325331

وال‌ استریت‌ زورنال مدعی شد:

پیش‌بینی تحریم‌های جدید آمریکا علیه صادرات نفت ایران!

تصویر پیش‌بینی تحریم‌های جدید آمریکا علیه صادرات نفت ایران!
روزنامه وال‌ استریت‌ زورنال مدعی شد که ایالات متحده تحریم های جدید علیه فروش نفت ایران به چین را در صورت عدم موفقیت در مذاکرات هسته‌ای اعمال می کند.

به گزارش پرسون، وبگاه روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال در گزارشی مدعی شد که به گفته مقامات آمریکایی و افراد مطلع در حالی که گفتگوهای هسته‌ای در وین متزلزل می شوند، ایالات متحده گزینه هایی را در نظر گرفته است که قصد دارد ایران را به ادامه مذاکره ترغیب کند و یا در غیر اینصورت، مجازات بیشتر علیه تهران اعمال کند.

این روزنامه نوشت: به گفته مقامات، یک طرح در حال تهیه، از طریق تحریم های جدید، و با هدف قرار دادن شبکه های حمل و نقل که به صادرات تقریباً یک میلیون بشکه در روز کمک می کند و درآمد قابل توجهی را به ایران تزریق می کند، فروش نفت خام ایران به چین، مشتری اصلی این کشور را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

وال استریت ژورنال افزود: مقامات گفتند که اگر مذاکرات هسته ای شکست بخورد، گامهای جدید برداشته خواهد شد. این مقامات تأکید کردند که در گذشته، به عنوان مثال، ایالات متحده کاپیتان یک نفتکش نفت خام ایرانی که به سوریه مرتبط است را تحریم کرده و یا محموله های سوختی را که تهران به ونزوئلا می فرستاد توقیف کرده است.

| 325331