پرسودترین و پرضررترین‌های بازار رمزارز امروز (۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳)

با توجه به داده‌های منتشرشده، اکثر ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی صعودی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۲۵۷ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۳.۲۱ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد.
تصویر پرسودترین و پرضررترین‌های بازار رمزارز امروز (۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳)

به گزارش سایت خبری پرسون، ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، افزایش قیمتی ۰.۰۷ درصدی را ثبت کرده است و روندی صعودی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۰ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی صعودی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر افزایش قیمتی ۰.۱۷ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۲.۹۲۴ دلار معامله می‌شود.

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال امیوتیبل ایکس (IMX)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال Immutable امروز با رشد قیمتی ۵.۵۳ درصدی، همچنان در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از Immutable، نام رمزارزهای کور (CORE) با ۴.۴۶ درصد افزایش قیمت و هدرا (HBAR) با ۳.۰۸ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال گراف (GRT) با ۴.۶۴ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از The Graph نیز، ارز دیجیتال کاسپا (KAS) با ۴.۵۳ درصد افت قیمت و ارز دیجیتال اینجکتیو (INJ)، با ۳.۹۲ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.

منبع: رمزارز نیوز

668518