فال روزانه چهارشنبه ۲۹ فروردین1403

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.
تصویر فال روزانه چهارشنبه ۲۹ فروردین1403

به گزارش سایت خبری پرسون، برای مطلع شدن از وقایع جالب و جذاب پیش روی خود با همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی متولدین ۲۹ فروردین:

فال روز تولد: تو اصلا آدم مغرور نیستی و همیشه با همه با احترام رفتار می‌کنی. همیشه راست می‌گی و هیچ وقت دروغ نمیگی. یه عالمه هدف داری و برای رسیدن بهشون خیلی تلاش می‌کنی. فقط حرف نمی‌زنی، بلکه عمل هم می‌کنی. دنیا رو همونجوری که هست می‌بینی و دنبال چیزای الکی نیستی. همه این خصوصیات باعث شده که یه آدم موفق باشی و به خیلی از چیزایی که تو زندگیت می‌خوای برسی. فقط یه کم باید رو بی‌نظمی‌ها، حسادت و بی‌مسئولیتی‌هات کار کنی. شاید امسال برات یه فرصت طلایی پیش بیاد که تو یه کار جدید شروع به فعالیت کنی. اگه دنبال این کار هستی، بدون شک می‌تونی توش خیلی موفق بشی. یه عالمه پروژه‌های جدید بهت پیشنهاد می‌شه و این باعث می‌شه که تو کارت خیلی معروف و شناخته شده بشی. رابطه‌ات با عشقت امسال خیلی خوب و پر از عشق و محبت می‌شه. اگه هنوز مجردی، شانس ازدواجت تو این سال خیلی زیاد نیست. بهترین ماه‌های سال برات اردیبهشت، مهر، آبان و دی ماه هستن.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز هر کاری در رابطه با موضوع مالی انجام بدی، با موفقیت همراهه. شاید یه مدت بود که تو فکر شروع یه کار جدید بودی. اگه اینطوریه، امروز خیلی احتمالش هست که شریک ایده‌آلت رو پیدا کنی. تو کارای روزمره‌ت خیلی حواست رو جمع کن و چشم و گوشت رو باز نگه دار، چون معلوم نیست این آدم رو کی و کجا می‌بینی و مطمئنا نمی‌خوای این فرصت رو از دست بدی. از انجام کاری که باعث اضطرابت میشه خودداری کن. یادت باشه که خدمت به دیگران باید در حد توان آدم باشه، نه بیشتر از اون. از حقیقت نترس، حتی اگه یه مدت باعث دلخوری بشه. از خودت غافل نشو، برای خودت و انجام کارایی که دوست داری وقت بذار.

متولد : نوزاد طبیعت

سمبل : قوچ

شعار : من هستم

ستاره حاکم : مارس (مریخ)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : الماس ، یاقوت

رنگ محبوب : قرمز ، صورتی روشن

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : رز سرخ

روز مبارک : سه شنبه

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز برات یه روز فوق‌العاده خواهد بود. هم از نظر روحی و هم از نظر ظاهری و این موضوع رو همه اطرافیانت متوجه میشن. امروز همه بدون اینکه تو ازشون بخوای یه عالمه بهت محبت می‌کنن و خیلی بیشتر از همیشه بهت کمک می‌کنن. معلومه که هر روز زندگی تو اینجوری نیست، پس تا می‌تونی از این روز لذت ببر. اگه یه تصمیم مهم داری، بهتره که با یه آدم باتجربه مشورت کنی. مطالعه و تحقیق رو هم فراموش نکن، چون برای پیشرفت تو کارت خیلی واجبه. اگه می‌خوای مشکل کسی رو حل کنی، باید مطمئن باشی که می‌تونی این کار رو انجام بدی، وگرنه فقط انرژی‌ خودتو هدر میدی و یه عالمه دردسر هم درست می‌کنی.

متولد : طفل شیرخوار طبیعت

سمبل : گاو نر

شعار : همه چیز مال من است

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : ثابت

فلز وجود : مس

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز صورتی

روز مبارک : جمعه

♊ فال روزانه متولدین خرداد

امروز مغزت خیلی خوب کار می‌کنه و می‌تونی خیلی راحت اطلاعات رو تحلیل و پردازش کنی. شم اقتصادی‌ت هم خیلی قویه و می‌تونی از این دو تا موضوع به بهترین شکل ممکن استفاده کنی. فرقی نمی‌کنه که داری یه کتاب یا مقاله رو به یه کار حرفه‌ای تبدیل می‌کنی یا یه برنامه‌ریزی دقیق کاری انجام میدی، همه نشونه‌ها از این خبر میدن که خیلی موفق میشی و یه نتیجه خیلی بهتر از چیزی که فکر می‌کنی می‌گیری. اگه یه فرصت خوب داری، اشکالی نداره که یه کم بیشتر از همیشه تلاش کنی و ازش استفاده کنی. لازم نیست که همیشه بخوای خودت رو به بقیه ثابت کنی. تو کار یه سری تغییرات به وجود میاد. بقیه شاید تو مقابل این تغییرات یه کم جبهه‌گیری کنن، ولی تو با آغوش باز ازشون استقبال می‌کنی و آماده‌ای که راه رو برای یه سری تغییرات مثبت باز کنی.

