304377

نورمحمدی در گفت و گو با پرسون:

برخی از مدیران پرسپولیس فوتبالی نیستند/ مشکلات سرخپوشان با خصوصی سازی حل می شود

تصویر برخی از مدیران پرسپولیس فوتبالی نیستند/ مشکلات سرخپوشان با خصوصی سازی حل می شود
بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره توافق با سرخپوشان پایتخت بر سر مطالبات مالی اش توضیح داد.

رضا نورمحمدی بازیکن سابق پرسپولیس در گفت و گو با پرسون، درباره توافق با باشگاه پرسپولیس بر سر مطالبات مالی اش اظهار کرد: بله، من طی توافق با مسئولان باشگاه پرسپولیس بخشی از مطالبات مالی خود را گرفتم و مابقی دستمزدم را بخشیدم و با سرخپوشان تسویه حساب کردم.

او در ادامه گفت: من دوست نداشتم برای باشگاه پرسپولیس دردسر ایجاد شود به همین علت موضوع مطالبات مالی ام در فضای دوستانه حل شد و دیگر طلبی از سرخپوشان ندارم.

نورمحمدی درباره تعداد زیاد شاکیان پرسپولیس تصریح کرد: سو مدیریت مدیران قبلی باعث شد که بدهی های پرسپولیس انباشته شود. برخی از مدیران پرسپولیس فوتبالی نیستند و به فکر منافع خود هستند و قرارداد های نجومی با بازیکنان و مربیان می بندند و همین موضوع باعث ایجاد مشکلاتی برای سرخپوشان شده است. البته مدیران فعلی دلسوز هستند و قصد دارند مشکلات مالی را حل کنند. به هر حال مبلغ قرارداد برخی از بازیکنان پرسپولیس وحشتناک است و پرداخت این مبالغ نجومی به دغدغه مسئولان این باشگاه تبدیل شده است.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه مدیران پرسپولیس توان پرداخت بدهی ها را دارند، گفت: مدیران پرسپولیس کار سختی دارند و علاوه بر اینکه آنها باید تیم خود را پشتیبانی کنند، مشکلات مالی و پرونده های حقوقی هم باید حل و فصل کنند. مبلغ قرارداد ما بازیکنان سابق پرسپولیس چیزی نبود اما رقم قرارداد بازیکنان و مربیان خارجی زیاد است.

او درباره کمک های مالی هواداران پرسپولیس گفت: کمک های مالی هواداران می تواند در یک مقطعی کوتاه مشکلات ریز باشگاه را حل کند. به نظرم این کمک ها باید ساختار درستی داشته باشد و همانند باشگاه های خارجی با فروش لباس و غیره صورت بگیرد. همچنین باشگاه پرسپولیس باید حامی مالی قوی برای حضور پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند. علاوه بر این، برای اینکه مشکلات مالی شود باید باشگاه پرسپولیس خصوصی شود.

نورمحمدی درباره اینکه تیم پرسپولیس می تواند برای پنجمین مرتبه قهرمان لیگ برتر فوتبال شود، اظهار کرد: به نظرم قهرمانی پرسپولیس دور از دسترس نیست و نشان داده که تیم شایسته ای است. اگر مشکلی ایجاد نشود و بازیکنان دچار مصدومیت نشوند در آن صورت پرسپولیس می تواند به قهرمانی دست یابد. البته وقفه بازی ها یک مقدار تیم ها را اذیت کرده است اما همه باید قبول کنند که پرسپولیس با همه مشکلات تیمی نیست که از قهرمانی چشم پوشی کند.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه تیم سپاهان رقیب جدی پرسپولیس برای قهرمانی است، گفت: سپاهان تیم خوبی است اما پرسپولیس هم به راحتی قهرمانی را از دست نمی دهد و در کورس رقابت با حریف اصفهانی خود می ماند.

| 304377