عضو تیم ملی تنیس روی میز در گفت و گو با پرسون؛

تعویق المپیک برایم مهم نبود/ مرحله اول لیگ برتر را با استرس سپری کردیم

عضو تیم ملی تنیس روی میز گفت: تعویق المپیک برایم مهم نبود اما امیدوارم دوستانم بتوانند در این رویداد مهم ورزشی شرکت کنند و عملکرد خوبی داشته باشند.
دروازه بان برتر فوتسال زنان ایران و آسیا در گفت و گو با پرسون؛

می خواهم شماره یک جهان شوم / ممنوع الخروجی خانم ها جای تاسف دارد

وب‌سایت معتبر فوتسال پلنت که هر سال برترین های فوتسال زنان و مردان جهان را معرفی می کند امسال کاری کرد تا نام زینب کرمی بر سر زبان ها بیفتد. زینب کرمی گلری 20 ساله و اصفهانی است که در تیم مس رفسنجان بازی می کند.
فوتبال بانوان را چگونه تعطیل کردند؟

داستان غم‎ انگیز نابودی

«این فوتبال را نمی‌خواهند، هدف فقط تعطیل کردن فوتبال بانوان است.» حالا این جمله کمی پس و پیش چیزی بود که مدت‎ها پیش مهناز امیرشقاقی (مربی فوتبال بانوان) به زبان آورد. او و خیلی‌های دیگر پیش‌بینی می‌کردند که فوتبال بانوان ایران آنچنان رو به اضمحلال می‌رود که تا چند سال دیگر حتی از عربستان و کویت هم عقب می‌افتد و همین هم شد.
ممنوع الخروجی زنان ورزشکار به دلیل اختلافات خانوادگی توسط همسرانشان زحمات چندین ساله این افراد را نابود می کند و منابع عمومی کشور که صرف این گروه شده است را هدر می دهد.
معضل ممنوع‌الخروج ‌کردن ورزشکاران زن در چند سال اخیر به‌گونه‌ای در ایران باب شده که رفته‌رفته دارد به یکی از اتفاق‌های تلخ و تکراری در ورزش کشور تبدیل می‌شود. زرگری نخستین زن ورزشکاری نیست که از سوی همسرش ممنوع‌الخروج می‌شود.