286574

سیل در یزد قربانی گرفت

تصویر سیل در یزد قربانی گرفت
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از وقوع سیل در بیاضیه ( مرز استانهای اصفهان و یزد ) و فوت شدن 3 نفر و نجات یک نفر خبر داد.

به گزارش پرسون از یزد، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از وقوع سیل در بیاضیه ( مرز استان های اصفهان و یزد ) و فوت شدن 3 نفر و نجات یک نفر خبر داد.

محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت: پس از حادثه دیشب در محور چوپانان که 10 نفر دچار حادثه شدند که 9 نفر نجات و جهت اسکان به پایگاه هلال احمر انتقال یافتند و یک نفر فوت که جسد وی صبح امروز با همکاری نیروهای بسیج و سپاه پیدا شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: در سحرگاه امروز وقوع سیل در بیاضیه و حادثه دیدن چهار نفر اطلاع داده شد که دو نفر از عوامل راهداری جهت امدادرسانی به یک دستگاه خودرو مزدا با دو سرنشین که در سیل گرفتار شده بود در منطقه بودند که هر دو خودرو دچار سیل گرفتگی شدند که پس از اطلاع یکی از سرنشینان راهداری نجات و متاسفانه نفر دوم فوت که جسد وی توسط نیروهای امدادی صبح امروز پیداشد.

وی عنوان کرد: دو سرنشین خودرو مزدا که مفقود شده بودن جسد یکی از سرنشینان صبح امروز پیدا شد و عملیات جستجو برای دیگر فرد مفقودی همچنان ادامه دارد.

حرازی زاده عنوان کرد: عملیات جستجو و نجات با حضور هفت تیم امدادی و بیش از 30 نفر نیروهای هلال احمر ( تیم های امدادی شهرستان یزد ، اشکذر ، اردکان و واکنش سریع استان) با هفت خودرو عملیاتی و دو موتور امدادی و دیگر نیروهای امدادی اورژانس،راهداری،نیروی انتظامی، مدیریت بحران،پلیس راه ،بسیج و سپاه و .... در منطقه ادامه دارد.

انتهای پیام/

| 286574