325015

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد عنوان کرد؛

برخورد با سگ گردانی؛ مطالبه عموم مردم

تصویر برخورد با سگ گردانی؛ مطالبه عموم مردم
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد گفت: برخورد جدی با مخلان امنیت اجتماعی در 4 حوزه سگ گردانی، شرب خمر، ساخت و نگهداری مشروبات الکلی و رانندگی پرخطر در دستور کار مشترک دستگاه قضا و نیروی انتظامی استان قرار دارد.

به گزارش پرسون از یزد، محمد رضا حداد زاده در جلسه کمیته راهبردی قضائی انتظامی استان با بیان اینکه در سال 98 بین دستگاه قضا و نیروی انتظامی استان در حوزه بی نظمی های اجتماعی بر 4 حوزه تفاهم شده تا سخت گیری جدی در این زمینه ها صورت گیرد گفت: برخورد با سگ گردانی از مطالبات عمومی مردم است و در این خصوص مکرر به پلیس امنیت تاکید شده که در این حوزه هیچگونه مسامحه ای صورت نگیرد البته در این راستا رصد خرید و فروش سگ در فضای مجازی هم در دستور کار قرار گرفته است.

حدادزاده افزود: شرب خمر و ساخت و نگهداری مشروبات الکلی از دیگر مواردی بود که در سال گذشته مورد توجه قرار گرفت و ماحصل آن کشفیات زیاد در این حوزه بوده است.

وی تصریح کرد: در حوزه رانندگی پر خطر طی جمع بندی با راهور مصادیق رانندگی پرخطر، علاوه بر آن چیزی که قانون به راهور اجازه داده امکان توقیف دارد مثل رانندگی با مستی، منتهی به تصادف فوتی، برخی مصادیق دیگر نیز استخراج و درجه بندی شد که در مواردی منجر به ارسال پیامک هشدار، اخذ تعهد و یا توقیف وسیله نقلیه بین 2 تا 6 ماه صورت می گیرد.

دادستان یزد گفت: در راستای وظایف قانونی دادسرا در آموزش ضابطین 12 مورد آموزش در سه ماه اول سال جاری برگزار شده که نسبت به سال قبل رشد 100 درصدی را نشان می دهد.

انتهای پیام/

حیران_استان یزد

| 325015