متولد : کودک طبیعت

سمبل : دوقلوها

شعار : من فکر میکنم

ستاره حاکم : مرکوری (عطارد)

عنصر وجود : هوا

شخصیت : راوی

فلز وجود : جیوه

سنگ خوش یمن : زمرد کبود

رنگ محبوب : زرد ، سبز ، آبی

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : کاملیا

روز مبارک : چهارشنبه

♋ فال روزانه متولدین تیر

تو یه آدم با وجدان و سخت‌کوشی، ولی امروز اصلا حوصله کار نداری و دوست داری فقط تو خونه بمونی و استراحت کنی. اینکه نمی‌خوای بری سر کار به خاطر تنبلی نیست، فقط دوست داری بیشتر با خانواده‌ت باشی. درسته که خانواده برای تو خیلی مهمه و از هر چیزی تو دنیا بیشتر دوستشون داری، ولی امروز یه سری کار واجب داری که نمی‌تونی انجامشون ندی. یکی از دوستات دعوتت می‌کنه به یه مهمونی، مواظب باش که بحث و دعوا نشه. داری فکر می‌کنی که یه کادو برای کسی بگیری. تو خوردن و آشامیدن هم اعتدال رو رعایت کن. یه مسئولیت مهم بهت سپرده میشه، حواست باشه که تمام تلاشت رو بکنی تا کار رو به بهترین شکل ممکن انجام بدی. راهی که شاید بارها شروعش کرده بودی و نیمه‌کاره رهاش کرده بودی، این بار تا آخرش می‌ری. مشکلات مالی که داری به زودی حل می‌شن و اوضاع فرق می‌کنه.

متولد : تازه بالغ طبیعت

سمبل : خرچنگ

شعار : من احساس میکنم

ستاره حاکم : ماه

عنصر وجود : آب

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : نقره

سنگ خوش یمن : مروارید

رنگ محبوب : سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز

عدد خوش یمن : ۲

گل محبوب : بنفشه ، لی لی

روز مبارک : دوشنبه

♌ فال روزانه متولدین مرداد

امروز هم یه روز دیگه از اون روزای شلوغ و پرکاره. به جز کارای همیشگی‌ت، یه عالمه کار دیگه هم بهت اضافه شده و شاید خودت هم بدون اینکه حواست باشه یه کار دیگه هم قبول کردی. شاید سرت خیلی شلوغ باشه و نگران باشی که نمی‌تونی همه این کارا رو درست انجام بدی، ولی این تلاشی که داری می‌کنی به جای اینکه برات خستگی‌ بیاره، باعث میشه که حس کنی خیلی مفید هستی و بهت انرژی میده. مراقب یه آدم چاپلوس هم باش که فقط می‌خواد ازت سوءاستفاده کنه و تورو به یه جایی برسونه و بعد رهات کنه. خودتو درگیر کارای بقیه نکن. اگه هر روز یه کم پیاده‌روی کنی خیلی خوبه. اینجوری هم به روح و هم به جسمت کمک می‌کنی. از همین امروز برای رسیدن به یه تغییر کوچیک که دنبالش هستی دست به کار شو، چون فردا دیرتر از چیزیه که فکر می‌کنی.

متولد : جوان طبیعت

سمبل : شیر

شعار : من اراده میکنم

ستاره حاکم : خورشید

عنصر وجود : آتش

شخصیت : ثابت

فلز وجود : طل

سنگ خوش یمن : یاقوت زرد

رنگ محبوب : رنگهای غروب خورشید

عدد خوش یمن : ۱

گل محبوب : آفتابگردان

روز مبارک : یکشنبه

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز خیلی حالت خوبه و دلت می‌خواد با بقیه همکاری کنی و کار گروهی انجام بدی. انقدر به کار گروهی علاقه داری که هر جا می‌بینی کسی نیاز به کمک داره، بدون اینکه ازت بخواد، خودت پیشقدم می‌شی و بهش کمک می‌کنی. می‌تونی از این فرصت استفاده کنی و عشقت رو با داوطلب شدن و کمک بهش تو انجام کاری که دوستش نداره، غافلگیر کنی و سورپرایزش کنی. مطمئن باش که همه دارن به این از خودگذشتگی‌های تو توجه می‌کنن. تو یه جمعی مراقب حرف زدنت باش، لازم نیست هر چیزی که به ذهنت می‌رسه رو زبونت بیاری. تو یه آدم بخشنده و کینه‌جو نیستی و همین خصوصیت تو این روزها باعث میشه که بتونی به یه نفر کمک کنی. بیشتر به یه سفر فکر کن، به آرامشت خیلی کمک می‌کنه. یه تماس رو بی‌جواب گذاشتی.

