فال روزانه سه‌شنبه ۴ اردیبهشت 1403

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.
تصویر فال روزانه سه‌شنبه ۴ اردیبهشت 1403

به گزارش سایت خبری پرسون، برای مطلع شدن از وقایع جالب و جذاب پیش روی خود با همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی متولدین ۴ اردیبهشت:

فال روز تولد: سال جدید برای تو یه عالمه پول و ثروت به ارمغان میاره، انگار که کیسه‌ی اقبال رو توی جیبت گذاشتن! نه تنها یهو یه پولی از یه جایی نصیبت میشه، بلکه حقوقتم حسابی بالا میره و خیالت از بابت خیلی چیزا راحت میشه. تو که همیشه عاشق استقلال و ایستادن روی پای خودت بودی، امسال یه کم از این غرورت کم کن و به بقیه، خصوصاً دوستات که میتونن توی کار و بار کمکت کنن، تکیه کن. یادت باشه که حسادت مثل یه مار سمیه، پس اگه یه موقعی دیدی داری به موفقیت‌های بقیه حسادت میکنی، به جای اینکه غرق این افکار منفی بشی، رو خودت و تلاشات تمرکز کن. ‍ توی خرداد و تیرماه هم یه فرصت طلایی برای معاشرت و ارتباط با آدمای جدید داری. اگه دنبال نیمه گمشده‌ت می‌گردی یا می‌خوای یه قرارداد مهم رو ببندی، این دو ماه رو از دست نده. خلاصه که سال پیش رو پر از اتفاقات هیجان‌انگیز و خوش‌مزه در انتظارت هست، پس حسابی کیف کن و از تک‌تک لحظه‌هاش لذت ببر!

♈ فال روزانه متولدین فروردین

مشخصه که حسابی توی این مدت سخت کار کردی و بدنت کم آورده. امروز یه روز عالیه که یه نفس عمیق بکشی و حسابی استراحت کنی. آسمون امروز یه جوری دلربا شده که انگار داره تورو به یه ماجراجویی دونفره با عشقت دعوت می‌کنه. پس دست یارت رو بگیر و برین یه جایی که حسابی حالتون رو خوب می‌کنه. شاید یه پارک قشنگ، یه کافه دنج یا هر جای دیگه‌ای که دلتون می‌خواد. اواخر روز هم یه خبر داغ و خوشحال‌کننده در انتظارت هست که حسابی حالت رو خوب می‌کنه. پس منتظر یه سورپرایز قشنگ باش! اما یه کوچولو حواست باشه یهو یه چیزی نگو که بعداً پشیمون بشی. اگه ازت سوالی نپرسیدن، فعلاً سکوت اختیار کن و بعداً در یه فرصت مناسب در موردش حرف بزن. یه موضوعی توی ذهنت داری که هنوز کامل بهش مطمئن نیستی؟ هنوز یه کم بیشتر در موردش تحقیق کن تا خیالت راحت بشه.

متولد : نوزاد طبیعت

سمبل : قوچ

شعار : من هستم

ستاره حاکم : مارس (مریخ)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : الماس ، یاقوت

رنگ محبوب : قرمز ، صورتی روشن

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : رز سرخ

روز مبارک : سه شنبه

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

عشق توی وجودت موج میزنه و انگار امروز میخواد یه عالمه اتفاقای قشنگ برات رقم بزنه. پس معطل چی هستی؟! پاشو یه کم از این هوای پاک و دل‌انگیز بیرون بگیر و برو دل طبیعت. اینجوری هم حالت حسابی خوب میشه و هم انرژی‌ت چند برابر می‌شه. یادت هست یه زمانی یه آدمی رو از زندگیت بیرون کردی؟ حالا انگار دلت یه جور شده که می‌خوای دوباره باهاش ارتباط برقرار کنی. اگه هم عقلت و هم دلت میگن که این کار درسته، پس معطل چی هستی؟! شاید یه فرصت دوباره برای یه شروع قشنگ باشه. یه خبر دیگه هم دارم که حالت رو خوب می‌کنه بالاخره تکلیف اون قضیه مالی که از مدتها پیش ذهنت رو مشغول کرده بود روشن میشه و خیالت راحت میشه. اما یه کوچولو حواست باشه: یه دوست یا یکی از اعضای خانواده‌ت یه گرفتاری قانونی پیدا کرده و میخواد پای تورو هم توی این قضیه بکشونه. اصلاً به حرفاش گوش نده و تا می‌تونی از این قضیه دور باش. ‍ رودرواسی رو بذار کنار و یه کم قاطع‌تر باش. اگه یه چیزی درست نیست، به زبون بیار و نذار حقوقت ضایع بشه.

