فال روزانه شنبه ۲۲ اردیبهشت 1403

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.
تصویر فال روزانه شنبه ۲۲ اردیبهشت 1403

به گزارش سایت خبری پرسون، برای مطلع شدن از وقایع جالب و جذاب پیش روی خود با همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی متولدین ۲۲ اردیبهشت:

فال روز تولد: یه سال فوق‌العاده منتظرته! دیگه از اون یکنواختی و کسلی چند سال اخیر خبری نیست و قراره حسابی هیجان و اتفاقای جدید رو تجربه کنی. مثل یه پروانه که از پیله درمیاد، تو هم داری بال های خودتو باز میکنی و آماده پرواز به سمت آرزوهات میشی. کلی فرصت‌های عالی برای پیشرفت و ارتقای توانایی‌هات توی راهه، فقط کافیه چشمت رو باز بذاری و ازشون استفاده کنی. شاید یهو توی محل کارت یه موقعیت شغلی عالی پیش بیاد، یا یه ایده پولساز توی ذهنت جرقه بزنه، یا حتی توی یه دوره آموزشی شرکت کنی و یه مهارت جدید یاد بگیری. اواخر تابستون یه عالمه اتفاقای خوب منتظرتن، چه تو زندگی شخصی و چه تو کار. حواست رو جمع کن و از این فرصت‌ها برای رسیدن به آرزوهات استفاده کن. به خصوص ماه‌های خرداد و آذر پر از معجزه و خوشبختی برای تو خواهند بود.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز پر از انرژی هستی و می‌تونی کوه‌ها رو جابجا کنی! فقط کافیه یه ذره اراده به خرج بدی و دست به کار بشی. مطمئن باش که می‌تونی به هر چی که می‌خوای برسی، فقط کافیه شروع کنی.دیه موضوعی توی ذهنت هست که اذیتت می‌کنه و می‌ترسی با نزدیک‌ترین آدم زندگیت در موردش حرف بزنی. می‌دونم سخته، ولی یادت باشه که این موضوع روی هر دوتون تاثیر گذاشته و اگه در موردش حرف نزنید، اوضاع بدتر می‌شه. با سیاست و صبر و حوصله می‌تونید این مشکل رو حل کنید و ازش یه فرصت برای قوی‌تر شدن رابطه‌تون بسازید. اگه توی زندگیت یه مشکلی هست، به جای غر زدن و ناشکری، سعی کن راه حلی برایش پیدا کنی. به اطرافت نگاه کن، دست یاری به نیازمندان دراز کن و با سخاوتمندی با دیگران رفتار کن. یه بحث خانوادگی یا دوستانه هم پیش میاد، امروز بهترین فرصته که حرف دلت رو بزنی و تکلیفت رو با همه روشن کنی.

متولد : نوزاد طبیعت

سمبل : قوچ

شعار : من هستم

ستاره حاکم : مارس (مریخ)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : الماس ، یاقوت

رنگ محبوب : قرمز ، صورتی روشن

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : رز سرخ

روز مبارک : سه شنبه

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز یه ذره حواست رو جمع کن و به حرفایی که میزنی و کارهایی که میکنی دقت کن. شاید ناخواسته داری اطرافیانت رو اذیت میکنی. یادت باشه که هر حرف و هر کاری یه تاثیری روی بقیه میذاره، پس سعی کن با مهربونی و احترام با دیگران رفتار کنی. خوشبختانه عشقت همه جوره توی زندگیت هست و خیلی به تو اهمیت می‌ده. قدرشو بدون و تنهاش نذار. امروز یه فرصت عالی برای شروع یه کار جدید داری. یه ایده‌ای توی ذهنت داری که می‌تونی ازش یه چیز بزرگ بسازی. معطل چی هستی؟ همین الان دست به کار شو و بذار دنیا ببینتت چی‌کار می‌کنی! یه کاری توی زندگیت هست که خیلی برات مهمه؟ می‌ترسی انجامش بدی؟ نترس! تو از پسش برمیای. فقط کافیه یه ذره به خودت اعتماد داشته باشی. اواخر روز یه سورپرایز منتظرته. شاید یه هدیه، یه خبر خوب، یا یه دیدار غیرمنتظره باشه. به سلامتیت هم یه ذره بیشتر اهمیت بده.