متولد : بالغ طبیعت

سمبل : فرشته

شعار : من تجزیه و تحلیل میکنم

ستاره حاکم : ولکان و مرکوری

عنصر وجود : خاک

شخصیت : راوی

فلز وجود : پلاتین

سنگ خوش یمن : عقیق سبز

رنگ محبوب : سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : Forgetmenot

روز مبارک : چهارشنبه

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز حواست رو خیلی خوب جمع کن و یه ذره هم از فرصت‌هایی که سر راهت قرار می‌گیرن غافل نشو. حتی اگه همیشه دنبال آگهی استخدام تو سایت ها و شبکه های اجتماعی نمی‌گردی، امروز یه نگاه به این بخش بنداز. از چیزی که تو این بخش پیدا می‌کنی خیلی تعجب می‌کنی. اگه دنبال کار می‌گردی، خودتو به یه حوزه خاص محدود نکن. مهارت‌هایی که داری این اجازه رو بهت میدن که حق انتخاب خیلی زیادی داشته باشی. تو یه آدم خیلی خوش‌سلیقه‌ای و تو یه موقعیت مناسب می‌تونی از این خصوصیتت خیلی خوب استفاده کنی. به عقب برنگرد و فقط به آینده نگاه کن، نه به فرصت‌هایی که از دست دادی. تلاش‌های تو بالاخره جواب میدن، ولی شاید به سرعتی که تو انتظار داری پیش نرن. کمی صبر داشته باش.

متولد : با آرمان ازدواج

سمبل : ترازو

شعار : من تعادل برقرار میکنم

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : هو

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : مس درخشان

سنگ خوش یمن : الماس ، اوپال

رنگ محبوب : بژ ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز سفید

روز مبارک : جمعه

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز دلت می‌خواد تو آرامش کامل کنار کسی باشی که تو رو همونجوری که هستی قبول داشته باشه، از یه طرف هم برای اینکه ثبات و آرامش اوضاع رو حفظ کنی، احساسات واقعی خودت رو انقدر سرکوب می‌کنی که حتی نزدیک‌ترین آدم‌ها بهت هم نمی‌تونن شخصیت واقعی تو رو بشناسن. از اینکه سبک خودت رو تغییر بدی و با رفتارها و حرف‌هایی که در مورد خودت و احساست می‌زنی، بقیه رو شگفت‌زده کنی، هیچ ترسی نداشته باش. اگه صادقانه برخورد کنی و شخصیت واقعیت رو نشون بدی، روابطت به طور قابل‌توجهی بهتر می‌شن. این حس ناراحتی و معذب بودن موقتیه و در واقع یه فرصته برای رشد تو. بزرگترین درس‌ها رو زمانی یاد می‌گیری که اوضاع زندگی آشفته باشه. تو شرایط سخت می‌تونی دوستای واقعی رو بشناسی، تو تصمیم‌گیری‌های مهم زندگیت ببینی چه کسی بهت کمک کرده.

متولد : با آرمان …

سمبل : عقرب

شعار : من آرزو میکنم

ستاره حاکم : پلوتو

عنصر وجود : آب

شخصیت : ثابت

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : سیلیس

رنگ محبوب : قرمز تیره

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : ارکیده ، رازقی

روز مبارک : سه شنبه

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز یه روز فوق‌العاده منتظرت هست. انگار یهو همه چی عوض شده و اطرافیات خیلی مهربون‌تر و انعطاف‌پذیرتر شدن. تو یه حس نزدیکی خیلی خاصی نسبت به کسی که دوستش داری پیدا می‌کنی و یه ارتباط خیلی قوی بینتون برقراره. امروز بهترین موقعیته که در مورد احساساتت باهاش حرف بزنی و بگی که چه برنامه‌هایی برای آینده رابطه‌تون داری. اگه تو آرزوی ازدواج داری، الان بهترین موقعیته که باهاش در مورد این موضوع حرف بزنی. ازت به خاطر کمکی که چند وقت پیش به یه نفر کردی و باعث نجاتش از یه دردسر بزرگ شدی، خیلی تشکر می‌کنن. تو کار یا تحصیلات به یه موفقیت خیلی بزرگ می‌رسی. با توجه به روحیات و جسمی که داری، این روزا خیلی نیاز داری که تو یه فضای سبز و دامن طبیعت باشی.

