325216

خطر رادو همچنان بیخ گوش پرسپولیس

تصویر خطر رادو همچنان بیخ گوش پرسپولیس
اگرچه قرمزها موفق به بازگرداندن رادو به ایران شدند اما احتمالا به زودی بحران دروازه‌بان دوم برایشان به وجود خواهد آمد.

به گزارش پرسون، مصلحت و درخواست سرمربی سبب شده تا رادوشویچ و مدیران باشگاه پرسپولیس اتفاقات گذشته، تهدیدها و توهین‌ها نسبت به یکدیگر را کنار بگذارند اما اختلافات موجود بین طرفین فراموش شدنی نیست. از روزی که ابراهیم شکوری رادو را متهم به دریافت «پول مفت» کرد تا روزی که گلر کروات سخنگوی قرمزها را «دروغگو» خواند، زمان زیادی نمی‌گذرد و احتمالا زمان زیادی نخواهد گذشت تا دوباره طرفین به شکلی صریح یکدیگر را مورد خطاب قرار دهند.

به نظر می‌رسد تصمیم جمعی در باشگاه پرسپولیس این است که دروازه‌بان ذخیره نباید به یورو حقوق بگیرد و باوجود نمایش‌های مطمئن رادو، این به نفع مدیریت مالی باشگاه نیست. اما قرارداد سفت و سختی که انصاری‌فرد با رادوشویچ امضا کرده، سبب شده تا دست و پای مدیران کنونی سرخپوشان برای فسخ قرارداد بسته بماند.

اگر رادو همین حالا قراردادش را فسخ و در فیفا شکایت کند و پرونده حقوقی به نفعش خاتمه یابد، رقمی بالغ بر ۷۵۰ هزار یورو را از باشگاه پرسپولیس طلبکار خواهد شد. رقمی که باشگاه پرسپولیس با آن می‌تواند برای دو سال رادو را حفظ کند و خیالش از دروازه‌بان ذخیره راحت شود اما در صورت جدایی و شکایت او، علاوه بر این مبلغ باید هزینه خرید دروازه‌بانی جدید را هم بپردازد.

به نظر می‌رسد مدیران پرسپولیس برای کنار گذاشتن رادو تنها یک راه معقول پیش رو دارند و آن هم مذاکره و توافق با این گلر کروات است. در این صورت ممکن است رادوشویچ نیز حاضر شود بخشی از قرارداد خود را ببخشد و آینده خود را در تیمی جدید جستجو کند.

منبع: خبر ورزشی

| 325216