303876

انصاف داشته باشید! 7 به 1؟

تصویر انصاف داشته باشید! 7 به 1؟
خدا رحمت کند آیت‌ا... هاشمی را که «انتخابات غیر‌رقابتی» را بلای جان «اعتماد مردم» می‌دانستند!. مردمی که پیوسته در کنار نظام بوده و هستند ولی تنها انتظارشان لااقل این است که کاندیدای مدنظرشان را در صحنه ببینند.

به گزارش پرسون، محمد محمودی نوشت: هنوز از خاطرمان نرفته که چگونه تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و همراهی ایثارگرانه آیت‌ا... هاشمی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 92 باعث زدودن خاطره تلخ ‌انتخابات قبل از آن، از کام اکثریت مردم شد تا زمینه شکل‌گیری روند صعودی مشارکت مردم در سال‌های 94 و 96 فراهم شد. انتخابات‌هایی بسیارپرشور که متاسفانه در فقدان آیت‌ا... هاشمی تکرار مشارکت مردم در آنها در سال 1400 تبدیل به یک رویا شده و سوگمندانه باید گفت تدبیر رهگشای رهبر معظم انقلاب نیز برای جبران اشتباهات در احراز صلاحیت‌ها با لبیک مسئولان مربوطه مواجه نشده است!

اکنون سوال اینجاست در این شرایط به‌وجود آمده چه باید کرد؟. آیا حال که‌ تمام دلسوزان نظام به‌جای حرف‌زدن از تحریم انتخابات، تلاش می‌کنند با استفاده از فرصت باقی ماندن یکی دو کاندیدای کمتر شناخته شده، روزنه‌ای برای افزایش مشارکت مردم بسازند، این انصاف است که شخصیتی مثل عبدالناصر همتی را که قبلا مقابل 5 کاندیدای اصلی و پوششی و سوپر‌پوششی! قرار گرفته با نیروهای کمکی هم از صداوسیما و هم برخی افراد خاص هم روبه‌رو کنید؟

این چه ظلمی است که صداوسیما دارد به شخص آیت‌ا... رئیسی می‌کند و وقت اضافه برای پاسخگویی به ایشان می‌دهد؟ صداوسیمایی که هنوز به آیت‌ا... هاشمی و خانواده ایشان بعد از 12 سال، فرصت دفاع از اتهامات احمدی‌نژاد را در «مناظره‌ای غیابی» نداده، چگونه با این سرعت فرصت دفاع مجدد به آیت‌ا... رئیسی را آن‌هم درباره «مناظره حضوری» می‌دهد؟ آیا شخص آیت‌ا... رئیسی راضی است؟ یا نهادی که باید به مطالبه رهبر معظم انقلاب در جبران اشتباهات، لبیک می‌گفت. چگونه لب به تهدید برای ردصلاحیت‌های جدید باز می‌کند و از قضا هم خطاب اصلی‌اش را عبدالناصر همتی قرار می‌دهد؟!. آقایان! انتخابات 1400 هم ان‌شاءا... با مشارکت گسترده مردم برگزار خواهد شد ولی شما می‌مانید و حق‌الناس. در فکر فردای خود هم باشید!. قهر مردم، تلخ‌ترین قهرهاست.

توجه: مطلب مندرج صرفا دیدگاه نویسنده است و رسانه پرسون در قبال آن هیچ موضعی ندارد.

منبع: آرمان ملی

| 303876