304085

تاثیر ملی پوشان پرسپولیسی در موفقیت تیم ملی

تصویر تاثیر ملی پوشان پرسپولیسی در موفقیت تیم ملی
تیم فوتبال پرسپولیس با تعداد زیاد ملی‌پوشان خود نقش مهمی در تیم ملی داشته است.

به گزارش پرسون، تیم ملی ایران برای رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با ۲۷ ملی پوش به بحرین سفر کرده و تا امروز با ۲ برد خوب وضعیت پایداری در جدول گروه C آسیا پیدا کرده است.

از ۲۷ ملی پوش ایران ۶ نفر آنها از باشگاه پرسپولیس به اردو فراخوانده شده‌اند. این ۶ بازیکن عبارتند از: محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیامک نعمتی، وحید امیری، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، مهدی ترابی.

پس از بازی با هنگ کنگ، کمال کامیابی‌نیا در تمرینات تیم ملی مصدوم شد و میلاد سرلک به بحرین رفت تا جای هم تیمی خود را پر کند. البته علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی و مهدی طارمی هم بازیکنانی هستند که قبلا پرسپولیسی بودند و از این تیم به جایگاه مناسبی در تیم ملی رسیدند. با این حساب سرخپوشان پایتخت نقش خیلی مهمی در تیم ملی دارند.

البته که نگاه رنگی به تیم ملی نگاهی نادرست و محکوم به شکست است و نمی‌توان نقش سایر باشگاه‌ها در تیم ملی را انکار کرد. استقلالی‌ها هم همیشه در لباس تیم ملی درخشیده‌اند، در جام ملت‌هاآسیای ۲۰۱۱ ما ۱۰ بازیکن از ذوب آهن و سپاهان داشتیم. همچنین فولاد، تراکتور، ملوان، سایپا و سایر باشگاه‌ها همیشه کمک حال تیم ملی بوده‌اند و همگی زیر یک پرچم به فکر موفقیت ایران و بالا رفتن پرچمش بوده‌ایم.

| 304085