حسن یزدانی با کدام کشتی‌گیر به تورنمنت مجارستان می‌رود؟

یزدانی که در مسابقات جهانی توانست سهمیه المپیک را کسب کند، مدت‌هاست به دلیل جراحی کتف دور از میدان بوده و حالا با تصمیم فدراسیون کشتی قرار است در این مسابقات حضور پیدا کند
تصویر حسن یزدانی با کدام کشتی‌گیر به تورنمنت مجارستان می‌رود؟

به گزارش سایت خبری پرسون، تورنمنت کشتی رنکینگ دار مجارستان در تاریخ ۱۷ تا ۲۰ خردادماه برگزار خواهد شد. این دومین مسابقه رنکینگ دار در سال ۲۰۲۴ است؛ پیش از این مسابقه رنکینگ دار در کرواسی برگزار است و حالا قرار است یک ماه دیگر در این مسابقه نمایندگان ایران روی تشک بروند.

با اعلام فدراسیون کشتی حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم نماینده ایران در این وزن است؛ یزدانی به دلیل جراحی کتف مدت‌هاست که در اردوی تیم ملی حضور ندارد و حتی در آخرین اردوی تیم ملی هم حضور پیدا نکرد. او در حال حاضر علاوه بر پیگیری تمریناتش، کارهای مربوط به درمان کتفش را هم انجام می‌دهد. البته یزدانی قرار است از اردوی بعد که به میزبانی مازندران از ۲۴ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود حضور پیدا کند.

یزدانی که در مسابقات جهانی توانست سهمیه المپیک را کسب کند، مدت‌هاست به دلیل جراحی کتف دور از میدان بوده و حالا با تصمیم فدراسیون کشتی قرار است در این مسابقات حضور پیدا کند تا میزان آمادگی کتفش و شرایط جسمانی‌اش را محک بزند. البته به غیر از یزدانی، عباس ابراهیم‌زاده در ۶۵ کیلوگرم، عادل پناهیان در ۷۴ کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در ۹۲ کیلوگرم به همراه ۴ کشتی‌گیر در رده سنی جوانان به انتخاب غلامرضا محمدی سرمربی این تیم، در این تورنمنت کشتی خواهند گرفت.

منبع: ایرنا

668317