286641

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان:

تخت های دیالیز بیمارستان بیجار به 11 مورد رسید/ تحویل دستگاه اکسیژن ساز به مرکز درمانی توحید

تصویر تخت های دیالیز بیمارستان بیجار به 11 مورد رسید/ تحویل دستگاه اکسیژن ساز به مرکز درمانی توحید
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در بحث مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کردستان موفق شده است که یک دستگاه اکسیژن ساز با ظرفیت 600 لیتر از وزارت بهداشت و درمان تحویل بگیرید که این امر می‌تواند سهم زیادی در کاهش نیاز به اکسیژن در استان را برطرف کند.

به گزارش پرسون از کردستان، صدیق جدیدالاسلام؛ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان صبح امروز در جمع خبرنگاران عنوان کرد: برای جلوگیری از مراجعه بیماران از شهرستان سقز به مرکز استان 16 تخت روانپزشکی به بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان سقز اضافه گردید.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: همچنین در این طرح تخت‌های بیمارستانی که به مرور زمان دچار کهنگی شده بودند تعویض گردیدند.

این مقام درمانی گفت: تامین این تعداد تخت و... توسط وزارت بهداشت و درمان کشور صورت گرفته است.

جدیدالاسلام در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در بحث مدیریت کرونا هم دانشگاه علوم پزشکی کردستان موفق شده است که یک دستگاه اکسیژن ساز با ظرفیت 600 لیتر از وزارت بهداشت و درمان تحویل بگیرید که این امر می‌تواند سهم زیادی در کاهش نیاز به اکسیژن در استان را برطرف کند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به اضافه شدن 2 دستگاه دیالیز به بیمارستان امام حسین شهرستان بیجار اظهار کرد: در حال حاضر بخش دیالیز بیمارستان امام حسین شهرستان بیجار دارای 9 تخت است.

ناصر عباسعلی ـ استان کردستان

| 286641

مطالب مرتبط