لیست تیم استقلال برای بازی فولاد مشخص شد+حواشی قبل بازی

تیم استقلال از هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال کشور میزبان فولاد خوزستان می باشد.
تصویر لیست تیم استقلال برای بازی فولاد مشخص شد+حواشی قبل بازی

به گزارش سایت خبری پرسون، تیم‌های فوتبال استقلال و فولاد خوزستان از ساعت 19:30 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند. بخشی از حواشی این بازی در زیر آمده است

بیرون از ورزشگاه ازدحام زیادی از هواداران دیده می‌شود که در حال ورود به ورزشگاه هستند. با توجه به استقبال هواداران برخی از سکوهای ضلع شرقی به آنها اختصاص داده شد.:

بحث بر سر رنگ پیراهن مشکی فولاد خوزستان حواشی قبل از بازی به داخل ورزشگاه نیز کشیده شد و در نهایت تصمیم بر این شد که فولاد با پیراهن اول خود یعنی قرمز رنگ وارد زمین شود. نکته جالب اینکه فولادی‌ها برای گرم کردن با لباس مشکی وارد زمین شدند‌.

* گروهی از بانوان هوادار استقلال بدون بلیت هستند و برخی نیز اعتراض داشتند که به آنها جایگاه آقایان فروخته شده است‌‌.

* استقبال خوبی از سوی هواداران شده است و چیزی نزدیک به 30 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند و هر لحظه به تعداد آنها افزوده می‌شود‌.

* در لیست اسامی بازیکنان و مربیان دو تیم که در اختیار خبرنگاران قرار گرفته است، نامی از عبدالله ویسی دیده نمی‌شود. این در حالی است که او با جریمه سازمان لیگ و در ادامه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روبه‌رو شده بود‌.

آرمین سهرابیان، پیمان بابایی، محمدرضا خالدآبادی، جعفر سلمانی، آرمان رمضانی، سامان تورانیان، محمدحسین زواری، مجتبی فراشبندی و امیرعلی صادقی نیمکت‌نشینان استقلال برای این دیدار هستند. محمدحسین مرادمند هم از لیست 18 نفره آبی‌پوشان خط خورده است.در

* کریستوفر کنت دروازه‌بان خارجی فولاد با تصمیم کادر فنی این تیم نیمکت نشین شده است و جای او شهاب گردان بازی خواهد کرد‌.

* زمانی که فولادی‌ها برای گرم کردن وارد زمین شدند هواداران استقلال نسبت به پیراهن مشکی این تیم واکنش نشان دادند.

منبع: پرسون

668659