303689

در نشست ائمه جمعه کامیاران و دهگلان مطرح شد؛

عدم مشارکت در انتخابات زمینه پس‌رفت کشور و نظام را فراهم می‌کند

تصویر عدم مشارکت در انتخابات زمینه پس‌رفت کشور و نظام را فراهم می‌کند
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: مشارکت در انتخابات آینده کشور را رقم می‌زند و بالعکس عدم حضور در این همه‌پرسی زمینه پس‌رفت کشور و نظام را فراهم خواهد آورد.

به گزارش پرسون از کردستان، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی امروز در همایش ائمه جمعه شهرستان‌های دهگلان و کامیاران که با محوریت انتخابات برگزار گردید، اظهار داشت: همه ما امیدواریم که ملت ایران شخصی را برای ریاست جمهوری انتخاب کنند که قدرت اداره کشور را به خوبی داشته باشد و زمینه ساز توسعه در مملکت شود.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: مشارکت در انتخابات آینده کشور را رقم می‌زند و بالعکس عدم حضور در این همه‌پرسی زمینه پس‌رفت کشور و نظام را فراهم خواهد آورد.

در ادامه این مراسم، ماموستا سیدمحسن حسینی؛ امام جمعه اهل سنت کامیاران نیز در سخنانی بیان کرد: جایگاه ائمه جمعه در برگزاری یک انتخابات پرشور بسیار تاثیرگذار است، بنابراین از ائمه جمعه، روحانیون و طلاب می‌خواهیم که در این برهه تاریخی حضوری جهادی در جامعه داشته باشند.

امام جمعه اهل سنت کامیاران گفت: گرانی امروز به یکی از اصلی‌ترین مشکلات ملت ایران تبدیل شده است و تاسفبار اینکه دولت‌ها در مهار تورم همیشه ناکام بوده‌اند بنابراین امیدواریم که رئیس جمهور آینده بتواند این محل را برطرف کند.

دیگر سخنران این مراسم، عبدالسلام محمدی؛ امام جمعه شهرستان دهگلان بود، وی در سخنانی بیان کرد: با توجه به وضعیت نامناسبت کشور در حوزه اقتصاد، اشتغال و معیشت، رئیس جمهوری بعدی باید در این حوزه‌ها برنامه‌های کاربردی و خوبی داشته باشد.

امام جمعه شهرستان دهگلان گفت: انتخابات در ایران به‌عنوان نماد مردمسالاری دینی شناخته می‌‎شود و امسال هم بی‌‌شک این مهم محقق خواهد شد.

این عالم اهل سنت بیان کرد: بصیرت افزایی توده مردم برای دفاع از ارزش‌های دینی و ملی، رفع مشکلات اقتصادی، ارتقا فرهنگ ایرانی اسلامی و اهمیت بخشی به این حوزه، رشد بصیرت جامعه و دشمن شناسی، اصلاح جریان درون تشکیلاتی نظام، ترویج بیشترخدمات نظام، پرهیز از نزاع‌های فردی در انتخابات از راهکارهای مشارکت مردم در انتخابات است.

ناصر عباسعلی ـ استان کردستان

| 303689