احتمال سقوط مس رفسنجان به لیگ یک

دبیر سازمان لیگ فوتبال توضیحاتی را درباره پرونده پیش آمده برای باشگاه مس رفسنجان و شایعه سقوط این تیم ارائه کرد.دبیر سازمان لیگ: شاید مس، یوونتوس شود!
تصویر احتمال سقوط مس رفسنجان به لیگ یک

به گزارش سایت خبری پرسون، پرونده تخلفات باشگاه مس رفسنجان مهم‌ترین اتفاق این روزهای فوتبال ایران است. بعد از بازداشت سه نفر از ارکان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در بحث فسادهای رخ داده در این باشگاه مس، حالا احتمال سقوط نماینده رفسنجان به لیگ یک مطرح شده است.

محمدرضا کشوری‌فرد دبیر سازمان لیگ در این خصوص اعلام کرده که اگر رای دادگاه مبنی بر این باشد که برخی نتایج دست‌کاری شده، یک اتفاق عجیب رخ می‌دهد. کشوری‌فرد در این باره گفت: «اگر رئیس محترم دادگاه کرمان حکمی بدهد که افراد در نتایج مسابقات مس رفسنجان برای صعود به لیگ برتر و حتی دیگر نتایج تأثیرگذار بودند، از داور گرفته تا افراد دیگر طبق حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال دو رده سقوط خواهد کرد.»

او ادامه داد: «این حکم طبق آیین‌نامه فیفاست، اتفاق مشابهی که سال‌های قبل برای یوونتوس ایتالیا افتاده بود، اما همه اینها منوط به رأی دادگاه است و فعلاً هیچ اطلاعاتی به دست ما نرسیده است.»

کشوری‌فرد در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت سقوط مس به لیگ، پیکان به لیگ برتر بازمی‌گردد، گفت: «در این زمینه هر چه قانون بگوید، اجرا خواهد شد.»

منبع: ورزش سه

682195