متولد : طفل شیرخوار طبیعت

سمبل : گاو نر

شعار : همه چیز مال من است

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : ثابت

فلز وجود : مس

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز صورتی

روز مبارک : جمعه

♊ فال روزانه متولدین خرداد

امروز یه روز عالیه که توی خونه بمونی و حسابی بهش نظم بدی. شاید فکر کنی که کار بیهوده‌ایه و وقت تلف کردنه، اما بعداً می‌فهمی که چه کار مفیدی انجام دادی. همه‌چیز مرتب و منظم میشه و یه آرامش عجیبی توی وجودت حس می‌کنی. ‍یه مدتیه که یه آدم توی زندگیت خیلی روت تاثیر گذاشته. حواست باشه که باهاش چطور رفتار می‌کنی. به یه سری خط قرمزها احترام بذار و ازشون رد نشو. هر چی عاقلانه‌تر رفتار کنی، به نفع خودته. یه نفر حسابی عصبانیت کرده و تو هم فقط داری حرص می‌خوری و توی خودت غرق شدی. به جای این کار، سعی کن ذهنت رو یه چیز دیگه مشغول کنی. الان وقت قهر و دعوا نیست. صبور باش و یه کم که آروم شدی، بعداً تو یه فرصت مناسب حرفتو بزن. یه معامله هم توی ذهنت داری که نگرانت کرده. اما نگران نباش، همه چی درست پیش میره. راستی، یه خبر خوب هم برای تو دارم: یه جابجایی توی زندگیت اتفاق می‌افته. از تغییر نترس و با آغوش باز استقبالش کن.

متولد : کودک طبیعت

سمبل : دوقلوها

شعار : من فکر میکنم

ستاره حاکم : مرکوری (عطارد)

عنصر وجود : هوا

شخصیت : راوی

فلز وجود : جیوه

سنگ خوش یمن : زمرد کبود

رنگ محبوب : زرد ، سبز ، آبی

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : کاملیا

روز مبارک : چهارشنبه

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز یه روز عالیه که یه نفس عمیق بکشی و حسابی استراحت کنی. اصلاً به کار و فکر و خیال کاری نداشته باش. خودت رو برای یه اتفاق بزرگ آماده کن. امروز یهو یه آدم جدید سر راهت قرار می‌گیره و یه پیشنهادی بهت میده که اصلاً انتظارش رو نداری. اگه میخوای تو زندگیت مثل یه ستاره بدرخشی، حتماً به این پیشنهاد جواب مثبت بده. شاید این همون فرصتی باشه که همیشه منتظرش بودی. راستی، یه کم بیشتر به خودت و سلامتیت اهمیت بده. ورزش‌های سبک رو توی برنامه‌ت بذار و هر روز یه کم تحرک داشته باش. ‍ یه کار نیمه‌تمام هم داری که حسابی فکرت رو مشغول کرده. امروز یه فرصت عالیه که برای انجامش وقت بذاری و تمومش کنی. می‌دونم که یه جوابی رو خیلی زود می‌خوای و حاضر زمین و زمان رو به هم بدوزی تا بهش برسی. اما صبور باش و عجله نکن. آروم باش و یه کم منطقی فکر کن. اگه رفتارت تند باشه، فقط همه چیز رو خراب‌تر می‌کنی.

