304216

ستادهای انتخاباتی رییسی محل خدمت‌رسانی به مردم باشد

تصویر ستادهای انتخاباتی رییسی محل خدمت‌رسانی به مردم باشد
شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رییسی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ستادهای انتخاباتی رییسی می‌بایست محل خدمت‌رسانی به مردم در میادین شهرها و نقاط مختلف کشور باشد.

به گزارش پرسون، شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله ابراهیم رییسی خطاب به هواداران ستادهای انتخابی‌ در سراسر کشور نوشت: جوانان عزیز، خواهران و برادران پر نشاط و تحول‌خواه در ستادهای مردمی آیت‌الله رییسی، امروز در آستانۀ تحولی شجاعانه و حرکتی تاریخی برای مردم قرار گرفته‌ایم و انتظار می‌رود به یاری حق، با میدان‌داری مردم، شاهد یک «تحوّل بزرگ» و «چرخش تعیین‌کننده» باشیم.

این اطلاعیه افزود: از این روی، ضروری است این نکات مدنظر قرار گیرد. آقای رییسی از ابتدا بر مردمی بودن فعالیت‌ها و پرهیز از اسراف در تبلیغ تاکید داشته‌اند. مردم باید صداقت و عزم ما در غمگساری از فقیران و پرهیز از سلوک اشراف را لمس کرده و باور کنند. بنابر ابلاغ و تاکید آیت‌الله رییسی، تاکید می‌شود از هرگونه چاپ یا نصب بنرهای بزرگ در سطح شهرها و زیاده‌روی در تبلیغات محیطی جدا پرهیز شود.

شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله ابراهیم رییسی عنوان کرد: ستادهای انتخاباتی رییسی می‌بایست محل خدمت‌رسانی به مردم در میادین شهرها و نقاط مختلف کشور باشد. هر کس هر توان مالی یا تخصصی دارد به جای چاپ بنر یا هزینه در تبلیغات انتخاباتی، آن را صرف خدمت مردم کند.

این اطلاعیه خاطرنشان کرد: کمک به گروه‌های جهادی برای خدمت رسانی به مردم، فعالیت اقشار مختلف ستادها نظیر ویزیت رایگان پزشکان و آموزش رایگان معلمان و ... پذیرایی حتی با دادن یک لیوان آب و چای و ... و برخورد مناسب و گفت وگو با مردم بصورت محله محور می‌بایست محور اصلی کار ستادها باشد. تاکید می‌شود ستادهای مردمی به هیچ عنوان از گرفتن وجوه و حمایت‌های مالی پرهیز کنند و در صورت اطلاع از موارد تخلف حتما موضوع را با ستاد مرکزی در میان بگذارید.

شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله ابراهیم رییسی تصریح کرد: عزیزان خستگی‌ناپذیر و پیشتازان تحول، به فعالان دیگر و هواداران، صد باره تاکید کنید که مهمترین کار و اقدام، تبلیغ چهره به چهره است. همانگونه که آیت‌الله رییسی فرمودند، اگر عزم کنیم، «هر خانه یک ستاد» می‌شود. تبلیغ را ابتدا از خانواده و اقوام خود شروع کرده و بر تبلیغ میان همکاران و مردم محله خود تمرکز کنید.

در این اطلاعیه آمده است: در پایان این پیام، که باید آغازی برای ایجاد موج مردمی خدمت‌رسانی مردم برای مردم و تبلیغ چهره به چهره باشد، از خداوند طلب توفیق می‌کنیم و عزم خویش را برای رقم زدن تحولی بزرگ جزم می‌کنیم. این آغاز راه انقلاب در گام دوم تمدن سازی است.

منبع: ایرنا

| 304216