فال روزانه یکشنبه ۱۹ فروردین 1403

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.
تصویر فال روزانه یکشنبه ۱۹ فروردین 1403

به گزارش سایت خبری پرسون، برای مطلع شدن از وقایع جالب و جذاب پیش روی خود با همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی متولدین ۱۹ فروردین:

فال روز تولد: ذاتاً آدمِ باهوش، با صداقت و شجاعی هستی. جذابیتِ تو هم باعث شده که بقیه دوستت داشته باشن. امسال فقط یه کم باید مراقبِ خودت باشی که بی‌صبر، بدرفتار و دمدمی مزاج نشی. شاید امسال از نظرِ مالی اونقدری که انتظار داری پیشرفت نکنی، ولی مطمئن باش که اوضاع از قبل خیلی بهتر میشه. تو با هیچ مشکلِ خاصی روبرو نمی‌شی و از نظرِ مالی یه ثباتِ نسبی خواهی داشت. سرمایه‌گذاری‌هایی که برای آینده انجام میدی خیلی سودآور میشن. فقط یه کم مراقب باش که تا جای ممکن پول قرض ندی و قرض هم نگیری. اگه مجرد هستی، امسال یه رابطهِ عاطفیِ جدی رو شروع می‌کنی که باعثِ آرامش و خوشبختی‌ت میشه. بهترین ماه‌های امسال برای تو خرداد، مرداد، مهر و اسفند هستن.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز تو و بقیه اهلِ خونه می‌خواین در موردِ یه سری تغییرات تو خونه صحبت کنید. شاید فقط بخواین یه کم دکوراسیون رو عوض کنید، یا شاید هم بخواین به یه خونهِ جدید نقل مکان کنید. هر چی که هست، یه حسِ قوی بهتون میگه که باید یه تغییراتی ایجاد کنید. پس شک نکنید و با خیالِ راحت شروع کنید. بعد از تعطیلات هنوز یه کم سست و بی‌حال هستید. از اینکه زندگی به روالِ عادی برگشته خوشحال هستید، ولی از سرعتِ عملِ خودتون راضی نیستید. نگران نباشید، طیِ یکی دو روز آینده همه چیز به حالتِ عادی برمی‌گرده. یادتون باشه که همیشه لازم نیست شما مشکلِ بقیه رو حل کنید. گاهی اوقات باید بذارید بقیه خودشون مشکلاتشون رو حل کنن. امروز روزِ خوبیه که با بقیه با مدارا و مهربانی رفتار کنید. حتی با دشمنانتون هم صلح و دوستی کنید. مغرور نباشید و قدرِ نعمت‌هایی که دارید رو بدونید.

متولد : نوزاد طبیعت

سمبل : قوچ

شعار : من هستم

ستاره حاکم : مارس (مریخ)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : الماس ، یاقوت

رنگ محبوب : قرمز ، صورتی روشن

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : رز سرخ

روز مبارک : سه شنبه

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

تو انقدر از اتفاقاتی که قراره بیفتن هیجان‌زده هستی که یادت رفته چی می‌خواستی بکنی! یه کم مراقب باش، چون این بی‌توجهیِ تو ممکنه باعثِ مشکل برای بقیه بشه. تغییرِ جهتِ ناگهانیِ تو ممکنه بقیه رو تو دردسر بندازه. قبل از اینکه کاری بکنی، یه کم فکر کن و ببین که این کار چه تأثیری روی خودت و بقیه میذاره. به جای اینکه از بقیه کمک بخوای، خودت یه تصمیمی بگیر و بهش عمل کن. یه جابجایی تو زندگیت اتفاق میافته. یه موقعیتی پیش می‌یاد که باعث می‌شه چیزای مهمی رو بفهمی. خیلی‌ها به زندگیت حسادت می‌کنن. سعی کن ازشون دوری کنی تا اذیتت نکنن. وسواس و نگرانی باعث میشه که کارهات رو عقب بندازی. یه کم انعطاف‌پذیر باش و سعی کن با شرایط کنار بیای. خرید کردن برایِ تو سودمنده، ولی الان موقعِ فروش نیست.

متولد : طفل شیرخوار طبیعت

سمبل : گاو نر

شعار : همه چیز مال من است

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : ثابت

فلز وجود : مس

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز صورتی

روز مبارک : جمعه

♊ فال روزانه متولدین خرداد

امروز باید یه سری کارِ اداریِ مربوط به پول انجام بدی. شاید یه معامله باشه، یا یه کمیسیون، یا یه پولِ غیرمنتظره که از یه جایی به دستت می‌رسه. شاید یه کم طول بکشه تا این پول به دستت برسه، و شاید یه سری مشکل هم پیش بیاد، ولی آخرش این اتفاق میافته و تو خیلی خوشحال میشی. می‌تونی با کسی که دوستش داری این موفقیت رو جشن بگیری. فعالیت‌هایِ تو یه کم محدود شده. ناراحتی‌هایِ فکری اذیتت می‌کنن. بنیهِ جسمی‌ت ضعیف شده، باید تقویتش کنی. یه پیشنهادِ جدید بهت میشه که به نفعتِه. مشکلات رو به حالِ خودشون نذار. از تجربهِ گذشته استفاده کن و سدها رو بشکن. خوب زندگی کن، چون زندگی‌ت دوباره‌ تکرار نمی‌شه. ناامیدی زهرِ کشندهِ زندگیه. امروز یه روزِ خوب برای شاد بودنِ. لبخند بزن و از زندگی لذت ببر.

