325559

جوکار:

آثار بی کفایتی 8 ساله دولت روحانی، امروز در خوزستان ظاهر شد/ رئیسی پیگیر رفع معضل استان است

تصویر آثار بی کفایتی 8 ساله دولت روحانی، امروز در خوزستان ظاهر شد/ رئیسی پیگیر رفع معضل استان است
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: ناکارآمدی و ترک فعل مسئولان اجرایی فعلی باعث شد که این مشکلات برای خوزستان به وجود آید و آنان باید وظایف خود را برای رفع این مشکلات انجام دهند.

به گزارش پرسون، محمدصالح جوکار با اشاره به مشکلاتی که در استان خوزستان وجود دارد، اظهار داشت: مشکلات خوزستان نتیجه کم‌کاری‌هایی است که در طول ۸ سال گذشته و در دولت تدبیر و امید اتفاق افتاد و امروز تاثیر خودش را نشان می‌دهد.

وی بیان کرد: این مشکلات بسیار زیاد است و نمی‌توان در کوتاه مدت آن را حل و فصل کرد. رفع مشکلات خوزستان مستلزم برنامه‌ریزی دقیق و اراده جدی مسئولان است.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته در شرایط فعلی گروه‌های جهادی در حال انجام اقدامات لازم برای رفع مشکلات مردم استان خوزستان هستند. علاوه بر این، شاهدیم که ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و نهادهایی چون سپاه، ارتش و بسیج هم در حال خدمت‌رسانی به مردم خوزستان جهت تسریع در رفع مشکلاتشان هستند.

جوکار تاکید کرد: ناکارآمدی و ترک فعل مسئولان و مدیران اجرایی فعلی باعث شد که این مشکلات برای خوزستان به وجود آید و بعید است که آنان توان لازم برای رفع مشکلات خوزستان را ظرف چند هفته‌ای که تا پایان دولت باقی مانده است، داشته باشند.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: سیدابراهیم رئیسی اشراف خوبی نسبت به این موضوع دارد و تاکنون هم مشکلات مردم خوزستان را به خوبی پیگیری کرده است و حتی به دولت و مسئولان ذیربط هم پیام داد تا اقدامات عاجل را برای حل مشکلات مردم خوزستان در دستور کار قرار دهند.

وی اظهار داشت: البته رئیسی فعلا متولی امور نیست تا بخواهد به صورت مستقیم به این مسئله ورود کند. هنوز دولت روحانی بر سر کار است و آنان باید وظایف خود را تا آخرین روز کاری به خوبی انجام دهند.

منبع : مهر

| 325559