واکنش مهدی تاج به سنگین ترین حکم انضباطی

رئیس فدراسیون فوتبال نسبت به جریمه سنگین برای سرمربی فولاد خوزستان واکنش نشان داد.
تصویر واکنش مهدی تاج به سنگین ترین حکم انضباطی

به گزارش سایت خبری پرسون، عبدالله ویسی به دلیل اظهاراتش در کنفرانس خبری پس از دیدار فولاد خوزستان مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست و پنجم لیگ برتر با جریمه عجیب 2 میلیاردی که سازمان لیگ اخیرا در قوانین خود وضع کرده، مواجه شد ولی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هنوز این رای را به تایید نرسانده است.

سرمربی فولاد خوزستان طی دو روز گذشته در دو مصاحبه نسبت به جریمه سنگین علیه خود واکنش نشان داد و معتقد است وقتی کمیته انضباطی فدراسیون چنین قانونی ندارد و اصلا این کمیته چنین تصمیمی نگرفته، نباید با چنین جریمه سنگینی که از مبلغ قرارداد او با فولاد بیشتر است، مواجه می‌شد.

مهدی تاج در آخرین مصاحبه خود که صبح امروز در مراسم تجلیل از مدال آوران و قهرمانان انجام داده، به این موضوع پرداخته و به صورت غیر مستقیم نظر کمیته انضباطی را بر حکم سازمان لیگ ارجح دانسته است. او در اینباره گفته است: «ارکان قضایی باید جرائم را ببرند. با تصویب هیئت رئیسه، این جرایم قطعی و قانونی است و من امروز قبل از حضورم در این مراسم، نامه را به کمیته انضباطی ابلاغ کردم و آن‌ها مسئول تصویب و اجرای آن خواهند بود.»

با این وصف حالا باید در انتظار رای کمیته انضباطی درباره پرونده مصاحبه عبدالله ویسی پس از مصاف برابر آلومینیوم باشیم که با جریمه 2 میلیارد تومانی از سازمان لیگ مواجه شده و در این شرایط حتی در صورتی که رای سازمان لیگ توسط کمیته انضباطی تایید شود، سرمربی فولاد خوزستان این فرصت را دارد که رای را به کمیته استیناف ببرد.

منبع: ورزش سه

658059