286709

سقوط مرگبار گردشگر از صخره حین گرفتن عکس سلفی!

تصویر سقوط مرگبار گردشگر از صخره حین گرفتن عکس سلفی!
گردشگری که قصد گرفتن عکس سلفی در بالای یک صخره را داشت ناگهان به پایین سقوط کرد.

به گزارش پرسون، یک گردشگر محلی در انگلیس از حادثه سقوط از صخره‌ای مرتفع در این کشور با خوش شانسی جان سالم به در برد. این گردشگر ۲۸ ساله که هویتش مشخص نشده قصد گرفتن عکس سلفی را داشت که ناگهان از ارتفاع ۱۲۰ فوتی (۳۶.۵ متری) به پایین سقوط کرد. این گردشگر پس از سقوط از صخره در آب کم عمق ساحل فرود آمد. این حادثه بعدازظهر روز شنبه و در هری راک واقع در نزدیکی شهر «سوانج» در دورست رخ داد.

در لحظه حادثه چهار دوست دیگر این گردشگر همراه او بودند. پس از این حادثه دوستان وی با اورژانس تماس گرفتند و درخواست کمک کردند. آن‌ها با بیرون کشیدن دوست خود از آب، کمک‌های اولیه را برای نجات جان وی انجام دادند. این مرد با وجود سقوط از ارتفاع زیاد هوشیار و قادر به حرف زدن بود. او در این حادثه دچار بریدگی و کبودی بدن شد.

این گردشگر بلافاصله به ایستگاه قایق نجات منتقل و پس از معاینه و درمان اولیه توسط تیم اورژانس برای بررسی صدمات داخلی به بیمارستان منتقل شد. «یان بروان»، از ایستگاه قایق نجات گفت ارتفاع صخره در اینجا بین ۱۲۰ تا ۹۰ فوت است و واقعا این مرد خیلی خوش شانس بود که تنها دچار جراحت شد. ظاهرا او هوشیار بود و می‌توانست حرف بزند. اینکه این گردشگر پس از سقوط کشته نشد واقعا یک معجزه بود و من صادقانه می‌گویم امروز نمی‌دانم او در چه وضعیتی است.

| 286709