پرسودترین و پرضررترین‌های بازار رمزارز امروز (۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳)

با توجه به داده‌های منتشرشده، برخی ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی صعودی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۲۵۹ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۴.۰۳ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد.
تصویر پرسودترین و پرضررترین‌های بازار رمزارز امروز (۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳)

به گزارش سایت خبری پرسون، ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، افزایش قیمتی ۰.۵۰ درصدی را ثبت کرده است و روندی صعودی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۱ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی صعودی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر افزایش قیمتی ۰.۴۷ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۲.۹۰۶ دلار معامله می‌شود.

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال لیدو دائو (LDO)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال Lido DAO امروز با رشد قیمتی ۲.۳۰ درصدی، همچنان در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Lido DAO، نام رمزارزهای ترون (TRX) با ۲.۱۴ درصد افزایش قیمت و چیلیز (CHZ) با ۱.۹۸ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال داگ ویف هت (WIF) با ۱۰.۸۳ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از dogwifhat نیز، ارز دیجیتال هلیوم (HNT) با ۹.۷۰ درصد افت قیمت و ارز دیجیتال آکاش نتورک (AKT)، با ۷.۹۹ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.

منبع: رمزارز نیوز

668894