متولد : تازه بالغ طبیعت

سمبل : خرچنگ

شعار : من احساس میکنم

ستاره حاکم : ماه

عنصر وجود : آب

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : نقره

سنگ خوش یمن : مروارید

رنگ محبوب : سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز

عدد خوش یمن : ۲

گل محبوب : بنفشه ، لی لی

روز مبارک : دوشنبه

♌ فال روزانه متولدین مرداد

می‌دونم که مشکلات مالی حسابی اذیتت می‌کنه و یه گوشه گیر انداختت. اما غصه نخور، این راهی که داری میری درست نیست. به شغلت اعتماد داشته باش و با قدرت و اراده به کارت ادامه بده. مطمئن باش که بزودی تغییرات بزرگی توی زندگیت اتفاق میافته و همه چی رو به راه میشه. یه نصیحت هم برای تو دارم: به ظاهر چیزها اکتفا نکن. دنبال عمق مسائل برو و یه کم بیشتر تحقیق کن تا یه تصمیم درست بگیری. راستی، الان وقت بستن قرارداد یا امضای هیچ برگه ای نیست. هر چی که هست رو بذار برای یه وقت دیگه. مطمئن باش که اینجوری نتیجه بهتری می‌گیری. یه مدتیه که فکرت مشغول یه آدمه، اما انگار هیچ راهی برای ارتباط باهاش وجود نداره. تو هم بهتره کاری نکنی که بعداً پشیمون بشی. یه حرف هم داری که می‌خوای توی جمع بزنی، اما حواست باشه که با گفتنش ممکنه نه تنها خودت بلکه بقیه رو هم ناراحت کنی. پس یه کم صبر کن و یه جوری حرف بزن که به کسی توهین نشه.

متولد : جوان طبیعت

سمبل : شیر

شعار : من اراده میکنم

ستاره حاکم : خورشید

عنصر وجود : آتش

شخصیت : ثابت

فلز وجود : طل

سنگ خوش یمن : یاقوت زرد

رنگ محبوب : رنگهای غروب خورشید

عدد خوش یمن : ۱

گل محبوب : آفتابگردان

روز مبارک : یکشنبه

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز بهترین فرصته که یه کم از همه چیز و همه کس فاصله بگیری و یه روز رو به تنهایی خودت بگذرونی. تو مدتیه که خیلی استرس و فشار رو تحمل کردی و دیگه طاقت هیچ چیز رو نداری. پس یه نفس عمیق بکش، همه چی رو رها کن و بذار زمان خودش گره از کارهات باز کنه. اگه توی خونه‌تون مشکلی پیش اومده، سعی کن خودت رو توی قِیل و قالش دخالت ندی. فقط یه گوشه بشین و تماشاچی باش. دخالت تو ممکنه فقط اوضاع رو بدتر کنه و یه عالمه سوتفاهم به وجود بیاره. به جای این کار، برو سراغ عشقت و یه کم باهاش وقت بگذرون. این روزها خیلی به تو احتیاج داره و دلتنگی‌تون رو می‌تونه حس کرد. یه کاری هم هست که مدتیه داری امروز و فردا می‌کنی و شروعش رو هی عقب می‌اندازی. امروز یه روز عالیه که یه تصمیم جدی بگیری و بالاخره شروعش کنی. دیگه بهونه نیار و زمان رو از دست نده. یه معامله هم هست که طبق انتظارت پیش نمیره. اما غصه نخور. اوضاع از چیزی که فکر می‌کنی خیلی بهتر میشه.

متولد : بالغ طبیعت

سمبل : فرشته

شعار : من تجزیه و تحلیل میکنم

ستاره حاکم : ولکان و مرکوری

عنصر وجود : خاک

شخصیت : راوی

فلز وجود : پلاتین

سنگ خوش یمن : عقیق سبز

رنگ محبوب : سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : Forgetmenot

روز مبارک : چهارشنبه

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز یه روز سخت در انتظارته. قراره حسابی با بقیه بحث و گفتگو کنی و اعصابت هم حسابی خورد بشه. راستی، یه سری ایده‌های جدید برای رابطه‌ات با عشقت داری که می‌تونه خیلی چیزا رو تغییر بده و رابطه‌تون رو خیلی بهتر کنه. اگه شک داری که آیا این ایده‌ها کار درستیه یا نه، زیاد فکر نکن و زودتر دست به کار شو. مطمئن باش که پشیمون نمیشی. این روزها توی رابطه‌ات با عشقت یه حس‌های عجیبی داری و نمی‌دونی چی کار کنی. بهتره که زودتر تکلیفت رو با خودت روشن کنی و بفهمی که واقعاً چه حسی داری. معلومه که نگران وضعیت مالی‌ات هستی، اما غصه نخور. چند روز دیگه یه نفر از نزدیکانت بهت کمک میکنه و همه چی درست میشه. یه مسئله‌ی کاری هم توی ذهنت داری که حسابی نگرانت کرده. اما یادت باشه که همه چی رو ول نکن و یه جا متمرکز نشو. راستی، یه نصیحت هم برای تو دارم: در مورد یه مسئله‌ای که اصلاً به تو ربطی نداره زیادی کنجکاوی نکن و پرس و جو نکن.

