خوش تیپ شدن با ترک این اشتباهات لباس پوشیدن

برای داشتن یک استایل خوب حتما نیاز نیست که شما پول خیلی زیادی خرج کنید، کافیست در هنگام خرید و ست کردن لباس نکاتی را رعایت کنید.
تصویر خوش تیپ شدن با ترک این اشتباهات لباس پوشیدن

به گزارش سایت خبری پرسون، شیک پوشی و خوش استایل بودن یکی از دغدغه های بسیاری از خانم ها و آقایان است. شیک پوشی تاثیر چشمگیری روی افزایش اعتماد به نفس دارد و باعث ایجاد احساس بهتری در افراد می شود. برای شیک پوش بودن نه پوشیدن لباس های گران قیمت مهم است و نه برندپوشی، بلکه باید برخی از این اشتباهات رایج در مورد فشن که در این بخش آورده ایم را کنار گذاشت.

پوشیدن لباس تنگ ممنوع

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که با پوشیدن لباس‌های تنگ، تمام بدنشان در همان لباس جمع می‌شود. اما این باور اشتباهی است. شما حتی اگر بدن یک ورزشکار را دارید، نباید همیشه از لباس‌های جذب و بسیار تنگ استفاده کنید.

استایل زنانه

نپوشیدن پترن های مختلف ممنوع

استفاده از چند طرح پارچه یا چند پترن در یک استایل درگذشته مورد پذیرش نبود، اما امروزه استفاده از پارچه‌ها و لباس‌های طرح‌دار به یکی از ترند‌های خلاقانه و جذاب دنیای مد تبدیل شده و از سادگی استایل شما کم می‌کند.

پوشیدن لباس های خیلی گشاد و اورسایز ممنوع

پوشیدن لباس های اورسایز معمولاً شما را شلخته نشان می دهند.برای ایجاد تعادل در لباس پوشیدنتان لباس های اورسایز را با یک کت شیک، یک کت چرمی مناسب، یا شلوار جین زیبا هماهنگ کنید. اگر هم تصور می‌کنید که لباس‌های گشاد و آزاد باعث لاغرتر نشان دادن شما می‌شود، سخت در اشتباهید، لباسی را انتخاب کنید که در قسمت کمر کمی تنگ‌تر باشد.

بی توجهی به اندازه و قد شلوار ممنوع

برای زیبا و خوش استایل به نظر رسیدن باید به سایز و قد شلوار توجه نمایید. شلوارهایی که روی زمین کشیده می شوند، این حس را القا ‌می کنند که شما به ظاهر خودتان اهمیت نمی‌دهید.

استایل مردانه

پوشیدن لباس زیر نامناسب ممنوع

انتخاب سایز نامناسب لباس زیر می تواند در استایل شما تاثیر بگذارد و اندامتان را چاق تر نشان دهد. همیشه یک سایز لباس زیر نخرید و هر سال سایز خود را چک کنید.

توجه نکردن به رنگ لباس ها ممنوع

انتخاب رنگ درست برای لباس‌های مختلف، می‌تواند تاثیر بسیاری بر روی ظاهر و استایل شما داشته باشد. می توانید یک رنگ را به عنوان بیس و پایه در استایلتان انتخاب کنید و رنگ های دیگر را به آن اضافه کنید. بی توجهی به انتخاب رنگ لباس و پوشیدن بدون قانون هر رنگ لباسی با یکدیگر و همچنین پوشیدن لباس‌های رنگ و رو رفته از اشتباهات رایج در لباس پوشیدن است.

نپوشیدن لباس متناسب با سن ممنوع

یکی از اشتباهات رایج بسیاری از افراد در لباس پوشیدن بی توجهی به سن است، نباید لباس‌هایی را انتخاب کنید که سن شما را بیشتر از آن چیزی که هست نشان دهد. پس متناسب با سن خود لباس‌هایتان را انتخاب کنید.

انتخاب نکردن کفش مناسب ممنوع

اگر شما ظاهری کاملاً زیبا برای خود درست کنید اما در نهایت انتخاب مناسبی برای کفش نداشته باشید کل استایل‌تان را زیر سؤال می‌برید. در انتخاب کفش مناسب به رنگ آن توجه کنید و با توجه به موقعیت و مناسبتی که می‌خواهید در آن شرکت کنید، کفش خودرا انتخاب نمایید و کفشی بپوشید که همیشه بروز و متناسب با لباس‌هایتان باشند.

کفش مناسب

پوشیدن همیشگی یک رنگ لباس ممنوع

برخی افراد همیشه یک رنگ لباس می پوشند، این کار تأثیر خوبی روی اطرافیان شما نخواهد داشت. به خصوص اگر این رنگ، رنگ تیره باشد. اگر فکر می کنید تنها رنگ مشکی شما را لاغر نشان می دهد در اشتباهید، برای پایین آوردن سنتان از رنگ‌های شاد هم استفاده کنید.

پیروی همیشگی از مدهای روز ممنوع

برای اینکه شیک و جذاب به نظر برسید، شما نباید دائما از مد روز پیروی کنید بلکه بهتر است برای انتخاب لباس به قد، اندام و رنگ پوستتان توجه نمایید.

پوشیدن لباس چروک ممنوع

یکی از مهم ترین نکاتی خوش استایل به نظر رسیدن، پوشیدن لباس مرتب و تمیز و اتو کشیده است. هر وقت مشغول اتو زدن هستید به یقه لباس و سر آستین و نوار دکمه‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشید و وقت بیشتری را برای این قسمت ها بگذارید.

منبع: نمناک

706271