281934

طرح جهش تولید و تأمین مسکن به تصویب مجلس رسید

تصویر طرح جهش تولید و تأمین مسکن به تصویب مجلس رسید
رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تصویب مرحله اول طرح جامع حمل و نقل در هیات دولت، خواستار تسریع در اجرای این طرح با توجه به تاثیرات اقتصادی بالای آن شد.

به گزارش پرسون، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه 23 فروردین) بعد از حضور وزیر راه و شهرسازی در نشست این کمیسیون در گفت‌وگوی تلویزیونی در تشریح جزئیات این نشست گفت: برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی در سال 1400 در این جلسه از سوی وزیر راه برای اعضای کمیسیون عمران تشریح شد.

وی افزود: طرح جهش تولید و تأمین مسکن در مجلس به تصویب رسیده است و منتظر تأیید شورای نگهبان و ابلاغ این قانون به دولت به منظور اجرا هستیم که وزارت راه و شهرسازی مسئولیت خطیری را در این باره برعهده دارد، لذا آقای اسلامی وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران قول همکاری کامل این وزارتخانه، معاونین و مدیران آن را به مجلس داد. این در حالی است که بایستی طبق این طرح سالی یک میلیون خانه در کشور ساخته شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تدوین بخش‌های مهمی از طرح جامع حمل و نقل توسط وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: فاز اول تصویب این طرح در دولت مراحل خود را پشت‌سر گذاشته و امیدوارم که خیلی سریع به مرحله اجرا برسد.

رضایی کوچی در پایان گفت: ترانزیت کالا و مسافر در اقتصاد کشورمان می‌تواند تأثیرات زیادی به همراه داشته باشد.

| 281934