304055

در دیدار مدیرعامل با شهردار بار؛

استفاده از ظرفیت های سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی در‌جهت رفع نیازهای شهر بار

تصویر استفاده از ظرفیت های سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی در‌جهت رفع نیازهای شهر بار
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی در دیدار با شهردار بار بر لزوم شناسایی و احصاء نیازمندی‌ها و ظرفیت‌های این شهر در جهت ارائه مناسب ترین خدمات و کمک به مدیریت شهری این شهر تاکید کرد.

به گزارش پرسون از خراسان رضوی، محمد سنجری در جلسه ای مشترک با شهردار بار که در دفتر سیدمحمد اسماعیل فاطمی معاون بازرگانی سازمان همیاری برگزار شد، اظهار کرد: رویکرد تیم مدیریتی سازمان درحال حاضر به کارگیری حداکثری امکانات و سازو کارهای موجود در جهت افزایش حمایت‌ها و ارائه بهترین خدمات پشتیبانی به شهرداری‌های استان است که با توجه به تاکید استاندار شهرهای کوچک و کم برخوردار نیز در اولویت قرار دارند.

وی خاطر نشان کرد: در این راستا شناسایی و احصاء مشکلات، نیازها و ظرفیت‌های شهرداری های استان در دستور کار واحدهای مختلف ستادی قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی، ادامه داد: قطعا تعامل و ارتباط مستمر شهرداران و کارکنان این حوزه از سراسر استان با دست‌اندرکاران سازمان همیاری و استفاده از حداکثر ظرفیت‌های سازمان در بخش ستادی و شرکت‌ها و موسسات تابعه می‌تواند در شناسایی مسائل و موضوعات حوزه مدیریت شهری و انجام بهترین اقدام در جهت حل آنها، موثر باشد.

حسن پارسا شهردار بار نیز در این جلسه با اشاره به نیازها، مشکلات و همچنین ظرفیت‌های این شهر به ویژه در حوزه گردشگری عنوان کرد: قطعا می توان از توان سازمان همیاری در حوزه های تخصصی این نهاد ازجمله اقتصادی، بازرگانی، عمرانی، پژوهشی، آموزشی، گردشگری، بیمه‌ای، تولیدی و... درجهت کمک به ارتقا مدیریت شهری و خدمات دهی مطلوب به شهروندان استفاده کرد.

وی بیان کرد: با توجه ظرفیت های خوب گردشگرپذیری در شهر بار، سازمان همیاری می‌تواند توان مشاوره ای و تخصصی خود را در جهت تدوین طرح های اقتصادی به ویژه در حوزه گردشگری و همچنین مشارکت و کمک به شهرداری در اجرای مناسب این طرح‌ها برنامه ریزی کند

| 304055

مطالب مرتبط