پرسودترین و پرضررترین‌های بازار رمزارز امروز (۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳)

با توجه به داده‌های منتشرشده، اکثر ارزهای دیجیتال بازار در ۲۴ ساعت اخیر روندی نزولی داشته‌اند. ارزش کلی بازار کریپتو امروز ۲.۳۳۸ تریلیون دلار است و پادشاه رمزارزها، بیت کوین، ۵۳.۴۱ درصد از ارزش بازار را تشکیل می‌دهد.
تصویر پرسودترین و پرضررترین‌های بازار رمزارز امروز (۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳)

به گزارش سایت خبری پرسون، ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین (BTC)، در ۲۴ ساعت اخیر، ریزش قیمتی ۱.۰۱ درصدی را ثبت کرده است و روندی نزولی دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده ۶۳ هزار دلار خرید و فروش می‌شود.

اتریوم نیز به پیروی از بیت کوین، امروز روندی نزولی داشته است. اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر ریزش قیمتی ۳.۲۵ درصدی را ثبت کرده و اکنون در محدوده ۳.۰۶۹ دلار معامله می‌شود.

داده‌های سایت کوین مارکت کپ حاکی از آن است که ارز دیجیتال آیوز نتورک (AIOZ)، در جایگاه پرسودترین ارز ۲۴ ساعت اخیر قرار دارد.

ارز دیجیتال AIOZ Network امروز با رشد قیمتی ۶.۵۸ درصدی، همچنان در صدر پرسودترین‌های بازار قرار دارد. پس از AIOZ Network، نام رمزارزهای سولانا (SOL) با ۴.۴۸ درصد افزایش قیمت و کاسپا (KAS) با ۳.۱۴ درصد سود در ۲۴ ساعت اخیر، در صدر برترین‌های بازار به چشم می‌خورد.

در مقابل، با نگاهی به لیست پرضررترین ارزهای ۲۴ ساعت اخیر بازار، مشاهده می‌کنیم که ارز دیجیتال ورم هول (W) با ۸.۴۷ درصد ریزش قیمت، رکوردار پرضررترین‌های ۲۴ ساعت اخیر است.

پس از Wormhole نیز، ارز دیجیتال اپتیمیزم (OP) با ۷.۶۵ درصد افت قیمت و ارز دیجیتال بیت تنسور (TAO)، با ۷.۵۰ درصد کاهش قیمت، در صدر رمزارزهای پرضرر بازار قرار دارند.

منبع: رمزارز نیوز

658057