304180

پایان داستان مربی ایتالیایی و استقلال

تصویر پایان داستان مربی ایتالیایی و استقلال
پرونده همکاری گابریله پین و استقلال به نظر می‌رسد در آستانه بسته شدن قرار دارد.

به گزارش پرسون، باشگاه استقلال، ۸ روز قبل (۱۱ خرداد سال جاری) به صورت رسمی از همکاری استقلال و گابریله پین ایتالیایی خبر داد؛ در همین حال با استناد به قانون سازمان لیگ، آبی‌پوشان اجازه عقد قرارداد رسمی با این مربی خارجی را ندارند. نسخه مدیران استقلال برای دور زدن این قانون در ۷ بازی باقیمانده لیگ، حضور پین در تمرینات و عدم صدور کارت بازی است. با این وجود بررسی‌ها نشان می‌دهد هنوز فرایند لازم برای همکاری با دستیار سابق پراندلی انجام نشده است.

مجیدی که در روزهای اخیر از شرایط مدیریتی باشگاه استقلال ناراضی است، در این خصوص اظهار داشت: خیلی تلاش کردم مشاور خارجی خوب را بدون اینکه برای استقلال هزینه‌ای داشته باشم به تهران بیاورم.

سرمربی استقلال با کمک یکی از هواداران متمول به دنبال همکاری با پین است، اما باشگاه استقلال هنوز در دو مسئله موضعش را اعلام نکرده است؛ مدت قرارداد و مکاتبات لازم برای دعوت از این مربی ایتالیایی اعلام نشده است.

در همین حال تغییرات هیئت مدیره استقلال باعث شده مسائل فنی در حاشیه قرار گیرد و تمرکز روی اتفاقات غیرفوتبالی قرار گیرد. از سوی دیگر به دلیل شرایط خاص قرارداد مربی ایتالیایی و بدهی‌های ارزی استقلال، به نظر می‌رسد بدون چراغ سبز وزارت ورزش احتمالاً پرونده این همکاری بسته شود. مجیدی از این بابت که ۸ روز از بیان درخواستش می‌گذرد، اما اتفاق ملموس و قابل بیانی در این موضوع رخ نداده، گلایه‌مند است.

با این شرایط به نظر می‌رسد پرونده همکاری گابریله پین و استقلال در آستانه بسته شدن قرار دارد.

| 304180