303912

ادعا‌های رئیس پیشین موساد علیه ایران

تصویر ادعا‌های رئیس پیشین موساد علیه ایران
این مقام پیشین صهیونیست مدعی شد که ایران به گروه‌هایی که آن‌ها را تروریستی می‌خواند، در هر دو میدان، تسلیحات نوع پیشرفته می‌دهد که سطح جدید از خطر را علیه قدس اشغالی ایجاد می‌کند و در گذشته آن‌ها چنین تسلیحات پیشرفته‌ای نداشته‌اند.

به گزارش پرسون، رئیس پیشین موساد در یک سخنرانی با مطرح کردن ادعا‌هایی متعدد علیه نقش ایران در منطقه، گفت که باید در قبال ایران سرسخت و قاطع بود.

یوسی کوهن رئیس پیشین موساد در اولین سخنرانی اش پس از بازنشستگی در ۱ ژوئن، روز دوشنبه در کنفرانسی در دانشگاه بار ایلان با مطرح کردن ادعا‌هایی علیه نقش ایران در منطقه گفت: آیا ما زود در برابر ایران تسلیم خواهیم شد؟ آیا به آن اجازه خواهیم داد از تروریسم حمایت کرده و آن را اجرا کند؟ سفارت‌ها را ویران کند؟

کوهن که پیش از این درباره این که غرب در زمینه مسئله هسته‌ای به ایران و ثبات زدایی‌اش در منطقه آسان خواهد گرفت، ابراز نگرانی کرده بود، گفت: ما باید در قبال ایران سرسخت و قاطع باشیم. باید به ایران نشان دهیم که عملکردش غیرقابل قبول است. این روند اصلی استراتژی ما است.

رئیس پیشین موساد بر ادعاهایش علیه ایران افزود: اگر آمریکا از عراق برود، آن جا توسط ایران تسخیر می‌شود. بیشتر موشک‌هایی که در عملیات «محافظ دیوارها» از شمال فرود می‌آمد، توسط ایرانی‌ها کنترل می‌شد. ایران از دو سازمان تروریستی علیه ما در لبنان و غزه حمایت می‌کند.

این مقام پیشین صهیونیست همچنین مدعی شد که ایران به گروه‌هایی که آن‌ها را تروریستی می‌خواند، در هر دو میدان، تسلیحات نوع پیشرفته می‌دهد که سطح جدید از خطر را علیه قدس اشغالی ایجاد می‌کند و در گذشته آن‌ها چنین تسلیحات پیشرفته‌ای نداشته‌اند.

منبع: فرارو

| 303912