متولد : کودک طبیعت

سمبل : دوقلوها

شعار : من فکر میکنم

ستاره حاکم : مرکوری (عطارد)

عنصر وجود : هوا

شخصیت : راوی

فلز وجود : جیوه

سنگ خوش یمن : زمرد کبود

رنگ محبوب : زرد ، سبز ، آبی

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : کاملیا

روز مبارک : چهارشنبه

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز ذهنت مثلِ یه کامپیوترِ قوی کار می‌کنه و خیلی سریع می‌تونی فکر کنی و کارهات رو انجام بدی. اگه می‌خوای در موردِ یه موضوعِ خاص تحقیق کنی، امروز بهترین موقعیته. می‌تونی اطلاعاتِ خیلی خوبی به دست بیاری، مثلِ یه کتابِ قطور که یهو تمومش می‌کنی! حتی می‌تونی با کسی که به این موضوع علاقه داره و اطلاعاتِ زیادی در موردش داره صحبت کنی و با هم بحث و بررسی کنید. امروز تو محلِ کارت خیلی کار داری و پیچیدگیِ کارها باعث شده که یه کم نگران و دلخور بشی. دلت می‌خواد یه زندگیِ بی‌دغدغه و راحت مثلِ گذشته داشته باشی، ولی برای اینکه این اتفاق بیفته باید یه کم صبر کنی. اونی که دوستش داری میدونه که بهش علاقه داری. تو عشق باید یه کم صبور و شکیبا باشی. مثلِ یه مجسمه‌ساز که باید با حوصله و دقت مجسمه‌اش رو بسازه!

متولد : تازه بالغ طبیعت

سمبل : خرچنگ

شعار : من احساس میکنم

ستاره حاکم : ماه

عنصر وجود : آب

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : نقره

سنگ خوش یمن : مروارید

رنگ محبوب : سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز

عدد خوش یمن : ۲

گل محبوب : بنفشه ، لی لی

روز مبارک : دوشنبه

♌ فال روزانه متولدین مرداد

صبح که از خواب بیدار می‌شوی، رویاهای قشنگ دیشب توی ذهنت می‌چرخند و کلی ذوق می‌کنی. این رویاها مثل یه چشم‌اندازِ قشنگ، فرصت‌هایِ جدیدِ زندگی‌ رو بهت نشون میدن. از این فرصت‌ها به بهترین نحو استفاده کن. یادت باشه که این فرصت‌ها همیشه وجود داشتن، ولی تو تا حالا بهشون توجه نمی‌کردی. امروز حس می‌کنی که باید با همه آشتی کنی و یه دل سیر باهاشون حرف بزنی. دوست داری که هر کدورتی که بین شماست از بین بره. یه جورایی دلت می‌خواد که همه چیز آروم و صلح‌آمیز باشه. وضعیتِ مالی‌ات هم خیلی ذهنت رو مشغول کرده. دنبال راهی هستی که بتونی پول‌هات رو مدیریت کنی و به یه ثباتِ مالی برسی. امروز باید واقع‌بین باشی و از خیال‌پردازی دست بکشی. یه کمی از بلندپروازی‌هات کم کن و با عقل و منطق پیش برو. یه معامله‌ای هم توی این روز انجام میدی که بعداً خیلی سود می‌کنی.

متولد : جوان طبیعت

سمبل : شیر

شعار : من اراده میکنم

ستاره حاکم : خورشید

عنصر وجود : آتش

شخصیت : ثابت

فلز وجود : طل

سنگ خوش یمن : یاقوت زرد

رنگ محبوب : رنگهای غروب خورشید

عدد خوش یمن : ۱

گل محبوب : آفتابگردان

روز مبارک : یکشنبه

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز حین انجام کار با یه آدمِ خیلی خاص آشنا می‌شی که حرف‌هاش خیلی ذهنت رو درگیر می‌کنه و کلی ایده‌هایِ جدید بهت میده. امروز یه کمی دو دل و بلاتکلیف هستی. از یه طرف کارها و برنامه‌هات خوب پیش میرن، ولی از یه طرف دیگه هم احساس می‌کنی که باید به تعهدات و اعتقاداتِ خودت هم توجه کنی. لازم نیست که به خاطر یکی از این دو تا، از دیگری بیخیال بشی. سعی کن بینشون یه تعادل برقرار کنی. خیلی به یه سفر و تغییرِ آب و هوا نیاز داری. یه سفر کوتاه می‌تونه حالت رو خیلی خوب کنه. در مورد یه موقعیت خاص، احساسِ نارضایتی می‌کنی. الکی سکوت نکن و حرف بزن. یه گفتگویِ ساده می‌تونه خیلی زود مشکلات رو حل کنه. سعی کن از آدمِ چاپلوس و دو رو دوری کنی. تشخیصِ این آدم از بقیه کارِ سختی نیست.

