304446

افزایش تعداد صندوق سیار اخذ رای در تهران برای انتخابات

تصویر افزایش تعداد صندوق سیار اخذ رای در تهران برای انتخابات
استاندار تهران از افزایش تعداد شعب اخذ رای در این دوره از انتخابات خبر داد و گفت: برای انجام فرایند اخذ رای بیماران قرنطینه‌ای، تعداد شعب سیار را افزایش دادیم. حدود ۴۲۵ صندوق سیار در استان تهران و ۳۰۶ صندوق سیار در کلانشهر تهران راه‌اندازی شده است.

به گزارش پرسون، «انوشیروان محسنی‌بندپی» صبح امروز در حاشیه جلسه ستاد انتخابات استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این جلسه ارتقا بخشی فعالیت‌های الکترونیکی انتخابات مطرح شد که سرعت، دقت و شفافیت فرآیند‌های انتخاباتی با استقرار دستگاه‌های احراز هویت شاهد خواهیم بود.

وی ادامه داد: از دستگاه‌های خدمات رسان خواسته شد تا همه توان خود را بکار بگیرند و موانع را برطرف کنند تا در روز برگزاری انتخابات شاهد قطعی برق نباشیم و همچنین بحث الکترونیکی کردن انتخابات که کار‌ها را سرعت می‌بخشد را اجرایی کنیم.

استاندار تهران با بیان اینکه تعداد شعب اخذ رای در این دوره از انتخابات افزایش یافته است، افزود: برای انجام فرایند اخذ رای بیماران قرنطینه‌ای، تعداد شعب سیار را افزایش دادیم. حدود ۴۲۵ صندوق سیار در استان تهران و ۳۰۶ صندوق سیار در کلانشهر تهران راه‌اندازی شده است.

محسنی‌بندپی تاکید کرد: در این‌ دوره، انتخابات یک ساعت زودتر و از ساعت ۷ صبح شروع می‌شود و تا ۲ بامداد ادامه خواهد داشت. تدابیری اتخاذ شده تا از همان ساعت ۷ اخذ رای آغاز شود و فرمانداران هم آمادگی خود را اعلام‌کردند که این کار را با دقت و حساسیت بیشتری دنبال کنند.

وی یادآور شد: این ظرفیت و توان در حوزه‌های IT وجود دارد که تا آنجایی که بتوانند نسبت به حملات سایبری اقداماتی را در دستورکارشان داشته باشند.

محسنی‌بندپی با بیان اینکه برای تامین امنیت انتخابات جلسات متعددی تاکنون برگزار شده است، گفت: یک جلسه در غرب و یک جلسه در شرق و یک جلسه نیز در کلانشهر تهران برای هماهنگی در تامین امنیت انتخابات برگزار شد و به عزیزان نیروی انتظامی که تامین کننده نظم امنیت هستند آموزش‌ها و حساسیت‌های لازم گوشزد شده است و مواردی که برای اطمینان بخشیدن از نیت انتخابات است را در دستور کارشان گذاشتند.

| 304446