285966

رئیس شورای هیات‌های مذهبی کردستان خبر داد:

برگزاری مراسم شب قدر در 25 نقطه استان/ کمک نقدی به افراد نیازمند از سوی خیرین

تصویر برگزاری مراسم شب قدر در 25 نقطه استان/ کمک نقدی به افراد نیازمند از سوی خیرین
رئیس شورای هیات‌های مذهبی استان کردستان گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته مراسم احیای شب قدر در 25 نقطه کردستان با حضور مردم مومن و روزه دار این استان برگزار خواهد شد.

به گزارش پرسون از کردستان، نورعلی خزاعی؛ رئیس شورای هیات‌های مذهبی استان کردستان امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: امسال با رایزنی های صورت گرفته با ستاد ملی مبارزه با کرونا و نیز وزارت بهداشت مقرر شده است که مراسم های شب قدر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور برگزار شود.

رئیس شورای هیات‌های مذهبی استان کردستان گفت: به همین منظور مراسم احیای شب‌های قدر امسال در حسینیه سنندج، مدرسه رستگاران و نیز جایگاه شهدای گمنام این شهر برگزار می‌شود.

خزاعی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: همچنین با برنامه‌ریزی های صورت گرفته مراسم احیای شب قدر در 25 نقطه کردستان با حضور مردم مومن و روزه دار این استان برگزار خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: امسال با توجه به وضعیت کرونا در سریش‌آباد از توابع شهرستان قروه مراسم احیای شب‌های قدر در محل یادمان شهدای این شهر برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هیات‌های مذهبی استان کردستان گفت: خوشبختانه در ماه رمضان امسال توانسته‌ایم با حمایت خوب خیرین و نیکوکاران و نیز برخی از نهادهای دولتی اقدام به پخت و توزیع 2500 پرس غذای گرم در مهدیه شهر سنندج بین نیازمندان نماییم.

وی تصریح کرد: این برنامه خیرخواهانه با کمک کمیته امداد، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و... در شهرستان های دهگلان، مریوان، سقز، بانه، کامیاران، سقز و بیجار نیز انجام شده است.

خزاعی در ادامه سخنان خود گفت: از سوی دیگر به برکت این ماه مبارک 3 نفر از خیرین استان کردستان مبلغ 20 میلیون ریال را به حساب 20 نفر از افراد نیازمند که قبلا شناسایی شده بودند، واریز نمودند.

رئیس شورای هیات‌های مذهبی استان کردستان گفت: خوشبختانه علیرغم وضعیت نامساعد اقتصادی و نیز شیوع بیماری کرونا، خیرین کردستان امسال در بحث انجام اعمال خیرخواهانه بسیار کارنامه درخشانی از خود نشان دادند.

ناصر عباسعلی ـ استان کردستان

| 285966