304188

جریمه بازیکنان استقلال توسط باشگاه باعث ناراحتی آبی پوشان شده است

تصویر جریمه بازیکنان استقلال توسط باشگاه باعث ناراحتی آبی پوشان شده است
در خبرها آمده که بازیکنان استقلال به خاطر اعتراض به شرایط مدیریتی ۵ درصد جریمه شده‌اند. این در حالی است که استقلالی‌ها به مراتب کمتر از بازیکنان سایر تیم‌ها مصاحبه می‌کنند.

به گزارش پرسون، خبر جریمه ۵ درصدی بازیکنان استقلال که امروز رسانه ای شد، ناراحتی شدید آنها را در پی داشت. البته استقلالی‌ها این خبر را باور نکرده و همه دنبال منبع خبر بودند.

بازیکنان استقلال مدت‌هاست که زیاد مصاحبه نمی‌کنند و به قول معروف دور رسانه‌ها را خط کشیده اند اما شاید مسائلی که در فضای مجازی مطرح کرده اند و انتقادات آنها از مسائل مالی باعث جریمه شده است.

این در حالی است که فرهاد مجیدی درست یا غلط بیشترین انتقادات را از شرایط مالی باشگاه داشت و گفته بود بعضی از بازیکنان ۲۵ درصد دریافتی داشته اند و بعضی دیگر ۶۰ درصد.

استقلال کم کم به زمان بازی با پدیده مشهد نزدیک می شود اما شرایط مالی جالبی ندارد. مدیران باشگاه هم به رغم تلاش‌هایی که داشتند، نتوانستند این مشکلات را حل کنند. از طرفی اسپانسر اصلی باشگاه پول آنها را طبق گفته خود مجیدی داده و امکان فسخ قرارداد با این اسپانسر وجود ندارد.

هر چند که فشارهایی از داخل باشگاه به مددی وارد می شود که قرارداد اسپانسری را فسخ کند که البته این مساله پیامدهای خطرناکی دارد.

| 304188