سحر دولتشاهی با سریال داریوش در نمایش خانگی

سحر دولتشاهی که به تازگی با سریال موفق «افعی تهران» در نمایش خانگی حضور داشت، به زودی با سریال «داریوش» اثر هادی حجازی‌فر بازمی‌گردد.
تصویر سحر دولتشاهی با سریال داریوش در نمایش خانگی

به گزارش سایت خبری پرسون، سحر دولتشاهی در اواخر دهه 70 وارد عرصه بازیگری شد و با کارگردان های مشهوری مانند بهرام بیضایی و عباس کیارستمی کار کرد. سحر دولتشاهی علاوه بر سینما و تلویزیون در تئاتر هم فعالیت می کند و از همان جا با رامبد جوان آشنا شد و شش سال با یکدیگر زندگی کردند اما سرانجام جدا شدند. اواخر دهه 90 و پس از کنسرت نمایش سی، سحر دولتشاهی با همایون شجریان وارد رابطه عاشقانه شد. همایون شجریان قبل از سحر دولتشاهی نیز یکبار ازدواج کرده بود و از همسر اولش یک دختر دارد.

سحر دولتشاهی که به تازگی با سریال موفق «افعی تهران» در نمایش خانگی حضور داشت، به زودی با سریال «داریوش » اثر هادی حجازی‌فر بازمی‌گردد. او در این مجموعه با حجازی‌فر، ژیلا شاهی، مهرداد صدیقیان، عباس جمشیدی‌فر، محسن قصابیان و رامین راستاد همبازی بوده است.

بنابر اعلام پلتفرم پخش‌کننده (فیلم‌نت) به زودی چهارشنبه‌ها پخش این سریال 13 قسمتی آغاز می‌شود و جایگزین «افعی تهران» خواهد شد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: بهرام با داریوش که سال‌هاست در ترکیه زندگی می‌کند، تماس می‌گیرد و به او خبر می‌دهد که از خانواده مقتول رضایت گرفته است. با بازگشت داریوش به ایران، او با پینشهاد بهمن در مورد بازگرداندن طلاهایی که پانزده سال پیش پنهان کرده است، مواجه می‌شود. داریوش در این مسیر درگیر چالش‌هایی می‌شود...

منبع: ترفند

682884