متولد : طفل شیرخوار طبیعت

سمبل : گاو نر

شعار : همه چیز مال من است

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : ثابت

فلز وجود : مس

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز صورتی

روز مبارک : جمعه

♊ فال روزانه متولدین خرداد

می‌دونم که آدم وابسته‌ای هستی، ولی مراقب باش که افسار زندگیت رو دست بقیه ندی. فقط خودت می‌تونی برای خودت تصمیم بگیری و زندگی خودت رو بسازی. امروز شاید یه عده با حرفاشون اذیتت کنن، ولی سعی کن خودت رو کنترل کنی و به حرفاشون اهمیت ندی. فقط به خودت و نیازهات فکر کن و کاری رو انجام بده که حالت رو خوب میکنه. تو یه آدم قوی و باهوشی هستی و می‌تونی با سیاست و صبر و حوصله، زندگیت رو به اون سمتی که می‌خوای ببری. فقط کافیه با عشقت حرف بزنی و در مورد گذشته و آینده‌تون با هم صحبت کنید. مطمئنم که می‌تونید به یه راه حل خوب برسید. یه خبر خوش هم در راهه که نگرانی‌ها و دلشوره‌هات رو کم می‌کنه. امروز یه ذره وقت برای خودت بذار و از هیاهوی دنیا فاصله بگیر. آرامش بهت کمک می‌کنه که ذهنت رو مرتب کنی و با دید بازتری به زندگی نگاه کنی.

متولد : کودک طبیعت

سمبل : دوقلوها

شعار : من فکر میکنم

ستاره حاکم : مرکوری (عطارد)

عنصر وجود : هوا

شخصیت : راوی

فلز وجود : جیوه

سنگ خوش یمن : زمرد کبود

رنگ محبوب : زرد ، سبز ، آبی

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : کاملیا

روز مبارک : چهارشنبه

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز روز توئه! یه عالمه فرصت عالی توی زندگیت هست که باید ازشون استفاده کنی. تو یه آدم خلاق و باهوشی هستی و می‌تونی توی کارهای گروهی بدرخشی . امروز توی یه پروژه گروهی شرکت کن و ایده‌های خلاقانه‌ات رو به همه بگو. مطمئنم که همه ازت تعریف و تمجید می‌کنن. یه ذره هم با بقیه همکارهات حرف بزن و از اتفاقات اخیر باهاشون صحبت کن. نظر و ایده‌هات رو باهاشون در میون بذار و از نظرات اونها هم استفاده کن. مطمئنم که این گفتگوها خیلی مفیده و پربار خواهد بود. راستی، یه خبر خوب هم برات دارم! اخیراً یه آدمی توی زندگیت اومده که رفتارهای عجیبی باهات داره. شاید اولش فکر کنی که ازت خوشش نمیاد، ولی امروز متوجه می‌شی که قضیه کاملاً برعکسه. اون عاشق تو شده! تو هم یه ذره به خودت و قلبت گوش بده. شاید تو هم دلت برای اون آدم تنگ بشه. یه فرصت بهش بده و باهاش آشنا شو. مطمئنم که می‌تونه یه عشق واقعی و پایدار باشه.

متولد : تازه بالغ طبیعت

سمبل : خرچنگ

شعار : من احساس میکنم

ستاره حاکم : ماه

عنصر وجود : آب

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : نقره

سنگ خوش یمن : مروارید

رنگ محبوب : سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز

عدد خوش یمن : ۲

گل محبوب : بنفشه ، لی لی

روز مبارک : دوشنبه

♌ فال روزانه متولدین مرداد

امروز یه ذره توی دوراهی موندی و نمی‌دونی که باید چه مسیری رو توی زندگیت انتخاب کنی. انگار حس می‌کنی که همه آدمای دور و اطرافت یه زندگی هدفمند دارن، ولی تو فقط داری دست و پا میزنی و نمی‌دونی چی‌کار می‌خوای بکنی. نمی‌خوام حالتو بدتر کنم، ولی یه چیز رو بهت بگم: این حس رو خیلی از آدم‌ها تجربه می‌کنن. هیچ کس توی زندگیش همیشه یه خط صاف و مستقیم رو دنبال نکرده. مهم اینه که دست از تلاش برنداری و به دنبال راه حل باشی. با یه آدم عاقل و باتجربه مشورت کن، در مورد علایق و آرزوهات باهاش حرف بزن و ازش بخواه که کمکت کنه تا مسیر درست رو پیدا کنی. هیچ وقت خودت رو با بقیه مقایسه نکن. هر کس توی یه مرحله‌ای از زندگیش قرار داره و یه مسیر خاص رو دنبال می‌کنه. یکی از دوستات از دستت دلخوره. شاید یه حرفی زدی یا یه کاری کردی که ناراحتش کرده. اگه این دوست برات مهمه، همین امروز بهش زنگ بزن، ازش معذرت‌خواهی کن و سعی کن دلشو به دست بیاری.

