325162

حجت الاسلام کاروند:

طرح «نشاط معنوی» در 6 امامزاده و بقعه مبارکه کردستان برگزار می‌گردد

تصویر طرح «نشاط معنوی» در 6 امامزاده و بقعه مبارکه کردستان برگزار می‌گردد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: برای برگزاری طرح «نشاط معنوی» و دیگر برنامه‌های فرهنگی در کردستان 6 امامزاده و بقعه مبارکه در سطح استان انتخاب شده است.

به گزارش پرسون در کردستان، حجت الاسلام محمد کاروند؛ مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در سخنانی اظهار داشت: با آغاز فصل تابستان و نیز زمان اوقات فراغت جوانان و نوجوانان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان برنامه‌های فرهنگی بسیاری برای این ایام در دستور کار دارد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: بنابراین با برنامه‌ریزی ‌های صورت گرفته، برای برگزاری طرح «نشاط معنوی» و دیگر برنامه‌های فرهنگی در کردستان 6 امامزاده و بقعه مبارکه در سطح استان انتخاب شده است.

حجت الاسلام کاروند در ادامه سخنان خود تاکید کرد: در اجرای طرح نشاط معنوی اهداف عالیه و مهمی دنبال می‌شود که مهمترین این اهداف را می‌توان ترویج و آشناسازی بیشتر جوانان و نوجوانان با شئونات و معارف دینی دانست.

وی به برگزاری کلاس‌های مهارت‌افزایی برای دانش‌آموزان اشاره کرد و اظهار داشت: طرح نشاط معنوی در بقاع و امامزادگان شاخص و مشخص شده در شهرستان‌های بیجار، قروه، و سنندج برگزار می‌گردد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان افزود: برگزاری طرح نشاط معنوی در تابستان امسال با توجه به شیوع کرونا به دو صورت حضوری و مجازی برگزاری می‌گردد و این تصمیم‌گیری صرفا برای حفظ سلامتی دانش‌آموزان و شرکت کنندگان در این طرح است.

حجت الاسلام کاروند در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: علاقمندان برای حضور در طرح نشاط معنوی می‌توانند با مراجعه به شبکه‌های اجتماعی بقاع مورد نظر ثبت نام نمایند تا از برنامه‌های متنوع این کلاس‌ها بهره‌مند شوند.

سیدراضیه عینی ـ استان کردستان

| 325162