تبریک جهانگیری به پزشکیان: بدون چشم‌داشت کمک می‌کنیم

معاون اول دولت‌های یازدهم و دوازدهم طی پیام تبریک انتخاب مسعود پزشکیان اظهار داشت: وظیفه همه ماست که بدون هیچ چشم‌داشتی به شما کمک کنیم که بتوانید در شرایط دشوار بعد از انتخابات گره‌گشایی کنید.
تصویر تبریک جهانگیری به پزشکیان: بدون چشم‌داشت کمک می‌کنیم

به گزارش سایت خبری پرسون، اسحاق جهانگیری معاون اول دولت‌های یازدهم و دوازدهم طی پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به‌عنوان رئیس‌جمهور چهاردهم را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

برادر عزیز جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان
رئیس جمهور منتخب ملت شریف ایران

حضور موثر و رای آینده‌ساز ملت شریف ایران به جنابعالی سرنوشتی نو برای ایران رقم زد. نیمی از ملت به صحنه انتخابات آمدند و حماسه آفریدند و نیمی دیگر همچنان به دلیل نارضایتی از وضعیت زندگی، یا کاهش اعتماد به تاثیر رای‌شان بر تحول وضعِ امروزِ کشور یا هر دلیل دیگر نیامدند؛ آنها هم صاحب حقند و امیدوارم که در دولت چهاردهم، این دلخوری‌ها التیام و پایان یابد.

جنابعالی با سلامت نفس و صداقت در گفتار و صراحت در رفتار و باور به اصلاحات توانستید نماد تحول برای جامعه ناراضی و نگران ایران شوید و پس از رقابتی سنگین، رای اعتماد اکثریت رای‌دهندگان را بدست آورید. پیروزی جنابعالی یعنی پیروزی تفکری که به مردم تکیه می‌کند و تحول، تغییر، توسعه، پیشرفت و تعامل با جهان را به رسمیت می‌شناسد.

عنایت خداوند متعال، آگاهی و اراده مردم، شایستگی و صلاحیت‌های جنابعالی و پشتیبانی و حمایت شخصیت‌ها و جریان های تاثیر گذار ملی، به ویژه جبهه اصلاحات که در این کارزار سخت وارد شدند و بصورت مویرگی این مسیر بسته را باز کردند و موجب شدند تا ایران از این گردنه خطرناک عبور کند. این موفقیت بزرگ را به شما برادر عزیزم که مسئولانه به میدان آمدید و پیروزمندانه نقش آفریدید و همچنین به ملت ایران که با انتخاب آگاهانه خود حماسه آفریدند تبریک می‌گویم.

همچنین از تدابیر مقام معظم رهبری که زمینه این مشارکت مردمی را فراهم کردند و از برگزارکنندگان انتخابات که تسلیم بد اخلاقی‌ها نشدند و از رای مردم حفاظت کردند، سپاسگزارم.

وظیفه همه ماست که بدون هیچ چشم‌داشتی به شما کمک کنیم که بتوانید در شرایط دشوار بعد از انتخابات گره‌گشایی کنید. خوشبختانه رویکرد جنابعالی به مسائل و مشکلات پیشِ رو واقع‌بینانه، اصلاح‌طلبانه، علمی و راهگشاست و امید است با انتخاب همکارانی توانمند و همگرا و جلب همکاری و همراهی نهادهای رسمی همچنان با پشتوانه مردم به پیش روید و برای‌تان در تصدی این مسئولیت خطیر و پاسخ امانت و امید جامعه آرزو موفقیت می‌کنم.

اسحاق جهانگیری
1403/04/16

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

705641