شهردار محمدیه؛

کیفیت، دقت و سرعت اولویت پروژه های شهری محمدیه است

شهردار محمدیه در روند بازدید از پروژه های در حال اجرای محمدیه و مهرگان ضمن گفت: اتمام پروژه های عمرانی در راستای کسب رضایت و آسایش شهروندان مهم ترین فاکتور مدیریت شهری به جهت افزایش سرانه ها بوده و شکوفایی شهر را به دنبال خواهد داشت.
تصویر کیفیت، دقت و سرعت اولویت پروژه های شهری محمدیه است

به گزارش سایت خبری پرسون،از قزوین محمد پیری شهردار محمدیه ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت معصومه( س) و روز دختر گفت: تدوین سند چشم انداز و فراهم نمودن ساز و کارها و بسترهای مناسب توسعه ای از مؤلفه های ایجاد شهری زیبا و مدرن بوده و در همین راستا رفاه و آرامش شهروندان جزء ضروری ترین اهداف مجموعه مدیریت شهری به شمار می رود.

وی ضمن تأکید در تسریع و تکمیل پروژه‌های عمرانی گفت: تکمیل پروژه های عمرانی قطعاً رضایت شهروندان را در پی داشته و امید می رود با اقدامات مناسب و کارآمد، شاهد حداکثر ارتقا،رشد و شکوفایی شهر باشیم.
شهردار محمدیه بااشاره به اهمیت خدمت رسانی به شهروندان اظهار داشت: کامل کردن پروژه های عمرانی در راستای جلب رضایت و آسایش شهروندان، یکی از اقدامات مهم مدیریت شهری است که در نهایت منجر به خشنودی، امنیت و آسایش شهروندان می شود که مهم ترین و اصلی ترین وظیفه مدیریت شهری به شمار می شود.
پیری تاکید کرد: پروژه‌های عمرانی باید در اسرع وقت و به صورت جهادی تکمیل شود و این یک حقیقت است که رضایت شهروندان در گرو تکمیل پروژه های عمرانی خواهد بود و تلاش مدیریت شهری بر این اساس است که شهروندان به حداکثر خواسته ها و مطالبات خود رسیده و روز به روز، شاهد ارتقاء و رشد شهرمان باشیم.
گفتنی است در این بازدید شهردار و مدیران شهرداری از پروژه های عمرانی در حال احداث تجاری های پارکینگ مهرگان، پارک ساحلی مهرگان،کمربندی منطقه ۷ محمدیه و پارک بهشت مهرگان بازدید به عمل آوردند.
در پایان مقرر گردید با برنامه ریزی صورت گرفته همه روزه بازدید از پروژه ها با حضور مدیران و کارشناسان مربوطه در دستور کار قرار گیرد.

668255