متولد : با آرمان کسب اطلاعات

سمبل : اسب با سیمای انسان

شعار : من میبینم

ستاره حاکم : ژوپیتر (مشتری)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : راوی

فلز وجود : قلع

سنگ خوش یمن : فیروزه

رنگ محبوب : ارغوانی

عدد خوش یمن : ۳

گل محبوب : میخک

روز مبارک : پنج شنبه

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز به خاطر چیزایی که داری باید شکرگزاری کنی. چرا این خوشبختی رو امروز با دوستات و عزیزانت جشن نمی‌گیری؟! یادمون نره که لازم نیست همیشه منتظر اتفاقات بزرگ و خارق‌العاده باشیم تا احساس خوشبختی کنیم، هر روز می‌تونه بهترین روز زندگی ما و بهونه‌ای برای جشن گرفتن باشه. مشکلات کاری و خانوادگی ریز و درشتی که اذیتت می‌کنن رو بذار کنار و به خودت یه استراحت اساسی بده. داری تمام تلاشت رو می‌کنی و لیاقت این رو داری که به خودت یه زنگ تفریح جایزه بدی. آرام بودن و گوشه‌گیر بودن رو با هم یکی نکن، با بقیه همکاری کن و فعالیت داشته باش. گوشه‌گیری تو رو منزوی می‌کنه. در مقابل کسی که دائم دنبال ایراد گرفتن و محکوم کردن توئه، آروم و متین رفتار کن، ولی ازش فاصله بگیر. اون خیرخواه تو نیست.

متولد : با آرمان تجربه کردن

سمبل : بز

شعار : من به کار میگیرم

ستاره حاکم : ساترن (زحل)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : سرب

سنگ خوش یمن : عقیق رنگارنگ

رنگ محبوب : سیاه ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۸

گل محبوب : ماگنولی

روز مبارک : شنبه

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز حالت خیلی خوبه و پر از شور و شوق و مثبت‌اندیشی هستی. این حس‌های مثبت توی کنار قدرت و توانایی‌های ذاتی تو می‌تونن معجزه کنن. خوشبختانه امروز متوجه می‌شی که اوضاع تو محل کارت داره دوباره روبراه می‌شه و مشکلی که باعث دردسر و نگرانیت شده بود یهو و خیلی راحت حل می‌شه. با حل شدن این مشکل، چیزی که یه زمانی مثل یه مانع غیرقابل نفوذ به نظر می‌رسید، تبدیل می‌شه به یه سرعت‌گیر کوچیک تو مسیر رسیدن تو به موفقیت. معامله‌ای که مدتیه داری بهش فکر می‌کنی رو بهتره همین الان انجام بدی و کارهاش رو بیشتر از این به تعویق نندازی. یکی از دوستات یه کار مهمی برات انجام داده و تو می‌تونی ازش تشکر کنی.بهت یه پیشنهادی میدن که بهتره ساده ازش رد نشی و در موردش بیشتر تحقیق کنی. آزادی خودت رو به هیچ قیمتی نفروش.

متولد : با آرمان ایده آلیستی

سمبل : مرد و دلو

شعار : من میدانم

ستاره حاکم : اورانوس

عنصر وجود : هو

شخصیت : ثابت

فلز وجود : اورانیوم

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی

عدد خوش یمن : ۴

گل محبوب : نرگس

روز مبارک : شنبه

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز شاید یه جاهایی هول کنی و بدون فکر کاری انجام بدی، یه جاهایی هم از ترس خشک‌ت بزنه. آدمایی رو جذب خودت می‌کنی که رفتاراشون به نظر تو عجیبه و تو هم به نظر اونا یه آدم عجیب و دیوونه‌ای. معمولاً همین تفاوت‌ها باعث می‌شه که آدم‌ها به هم جذب بشن، ولی تو انتخاب دوستات باید بیشتر احتیاط کنی. یکی از هدف‌های شغلی‌ت که خیلی برای رسیدن بهش تلاش کردی، الان خیلی دور از دسترس به نظر میرسه و شاید حتی فکر کنی غیرممکنه و بیهوده اینقدر زحمت کشیدی. اینجوری فکر نکن، خیلی چیزای پشت پرده‌ست که تو ازشون خبر نداری، با امیدواری به تلاش خودت ادامه بده. غمی که بهت دست داده یه درس بزرگ تو زندگیت بود، زندگی یه چهره جدید بهت نشون داد و اون اتفاق یه نقطه عطف برای کل زندگیت شده. تصمیمی که گرفتی باعث می‌شه که به کمال برسی.

متولد : با آرمان تفویض

سمبل : ماهی

شعار : من باور دارم

ستاره حاکم : نپتون

عنصر وجود : آب

شخصیت : راوی

فلز وجود : تشعشعی از فلزات مصنوعی

سنگ خوش یمن : زمرد

رنگ محبوب : سایه آبی و سبز دریایی

عدد خوش یمن : ۷

گل محبوب : لی لی ، بنفشه

روز مبارک : پنجشنبه

منبع: تصویر زندگی

636274