در دیدار رهبران سیاسی حماس با سید حسن نصرالله چه گذشت؟

یک هیأت از رهبران سیاسی جنبش حماس امروز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه با هدف ارزیابی عمیق تحولات جاری در نوار غزه و عملکرد جبهه‌های مختلف حمایت از فلسطین با دبیرکل حزب‌الله لبنان سید حسن نصرالله دیدار کرد.
تصویر در دیدار رهبران سیاسی حماس با سید حسن نصرالله چه گذشت؟

به گزارش سایت خبری پرسون، یک هیأت از رهبری جنبش حماس به ریاست خلیل الحیه امروز با دبیرکل حزب‌الله لبنان دیدار کرد. در این دیدار تحولات جاری در نوار غزه و فلسطین اشغالی و جبهه‌های مختلف پشتیبانی از عملیات طوفان‌الاقصی مورد ارزیابی گسترده و عمیق قرار گرفت.

به اعلام رسانه‌های نزدیک به مقاومت، در این نشست، محمد نصر و اسامه حمدان از رهبران سیاسی جنبش حماس، الحیه را همراهی می‌کردند.

بر اساس این گزارش، روند مذاکرات اخیر و نتیجه مواضع سیاسی بین المللی و تحرکات دانشجویی در بسیاری از نقاط جهان در این دیدار مورد بررسی قرار گرفت و بر وحدت موضع و تداوم همه تلاش‌های میدانی، سیاسی و مردمی برای رسیدن به اهداف شریف عملیات طوفان‌الاقصی و رسیدن به پیروزی آتی و موعود به هر بهایی تاکید شد.

در نشست رهبران سیاسی حماس با سید حسن نصرالله همچنین از میزان همکاری و همبستگی موجود بین جبهه‌ها و جنبش‌های مختلف محور مقاومت و ایثارگری‌های آنها تقدیر شد.

منبع: فارس

668867