متولد : با آرمان ازدواج

سمبل : ترازو

شعار : من تعادل برقرار میکنم

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : هو

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : مس درخشان

سنگ خوش یمن : الماس ، اوپال

رنگ محبوب : بژ ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز سفید

روز مبارک : جمعه

♏ فال روزانه متولدین آبان

انگار این روزها فقط به فکر پول درآوردن هستی و بس. تمام فکر و ذکرت شده پول و دیگه هیچ چیز برات مهم نیست. اینجوری که فقط داری خودت رو عصبی و خسته میکنی. تو به یه حس امنیت و آرامش توی زندگیت نیاز داری و این حس رو فقط می‌تونی توی کنار خانواده و دوستانت پیدا کنی. پس یه کم از خودت و کار و دنیای پرمشغله‌ات فاصله بگیر و برو سراغشون. باهاشون وقت بگذرون و از بودن باهاشون لذت ببر. مطمئن باش که بعد از یه مدت می‌بینی که چقدر حالت بهتر شده و چقدر زندگیت قشنگ‌تر شده، حتی اگه یه کم پولت کمتر بشه. یه آدم توی اطرافت هست که خیلی مرموزه و هیچی از خودش و برنامه‌هاش به کسی نمیگه. بهتره که باهاش خیلی با احتیاط رفتار کنی و زیاد بهش اعتماد نکنی. راحت در مورد برنامه‌ها و کارهای آینده‌ات باهاش حرف نزن. هنوز معلوم نیست که واقعاً چه توی سرش داره و دنبال چیه.

متولد : با آرمان …

سمبل : عقرب

شعار : من آرزو میکنم

ستاره حاکم : پلوتو

عنصر وجود : آب

شخصیت : ثابت

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : سیلیس

رنگ محبوب : قرمز تیره

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : ارکیده ، رازقی

روز مبارک : سه شنبه

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز حس می‌کنی که هیچ چیز نمی‌تونه جلوی تو رو بگیره و یه قدرت و شجاعت عجیبی توی وجودت هست. از این حال خوب و پرانرژی نهایت استفاده رو ببر و برو سراغ کاری که تا حالا جرات انجامش رو نداشتی. امروز یه فرصت عالیه که با آدم‌هایی که دیدگاه‌های متفاوتی با تو دارن ملاقات کنی و حرف بزنی. این کار باعث میشه که از زاویه دید جدیدی به دنیا نگاه کنی و از محدودیت‌های خودت فراتر بری. مطمئن باش که این کار توی پیشرفت کارت هم خیلی موثره. راستی، یه مسئله‌ای توی ذهنت داری که امیدت رو ازش ناامید کردی. اما غصه نخور، یه کم صبر داشته باش و ناامید نشو. همه چی درست می‌شه. دیدن یه عکس قدیمی یه عالمه خاطرات خوب رو برای تو زنده میکنه و حسابی حالت رو خوب میکنه. یه پیشنهاد کاری هم بهت می‌شه که حسابی گیجت میکنه و نمی‌دونی چی کار کنی. فعلاً یه نفس عمیق بکش، دست پاچه نشو و هیچ تصمیمی نگیر. یه کم فکر کن و بعد با یه عقل و منطق درست تصمیم بگیر که پشیمون نشی.

متولد : با آرمان کسب اطلاعات

سمبل : اسب با سیمای انسان

شعار : من میبینم

ستاره حاکم : ژوپیتر (مشتری)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : راوی

