286649

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان:

فروردین امسال جا‌به‌جایی مسافر در کرمانشاه صد در صد افزایش یافت

تصویر فروردین امسال جا‌به‌جایی مسافر در کرمانشاه  صد در صد افزایش یافت
در این مدت صورت وضعیت‌های صادره رشد یک صد و 31 درصدی داشته است.

به گزارش پرسون از کرمانشاه، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از رشد ۱۰۰ درصدی جا‌به‌جایی مسافر در این استان در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.

فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت‌: با اشاره به آمار مسافران جاده‌ای جا‌به‌جا شده در استان کرمانشاه اظهار داشت: تعداد مسافران جا‌به‌جا شده در فروردین ماه امسال بیش از 208 هزار نفر بوده که این تعداد در مدت مشابه در سال گذشته بیش از 104 هزار نفر بوده است.

وی با بیان اینکه جا‌به‌جایی مسافران در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته صددرصد رشد داشته است عنوان کرد: در این مدت صورت وضعیت‌های صادره رشد یک صد و 31 درصدی داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: تعداد صورت وضعیت‌های صادره مربوط به ناوگان اتوبوسی، مینی‌بوسی و سواری در فروردین ماه امسال بیش از 30 هزار مورد بوده که این تعداد در مدت مشابه در سال گذشته بیش از 13 هزار مورد بوده است.

کرمی افزود: هم اکنون بیش از 2 هزار و 900 راننده در استان کرمانشاه در جا به جایی مسافران جاده‌ای فعال هستند.

وی با اشاره به ناوگان حمل و نقل مسافر گفت: 199 دستگاه اتوبوس، 860 دستگاه مینی‌بوس و 916 دستگاه خودرو سواری در جا‌به‌جایی مسافر در استان کرمانشاه فعالیت دارند.

منبع: تسنیم

| 286649