304432

امشب ببینید؛

بانوی نخبه ایرانی در برنامه «ما ایرانی‌ها»

تصویر بانوی نخبه ایرانی در برنامه «ما ایرانی‌ها»
یکی از بانوان نابغه و نخبه علی در حوزه «نانو بیوتکنولوژی» پنجشنبه بیستم خرداد ماه در برنامه «ما ایرانی‌ها» شبکه پنج سیما حضور پیدا می‌کند.

به گزارش پرسون، بی‌بی فاطمه حقیرالسادات بانوی نابغه و نخبه علمی نانو بی و تکنولوژی پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ مهمان برنامه ما ایرانی‌ها شبکه پنج سیما می‌شود تا از نقش و فعالیت‌هایش در حوزه نانو بی و تکنولوژی و نانو داروها برای مردم بگوید.

وی با حضور در برنامه ما ایرانی‌ها به بیان خاطرات خود از روزهای تحصیل و تلاش شبانه روزی برای به دست آوردن جایگاه علمی در طراز بین‌المللی خواهد گفت. این بانوی نخبه همچنین چالش‌های پیش روی خود را در مسیر رسیدن به اهدافش در کشورهای هلند و ایران تبیین خواهد کرد.

حقیر السادات مدرک دکترای تخصصی نانوپزشکی را از هلند گرفته است، ضمن بیان جایگاه خاص ایران در دانش نانو بیوتکنولوژی در جهان از دارویی فوق تخصصی نام می‌برد که در اروپا آن‌را با نام "بی بی زوم" می‌شناسند.

«ما ایرانی‌ها» روزهای پنج شنبه با اجرای محمود رضا قدیریان هر هفته راس ساعت ۲۲ و تکرار آن روزهای جمعه راس ساعت ۲۰ از شبکه پنج سیما میهمان خانه‌های مردم ایران خواهد بود.

این برنامه کاری از گروه اجتماعی است که به تهیه کنندگی قاسم اورنگی و با سردبیری ایمان علی محمدی روانه آنتن شبکه پنج سیما می‌شود.

| 304432