فلز وجود : قلع

سنگ خوش یمن : فیروزه

رنگ محبوب : ارغوانی

عدد خوش یمن : ۳

گل محبوب : میخک

روز مبارک : پنج شنبه

♑ فال روزانه متولدین دی

یه روز مرخصی حسابی به خودت بده، بذار بدنت و ذهنت یه نفس راحت بکشه. می دونم کارای واجب یه گوشه وایسادن التماس که انجامشون بدی، ولی یه ذره صبر داشته باش، الان وقتش نیست. تلفنت هم ول کن، بذار زنگ بزنه، تو جواب نده! یه فرصت طلاییه که با اون آدمی که دلت براش تنگ شده حرف بزنی. یه حرفای ناگفته ای تو دلت مونده که باید بهش بگی، یه حرفایی که یه جورایی خجالتت میشه ازشون حرف بزنی. یه دل و قلوه ای بده، یه زنگ بزن، یه پیام بده، مطمئن باش پشیمون نمیشی. راستی، یه چیزی که خیلی ذهن تو رو مشغول کرده به زودی به نتیجه میرسه، فقط کافیه یه ذره صبر و حوصله داشته باشی. یهو میبینی یه اتفاقی میفته که اصلا انتظارش رو نداری و همه چی درست میشه. ممکنه یه خرید کوچولو هم داشته باشی، یه چیزی که خیلی وقته دلت می خوادش رو بخری، حالشو ببر! یه کار خیر هم بکن، مطمئن باش ثوابش رو تو همین دنیا می بینی.

متولد : با آرمان تجربه کردن

سمبل : بز

شعار : من به کار میگیرم

ستاره حاکم : ساترن (زحل)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : سرب

سنگ خوش یمن : عقیق رنگارنگ

رنگ محبوب : سیاه ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۸

گل محبوب : ماگنولی

روز مبارک : شنبه

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز قید حرف زدن و درد دل کردن با هر کی که می خوای رو بزن! نه حال تو خوبه، نه حال اون طرف! بذار یه روز دیگه که هر دوتون سر حال بودین، بعد با هم حرف بزنین. یه حرفی شنیدی که دلت شکسته، حرف مردم رو ول کن، برو دنبال کار خودت. گوشاتو ببند و فقط به خودت و هدف هات فکر کن. با غصه خوردن و گوشه گیری هیچ چی درست نمیشه، فقط خودت رو اذیت می کنی. اگه دنبال عشق و عاشقی هستی، فعلا ولش کن! الان وقتش نیست، صبر داشته باش. اگه مجردی که اصلا بهش فکر نکن، بذار یه ذره به خودت برسی، بعد ببین چی میشه. اگه هم تو یه رابطه ای، یه ذره بیشتر صبر داشته باش، یه کم بیشتر تحمل کن، همه چی درست میشه. یه خبر خوب هم برات دارم: یه مسافر عزیز داری که به زودی میاد دیدنت! حسابی خوشحال میشی، کلی ذوق می کنی.

متولد : با آرمان ایده آلیستی

سمبل : مرد و دلو

شعار : من میدانم

ستاره حاکم : اورانوس

عنصر وجود : هو

شخصیت : ثابت

فلز وجود : اورانیوم

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی

عدد خوش یمن : ۴

گل محبوب : نرگس

روز مبارک : شنبه

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز به حرفای مردم توجه نکن! هر چی بیشتر بهشون فکر کنی، بیشتر اعصابت خورد میشه. یه نفس عمیق بکش، بذار یه ذره ریلکس کنی. پول و پله یه ذره ذهنت رو مشغول کرده؟ غصه نخور! دور و اطرافت پر از آدمای باحاله که می تونی بهشون اعتماد کنی و ازشون کمک بخوای. مطمئن باش که کمکت می کنن. تو رابطه عاطفیت یه چیزایی یه جوریه؟ یه ذره صبر داشته باش، دست از پیش داوری بردار. بذار همه چی طبق روال خودش پیش بره، یه ذره ازش لذت ببر. یه زخم کهنه داری که اذیتت می کنه؟ دنبال مسکن موقتی نباش، یه جوری حلش کن که دیگه ازش خبری نباشه. چند ساله داری زحمت می کشی؟ دیگه وقتش رسیده که یه ذره استراحت کنی، یه ذره از زندگیت لذت ببری. حالا که وقت داری، برو دنبال اون کاری که همیشه آرزوش رو داشتی، یه حرفه ی جدید رو شروع کن، یه کار جدید بکن. مطمئن باش که پشیمون نمیشی.

متولد : با آرمان تفویض

سمبل : ماهی

شعار : من باور دارم

ستاره حاکم : نپتون

عنصر وجود : آب

شخصیت : راوی

فلز وجود : تشعشعی از فلزات مصنوعی

سنگ خوش یمن : زمرد

رنگ محبوب : سایه آبی و سبز دریایی

عدد خوش یمن : ۷

گل محبوب : لی لی ، بنفشه

روز مبارک : پنجشنبه

منبع: تصویر زندگی

636781