متولد : جوان طبیعت

سمبل : شیر

شعار : من اراده میکنم

ستاره حاکم : خورشید

عنصر وجود : آتش

شخصیت : ثابت

فلز وجود : طلا

سنگ خوش یمن : یاقوت زرد

رنگ محبوب : رنگهای غروب خورشید

عدد خوش یمن : ۱

گل محبوب : آفتابگردان

روز مبارک : یکشنبه

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز قلبت پر از عشق و محبته و بهترین فرصته که این عشق رو با بقیه، خصوصاً کسایی که دوستشون داری، تقسیم کنی. از معاشرت و بودن با دیگران نترس و بذار که عشق توی زندگیت جریان پیدا کنه. اگه یه ایده توی ذهنت داری، همین الان دست به کار شو و عملیش کن. مطمئنم که می‌تونی به موفقیت برسی و به آرزوهات برسی. راستی، یه عالمه پیشنهاد هم از طرفای مختلف بهت شده، ولی نمی‌دونی کدومشون رو انتخاب کنی. معطل چی هستی؟ بشین یه ذره فکر کن، جوانب قضیه رو بسنج و بعد بهترین تصمیم رو بگیر. راز موفقیت تو توی آینده‌نگری و برنامه‌ریزیه. همیشه یه قدم جلوتر از بقیه فکر کن و برای آینده‌ات نقشه بکش. مطمئنم که اینجوری می‌تونی به هر چی که می‌خوای برسی. بالاخره می‌تونی یه معامله کوچیک رو انجام بدی و از شر یه عالمه نگرانی و دلشوره خلاص شی. شکست اخیر یه درس بزرگ بهت داده. ازش استفاده کن و دوباره تلاش کن. مطمئن باش که این بار موفق می‌شی.

متولد : بالغ طبیعت

سمبل : فرشته

شعار : من تجزیه و تحلیل میکنم

ستاره حاکم : ولکان و مرکوری

عنصر وجود : خاک

شخصیت : راوی

فلز وجود : پلاتین

سنگ خوش یمن : عقیق سبز

رنگ محبوب : سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : Forgetmenot

روز مبارک : چهارشنبه

♎ فال روزانه متولدین مهر

از تفاوت‌هایی که با بقیه داری نترس. این تفاوت‌ها تو رو خاص و منحصر به فرد می‌کنن، پس بهشون افتخار کن و سعی نکن که مثل بقیه باشی. یاد بگیر که بقیه رو با تمام تفاوت‌هاشون درک و قبول کنی. دنیا پر از آدم‌های مختلف با ایده‌ها و نظرات گوناگونه. سعی کن از تجربیات و دیدگاه‌های بقیه استفاده کنی و یاد بگیر که باهاشون همدلی و همزبانی کنی. چند روزه که توی دوراهی موندی و نمی‌دونی چی‌کار باید بکنی. ولی امروز دیگه وقتشه که دست به کار شی و یه قدم توی یه مسیر جدید برداری. از ناشناخته‌ها نترس، چون مطمئناً چیزهای قشنگی در انتظارت هست. یه نفر توی اطرافت هست که این روزها خیلی بهت توجه نشون میده. حواست رو جمع کن و مراقب باش که زود بهش اعتماد نکنی. اول سعی کن بفهمی که چه قصدی داره و بعد تصمیم بگیر که بهش نزدیک بشی یا نه. یه نفر توی محل کارت یا توی اطرافت اشتباه کوچیکی کرده. زیادی بهش سخت نگیر و سعی کن ببخشیش. همه ما آدم هستیم و ممکنه گاهی اوقات اشتباه کنیم. پس فردا شاید تو هم جای اون باشی.

