلاب در توسعه اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی خواهد بود.

نماینده عالی دولت در استان به برنامه‌ریزی‌های ارزنده صدا و سیمای مرکز گیلان در تولید محتواهای مختلف و نیز تهیه اخبار و اطلاع‌رسانی به مردم اشاره و از تلاش‌های دست‌اندرکاران قدردانی کرد.

استاندار گیلان گفت: به طور قطع با افتتاحیه های امروز شاهد ارتقاء سطح کیفیت برنامه‌های تولید و پخش‌ صدا و سیما و رضایتمندی مردم خواهیم بود.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان

| 325886