فال و سرگرمی

در صفحه سرگرمی مقالات و اخبار تفریحی و سرگرمی را خواهید دید.

مهمترین اخبار

علاوه بر فال حافظ، انواع و اقسام فال ها وجود دارد که در بخش های قبلی با آنها آشنا شدید. امروزه طالع بینی و پیش بینی آینده بسیار پرطرفدار است و انواع فال و طالع بینی وجود دارد. رقم آخر سال تولدتان رازهای بسیاری دارد که پنهان بوده و ممکن است تا به امروز از آن بی خبر بوده باشید.
برخلاف سایر ماهی‌ها، این آبزیان زیبا،‌ بال‌هایی چون پرندگان دارند و روی سطح دریا پرواز می‌کنند. در واقع، بدن ماهی‌ پرنده، حالت استوایی دارد و او می‌تواند با باله‌های بزرگ و نامتعارف خود، از آب بیرون آمده و مدتی را در هوا بپرد که این پرش کوتاه، به‌نوعی گریز از دست صیادان نیز تعبیر می‌شود.

چنانچه می خواهید از عشق و احساس طرف مقابل خود آگاه شوید بهتر است که روش های شناخت عشق واقعی را بدانید و البته خواندن یک فال روزانه هم شاید بتواند به دلیل داشتن جنبه مثبت به شما انگیزه بدهد. ما در مجله پرسون در این فال به عشق و احساس شما می پردازیم.
برای آگاه شدن از اتفاقات جالب پیش رویتان در تاریخ سه شنبه 4 بهمن 1401 فال روزانه خود را بخوانید.
آزمون ازدواج ویژه آقایان تستی است که همه را به خنده وا می دارد البته خوبی این طنز به آن است وقتی خنده بر لبانتان نشست آنرا برای دوست و آشنا و فامیل و در گروه های فامیلی به اشتراک بگذارید تا آنها هم کنار شما کلی بخندند و انرژی بگیرند. این مطلب از سلسله مطالب مجله خبری پرسون است و طنز ماندگاری است برای عروس و داماد به ویژه خانواده های آنها...