متولد : با آرمان ازدواج

سمبل : ترازو

شعار : من تعادل برقرار میکنم

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : هو

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : مس درخشان

سنگ خوش یمن : الماس ، اوپال

رنگ محبوب : بژ ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز سفید

روز مبارک : جمعه

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز صبح زودتر از تخت بلند شو و روزت رو شروع کن. یه عالمه کار منتظرته و یه عالمه فرصت عالی برای پیشرفت توی زندگیت داری. بالاخره بعد از این همه انتظار، به چیزی که می‌خواستی میرسی. امروز یه عالمه انرژی داری و انگیزه‌ات برای کار توی زمینه‌ مورد علاقه‌ات خیلی زیاده. پس معطل چی هستی؟ همین الان شروع کن و از این فرصت استفاده کن. برای رسیدن به یه هدفت باید یه راه جدید رو امتحان کنی، یه راهی که تا حالا هیچ وقت توش قدم برنداشتی.اگه یه نفر با عشق و محبت به سمتت اومد، پسش نزن. این آدم می‌تونه یه عشق واقعی و پایدار رو توی زندگیت به ارمغان بیاره، حتی اگه الان رابطه‌تون ایده‌آل نباشه. امروز یه بسته یا یه هدیه هم به دستت می‌رسه که خیلی خوشحالت می‌کنه. یه دوست یه خبری برات میاره که خیالت رو از یه چیز راحت می‌کنه. امروز توی یه جمعی دعوت می‌شی و حسابی می‌درخشی. همه از تو تعریف و تمجید می‌کنن و تو توی مرکز توجه قرار می‌گیری.

متولد : با آرمان …

سمبل : عقرب

شعار : من آرزو میکنم

ستاره حاکم : پلوتو

عنصر وجود : آب

شخصیت : ثابت

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : سیلیس

رنگ محبوب : قرمز تیره

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : ارکیده ، رازقی

روز مبارک : سه شنبه

♐ فال روزانه متولدین آذر

تو یه آدم باهوش و توانمندی هستی و می‌تونی یه رابطه معمولی رو به یه عشق آتشین تبدیل کنی. فقط کافیه که یه ذره توی حرف زدنت دقت کنی و کلماتت رو با ظرافت بیشتری انتخاب کنی. امروز توی کار و زندگی هم باید یه ذره سیاست به خرج بدی. مطمئنم که اگه باهوش باشی و از فرصت‌ها به درستی استفاده کنی، می‌تونی به همه چیزهایی که می‌خوای برسی. یه کاری هست که خیلی دوست داری انجامش بدی، ولی از عواقبش می‌ترسی. نترس و شجاعت به خرج بده. اگه دنبال آرزوهات نری، هیچ وقت بهشون نمی‌رسی. پس دست به کار شو و برای رسیدن به خواسته‌هات تلاش کن. درد و دل کردن با یه دوست یا یه مشاور می‌تونه کمکت کنه که از این تردیدها و دودلی‌ها خلاص شی. برای چیزی که تموم شده و دیگه هیچ راه برگشتی نداره، گریه و زاری نکن. واقعیت رو بپذیر و سعی کن باهاش کنار بیای. عشق می‌تونه آدم رو بی‌نیاز و بخشنده کنه. پس عاشق باش و به بقیه هم عشق بده. مطمئنم که اینجوری زندگی شادتر و پرمعناتر خواهد شد.

متولد : با آرمان کسب اطلاعات

سمبل : اسب با سیمای انسان

شعار : من میبینم

ستاره حاکم : ژوپیتر (مشتری)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : راوی

