303903

درخشش فراتر از انتظار مهدی طارمی مقابل بحرین

تصویر درخشش فراتر از انتظار مهدی طارمی مقابل بحرین
مهدی طارمی در دیدار مقابل بحرین شب فوق العاده ای را سپری کرد و علاوه بر گلی که زد ۲ پاس گل زیبا نیز به سردار آزمون داد.

به گزارش پرسون، مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران، در دیدار با بحرین شب بسیار خوبی را سپری کرد. این بازیکن که در دیدارهای رسمی گذشته مقابل بحرین، عراق و هنگ کنگ در امر گلزنی ناکام بود، بالاخره طلسم ناکامی هایش را شکست و با زدن گل سوم، تیر خلاص را بر پیکر بحرین وارد کرد.

طارمی در دیدار شب گذشته اگر دقت بیشتری به خرج می داد، هم می توانست شمار گل های خودش را افزایش دهد و هم اینکه پیروزی ایران بر میزبان را پر رنگ تر کند اما با این وجود او توانست با زدن یک گل و دادن ۲ پاس گل به آزمون، بسیار درخشان ظاهر شود.

طارمی در دیدار شب گذشته و برای باز کردن دروازه حریف، ۷ بار اقدام به شوت زنی کرد که ۴ مورد آن درون چارچوب بودند که از این موارد، سیدمحمد جعفر ۳ مورد آن را مهار کرد و یک شوت نیز که تبدیل به گل شد.

مهاجم پورتو پرتغال در این بازی ۹۰ درصد پاس هایش به سلامت و درستی به مقصد رسیدند. او همچنین ۳ پاس کلیدی به هم تیمی هایش داد و اگر شوت ثانیه های پایانی مهدی قایدی چند سانتی متر به درون چارچوب متمایل می شد، طارمی در دادن پاس گل هت تریک می کرد.

مهاجم بوشهری ایران عملکرد فوق العاده ای در دریبل بازیکنان حریف به جا گذاشت. او ۸ بار حریف مستقیمش را از پیش رو برداشت و در این آیتم درخشان ظاهر شد. او ۳ نبرد هوایی موفق نیز داشت و ۵ بار هم بازیکنان حریف به روی او مرتکب خطا شدند.

عملکرد بسیار خوب مهدی طارمی در منامه باعث شد تا او با دریافت نمره کامل و استثنایی ۱۰ عنوان بهترین بازیکن زمین را از آن خود کند. او مقابل بحرین بسیار بیشتر از حد انتظار خوب ظاهر شد و امیدهای اسکوچیچ و هواداران تیم ملی برای غلبه بر عراق و صعود به عنوان تیم نخست را افزایش داد.

| 303903

مطالب مرتبط