سرگرمی

در صفحه سرگرمی مقالات و اخبار تفریحی و سرگرمی را خواهید دید.

به مناسبت سالروز وفات بانوی بزرگوار اسلام حضرت زینب(س) مجموعه پیام تسلیت وفات حضرت زینب (س) و اس ام اس وفات حضرت زینب (س) را برای تسلیت گویی به دوستان قرار داده‌ایم
سری جدید پیامک، پیام و اس ام اس های تبریک روز پدر و روز مرد به عزیزان (پدر، شوهر، همسر، عشق، برادر و …) را در این مطلب روزانه آماده کرده ایم.
وقتی در روسیه هستید، قبل از ورود به خانه و جلوی در با کسی دست ندهید. مطمئن شوید که دستتان را برای دست دادن در داخل اتاق دراز کرده اید، نه جلوی در!
بسیاری از کسانی که توانسته‌اند بعد از شکست عشقی به زندگی شاد خود برگردند معتقدند که بهترین راه برای غلبه بر دردِ شکست عشقی، غوطه‌ورشدن در درد دیگران است. به همین خاطر امروز شما را با کتاب‌هایی درباره شکست عشقی آشنا کردیم.
هر یک از شما در مواجهه با عشق قدیمی‌تان رفتار‌های متفاوتی از خود نشان می‌دهید. حال تصور کنید که عشق قدیمی‌تان را با عشق جدیدش ببینید. در چنین شرایطی رفتارهایتان متفاوت‌تر نیز می‌توانند باشند.
دهه فجر انقلاب اسلامی به‌روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن گفته می‌شود که طی آن سید روح‌الله خمینی (ره) در دوازدهم بهمن سال ۱۳۵۷ به ایران وارد شد و درنهایت در بیست و دوم بهمن‌ماه انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید.