کاریکاتور روز

مهمترین اخبار

محمدرضا میرشاه ولد

نسخه جدید لب کارون!

محمدرضا میرشاه ولد با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به وقوع خشکسالی در خوزستان و خشک شدن رود کارون پرداخت.
فرمانده انتظامی مازندران گفته نمره منفی و جریمه در انتظار خودروهای غیربومی است که قصد ورود به مازندران دارند. موضوعی که سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
محمدرضا میرشاه ولد با بازنشر کارتونی در صفحه اینستاگرام خود، با انتشار تصاویری عجیب از ترافیک سنگین در جاده چالوس آن هم پس از اعلام تعطیلی ۶ روزه در استانهای تهران و البرز به دلیل وضعیت وخیم کرونایی، واکنش نشان داد.
صفحه طنز و کارتون نیشخط با انتشار کارتونی از اِرکان آکیول، کارتونیست اهل کشور ترکیه، به موضوع گسترش اختلاس‌ و فساد مالی پرداخت.
اظهارات عجیب سعید نمکی در دادن لقب سردار عرصه مبارزه با کرونا به خود و همچنین لحن زننده او در مصاحبه ها و سخنرانی های اخیر خود که باعث رنجش خاطر مردم شده، سوژه کارتونی از هادی حیدری شد.
انتشار اخباری درباره راه‌اندازی اولین اپلیکیشن همسریابی در کشور، سوژه انتشار کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد در صفحه اینستاگرامش شد.
درخشش دوناروما، دروازبان جوان تیم ملی ایتالیا مانع تحقق رویای انگلیسی‌ها برای قهرمانی در یورو ۲۰۲۰ شد. صفحه یورو اسپورت با انتشار کارتونی به این موضوع پرداخت.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفته که متأسفانه آمار فوتی‌های کرونا میان رانندگان تاکسی به ۴۰ تا ۵۰ مورد در ماه رسیده است که آمار بسیار بالایی بوده و هر چه سریع‌تر باید برای واکسیناسیون این افراد فکری عاجل کرد. مهدی عزیزی با انتشار کارتونی در خبرآنلاین به لزوم واکسیناسیون رانندگان تاکسی پرداخت.
انتشار قبض برق چهار میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی علی کریمی و حواشی مختلف پیش‌آمده درباره آن، سوژه انتشار کارتونی از محمدرضا میرشاه در روزنامه خبر ورزشی شد.
در پی ادامه قطعی برق، ساعات کار مراکز دولتی و تجاری، همچنین بانک‌ها از روز شنبه، ۱۹ تیر تا پایان ماه مرداد کاهش پیدا کرد و از 7 صبح تا 13 اعلام شد. چالش‌های خدمت‌سانی به ارباب رجوع در این میان، سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
خشکسالی و کمبود آب در استان‌های جنوبی کشور به خصوص سیستان و بلوچستان، سوژه کارتون هنرمندان شده است.6060ببینید: سیستان و بلوچستان را دریابید!برچسب‌ها استان سیستان و بلوچستان
خشکسالی و کمبود شدید آب در سیستان و بلوچستان و همزمانی آن با بحران کرونا و قطعی برق، سوژه کارتونی از علیرضا پاکدل در صفحه اینستاگرامش شد.
سفر تعداد بسیاری از هموطنان به ارمنستان برای تزریق واکسن کرونا و درآمد چشمگیر گمرکی ایران از این سفرها، سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
معاون درمان اعتیاد بهزیستی گفته افراد معتاد، یک سال پس از بهبود می‌توانند ۵۰ میلیون تومان وام خوداشتغالی دریافت کنند. این موضوع سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
بر اساس گزارش نشریه اقتصادی فوربس، استخراج گسترده رمزارز در ایران باعث شده ⁧کشور ما⁩ به لحاظ افزایش تعداد میلیونرها، به اولین کشور خاورمیانه و چهاردهمین کشور جهان تبدیل شوند. موضوعی که سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
صفحه طنز و کارتون نیشخط در اینستاگرام با انتشار کارتونی از مهمت زبر به وضعیت سخت معیشتی مردم فقیر و افزایش قیمت مواد غذایی در دوران رکود کرونایی پرداخت.
رئیس صداوسیما گفته به دنبال این هستیم که مانند قدرت‌های بزرگ اینترنت خودمان را داشته باشیم. این اظهارات علی عسگری سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران با اشاره به روند رو به افزایش تعداد مبتلایان کرونا و قرار گرفتن شهر تهران در آستانه قرمز شدن، گفته که فعلا وضعیت شهرستان های فیروزکوه و دماوند قرمز و مابقی شهرستان ها نارنجی است. این موضوع سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
نوروزی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفته که افزایش ۷۰ درصدی قیمت شیر و لبنیات غیر منطقی است و منجر به حذف لبنیات از سفره مردم می‌شود. این موضوع سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.