فلز وجود : قلع

سنگ خوش یمن : فیروزه

رنگ محبوب : ارغوانی

عدد خوش یمن : ۳

گل محبوب : میخک

روز مبارک : پنج شنبه

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز یه ذره مراقب باش که توی حرف زدنت تندی نکنی و با بقیه دعوات نشه. دلخوری بین تو و عشقت پیش میاد، ولی دلیلش بی‌اعتمادی نیست. فقط شرایط یه ذره سخته و هر دوتون تحت فشارید. به جای اینکه از این مشکل فرار کنی، رو در رو باهاش روبه‌رو شو و با عشقت در موردش حرف بزن. مطمئنم که با یه ذره صبر و حوصله می‌تونید این مشکل رو حل کنید و رابطه‌تون رو قوی‌تر از قبل کنید. یه خبر هم از راه دور به دستت می‌رسه که باعث می‌شه توی یه تصمیم مهم تجدید نظر کنی. مطمئنم که این تغییر به نفعت خواهد بود. همیشه قدر دوستای واقعی و وفادارت رو باید بدونی. حرف‌ها و نصیحت‌های اونها رو گوش کن و به کار بگیر. راستی جلوی ضرر رو هر جا که می‌تونی بگیر. در ضمن، سعی کن یه ذره نظم و ترتیب به زندگیت بدی. اگه همینجوری ول و رها باشی، به دردسر می‌افتی.

متولد : با آرمان تجربه کردن

سمبل : بز

شعار : من به کار میگیرم

ستاره حاکم : ساترن (زحل)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : سرب

سنگ خوش یمن : عقیق رنگارنگ

رنگ محبوب : سیاه ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۸

گل محبوب : ماگنولی

روز مبارک : شنبه

♒ فال روزانه متولدین بهمن

تو یه آدم حساسی هستی و ممکنه وقتی با مخالفت روبرو می‌شی، خیلی زود بترسی و ناامید بشی. ولی یادت باشه که هیچ دلیلی برای ترسیدن وجود نداره. این اختلاف‌ها فقط به خاطر تفاوت دیدگاه آدم‌ها با یکدیگه‌ست. پس خودتو برای مسائل بی‌اهمیت اذیت نکن و سعی کن با دیدگاه بقیه هم آشنا بشی. امروز یه خبر از راه دور به دستت میرسه که ممکنه اولش یه ذره ناراحتت کنه. ولی مطمئن باش که این خبر به نفعت بوده و یه اتفاق خوبه. پس زود قضاوت نکن و مثبت فکر کن. اگه توی محل کار یا خونه با کسی دعوات شد، یادت باشه که تا وقتی که صبر و شکیباییت رو از دست نداده باشی، هنوز امید هست. حتی از دل سخت‌ترین طوفان‌ها هم می‌تونی به سلامت بیرون بیای. تو یه آدم با اراده و قوی هستی و می‌تونی به همه چیزهایی که می‌خوای برسی. ولی یادت باشه که نباید عجله کنی. آهسته و پیوسته قدم بردار و مطمئنم که به آرزوهات می‌رسی.

متولد : با آرمان ایده آلیستی

سمبل : مرد و دلو

شعار : من میدانم

ستاره حاکم : اورانوس

عنصر وجود : هو

شخصیت : ثابت

فلز وجود : اورانیوم

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی

عدد خوش یمن : ۴

گل محبوب : نرگس

روز مبارک : شنبه

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز یه روز پر از انرژی مثبته. پس از این انرژی استفاده کن و برای کاری که دوست داری اقدام کن. مطمئنم که می‌تونی به همه چیزهایی که می‌خوای برسی. تو یه آدم قوی و توانمندی هستی و هیچ چیز نمی‌تونه جلوی تو رو بگیره. حتی اگه توی مسیرت با یه سری مخالفت و مشکل روبرو شدی، نترس و به تلاش ادامه بده. هیچ وقت برای دنبال کردن آرزوهات دیر نیست. امروز یه روز عالیه برای تصمیم‌گیری. ولی قبل از اینکه به کسی تعهدی بدی، یه ذره به عقب برگرد و ببین که از وضعیت فعلی خودت راضی هستی یا نه. امروز یه معامله خرید یا فروش داری که یه ذره کلافت می‌کنه، ولی مطمئن باش که آخرش به نفعت میشه. یکی از دوستات هم می‌خواد باهات درددل کنه و یه حرف مهم بهت بزنه. یه شنونده خوب باش و رازدارش باش. مراقب باش که حرفی نزنی که پشیمون بشی.

متولد : با آرمان تفویض

سمبل : ماهی

شعار : من باور دارم

ستاره حاکم : نپتون

عنصر وجود : آب

شخصیت : راوی

فلز وجود : تشعشعی از فلزات مصنوعی

سنگ خوش یمن : زمرد

رنگ محبوب : سایه آبی و سبز دریایی

عدد خوش یمن : ۷

گل محبوب : لی لی ، بنفشه

روز مبارک : پنجشنبه

منبع: تصویر زندگی

668286