ماجراهای داوری به نفع استقلال مشکوک است

بازیکن اسبق پرسپولیس به واسطه رقابت شدید سرخابی‌ها برای قهرمانی نیز افزود: درست است که پرسپولیس یک امتیاز از استقلال عقب‌تر است اما کسی به استقلال گارانتی نداده که صد درصد قهرمان است.
تصویر ماجراهای داوری به نفع استقلال مشکوک است

به گزارش سایت خبری پرسون، حمید درخشان سرمربی اسبق پرسپولیس در خصوص بازی حساس این تیم مقابل هوادار گفت: پرسپولیس در جنگ قهرمانی قرار دارد به همین دلیل باید به هر شکل ممکن برنده شود و برای رسیدن به قهرمانی به هیچ‌کدام از حریفانش رحم نکند.

درخشان در ادامه می‌گوید در غیاب سروش هیچ مشکلی برای پرسپولیس به وجود نخواهد آمد: سروش بازیکن خوبی است اما در غیاب یک بازیکن هیچ مشکلی برای پرسپولیس به وجود نمی‌آید همان طور که دو مدافع پرسپولیس در دربی و در غیاب دو مدافع اصلی اجازه ندادند دروازه پرسپولیس با خطر مواجه شود به همین دلیل در غیاب سروش هم پرسپولیس چند بازیکن خیلی خوب دیگر دارد که قادرند به خوبی ایفای نقش کنند تا مشکلی برای بازی به وجود نیاید.

بازیکن اسبق پرسپولیس به واسطه رقابت شدید سرخابی‌ها برای قهرمانی نیز افزود: درست است که پرسپولیس یک امتیاز از استقلال عقب‌تر است اما کسی به استقلال گارانتی نداده که صد درصد قهرمان است و در چهار بازی باقیمانده‌اش برنده خواهد شد به همین دلیل هر دو تیم مدعی قهرمانی با همه وجود در هر بازی می‌جنگند تا قهرمان شوند هر چند پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی است و از آنجا که فصل قبلسه‌گانه زده و جام حذفی را هم از دست داده باید با تلاش بیشتر بازیکنان و کادرفنی‌اش تلاش کنند که به هر شکل ممکن قهرمان شوند تا دست‌شان از جام خالی نماند چون هواداران پرسپولیس به نحوی در این سال‌ها به قهرمانی عادت کرده‌اند.

درخشان با انتقاد از برنامه‌ریزی سازمان لیگ و ضعف داوری در بازی رقیب سنتی پرسپولیس نیز تأکید کرد: من نمی‌دانم چرا در حالی که قرار بود بازی‌های دو تیم مدعی که در چند هفته آخر همزمان برگزار شود در فاصله دو روز از همدیگر برگزار می‌شود و به همین خاطر پرسپولیس باید دو روز زودتر از رقیبش بازی کند. جدا از این داوری بازی رقیب در دیدارش مقابل ذوب‌آهن هم موارد عجیبی داشت که هر بیننده‌ای را به شک و شبهه می‌اندخت که می‌خواهند به هر شکل ممکن تیم استقلال قهرمان شود.

نمونه این ادعای من هم اخراج نکردن روزبه چشمی بازیکن استقلال در بازی مقابل ذوب‌آهن بود که سه بار در حالی که داور می‌توانست روزبه را اخراج کند از این امر ممانعت کرد و بعد هم بازیکن استقلال داور را بغل می‌کند در حالی که بازیکن اصلاً حق ندارد داور را لمس کرده و به او

لبخند هم بزند

منبع: ورزش سه

668273

نظرات شما ( 2 نظر )

محمود |
شنبه 22 اردیبهشت 140314:30
اخه درخشان ۸۰سالشه چرا دروغ پراکنی میکنه داوری به نفع مدوم تیم بوده؟؟؟ خدایی وجدانی خود هوادارای پیروزی جواب بدن کدام تیم چند گل افساید زده کدوم تیم گل سالم خورده داور نگرفته کدام تیم پتالتی صد در صد علیه ش گرفته نشده یه کم شرف داشته باشیم من از درخشانی که جدیدا ایزولایف استفاده میکنن متعجبم. خدا شفاش بده
داود |
شنبه 22 اردیبهشت 140311:25
تمام تلاشتون را انجام بدید تا جام را بندازید تو کیسه. اما فکر نکنید مردم متوجه نمیشن نکوخام مظلومی را دعوت میکنه میگه برو ابنا بگو حاشیه درست کنه. فقط خودتب تو اگر مربی بودی فولاد الان نابود نشده بود. مگر با اینکارا جام بگیری.