متولد : بالغ طبیعت

سمبل : فرشته

شعار : من تجزیه و تحلیل میکنم

ستاره حاکم : ولکان و مرکوری

عنصر وجود : خاک

شخصیت : راوی

فلز وجود : پلاتین

سنگ خوش یمن : عقیق سبز

رنگ محبوب : سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : Forgetmenot

روز مبارک : چهارشنبه

♎ فال روزانه متولدین مهر

همه تو رو به خاطر دقت و توجهی که به جزئیات داری می شناسن، ولی امروز دوست داری به جای گیر دادن به جزئیات، به کل ماجرا نگاه کنی و یه تصویر کلی از همه چیز داشته باشی. اما یادت باشه که اگه بخوای از جزئیات مهم غافل بشی، باید تاوانش رو هم پس بدی. اگه به خرده کاری ها توجه نکنی، ممکنه به هدف های بزرگت نرسی. برای رسیدن به هدف هات باید خلاق باشی، ولی یادت باشه که هدف هات باید منطقی هم باشن. زیادی توی خیال و رویا غرق نشو. اضطراب و نگرانی تو بیخوده. داری به خاطر دوری یه نفر غصه می خوری، ولی بزودی دوباره می بینیش و توی آغوشش می گیری. اگه چیزی رو گم کردی، فقط کافیه یه کمی جدیت به خرج بدی و دنبالش بگردی. پیداش می کنی. این روزها می تونی رابطه ات رو با یه آدمِ خیلی مهم توی زندگیت قوی تر کنی.

متولد : با آرمان ازدواج

سمبل : ترازو

شعار : من تعادل برقرار میکنم

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : هو

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : مس درخشان

سنگ خوش یمن : الماس ، اوپال

رنگ محبوب : بژ ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز سفید

روز مبارک : جمعه

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز ممکنه توی یه مهمونی یا یه فعالیتِ گروهی شرکت کنی که با آدم‌هایِ جدید از جاهایِ دور آشنا می‌شی. حرف زدن با این آدم‌ها خیلی برات جذاب و آموزنده هست و چیزهایِ زیادی ازشون یاد می‌گیری. سعی کن با این آدم‌ها ارتباطِ خودت رو حفظ کنی، چون می‌تونن توی آینده بهت کمک کنن. این آشنایی‌هایِ جدید می‌تونن فرصت‌هایِ جدیدی رو توی زندگیت به وجود بیارن. این روزها خیلی پرانرژی و با انگیزه هستی و داری خیلی سخت کار می‌کنی. با رفتارِ هوشمندانه‌ات می‌تونی نظرِ یه آدمِ مهم رو جلب کنی. یه کارِ جدید رو شروع می‌کنی که خیلی برات جذابه و شور و شوقِ زیادی داری. فقط یادت باشه که برای رسیدن به هدف‌هات باید صبور باشی و عجله نکنی. یه کمی بیشتر به کارِت اهمیت بده و موقعیتِ شغلیِ خودت رو به خطر ننداز.

متولد : با آرمان …

سمبل : عقرب

شعار : من آرزو میکنم

ستاره حاکم : پلوتو

عنصر وجود : آب

شخصیت : ثابت

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : سیلیس

رنگ محبوب : قرمز تیره

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : ارکیده ، رازقی

روز مبارک : سه شنبه

♐ فال روزانه متولدین آذر

یه چالشِ بزرگ و ناگهانی توی کارِ به وجود اومده که غافلگیرت کرده و یه کمی هم نگرانت کرده. ولی بدون شک این چالش اثراتِ مثبتی رویِ زندگیت خواهد داشت. این تغییرات هم موقعیتِ اجتماعیِ و هم درآمدت رو به طورِ تعجب آوری بالا می‌بره. شاید توی این مسیر یه سری مسائلِ حقوقی هم پیش بیاد و مجبور بشی یه پروسه‌یِ اداریِ طولانی رو طی کنید. همه ی این اتفاقات خیلی سریع میافتن و ممکنه گیج و سردرگم بشی. ولی سعی کن تمرکزت رو حفظ کنی. دیگه رودربایستی رو کنار بذار و حرفی که مدتهاست توی دلت مونده رو رک و راست بزن. اجازه نده که رقابت توی دنیایِ شما رو تنگ کنه. با یه تغییرِ کوچیک توی ظاهرت حسِ سرزندگی رو توی خودت زنده کن. به یه مهمونی یا جلسه ی اداری دعوت می‌شی. توی این جلسه یه سری انتقاد ازت می‌شه، ولی آخرش تو برنده ی میدونی.

متولد : با آرمان کسب اطلاعات

سمبل : اسب با سیمای انسان

شعار : من میبینم

ستاره حاکم : ژوپیتر (مشتری)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : راوی

فلز وجود : قلع

سنگ خوش یمن : فیروزه

رنگ محبوب : ارغوانی

عدد خوش یمن : ۳

گل محبوب : میخک

روز مبارک : پنج شنبه

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز توی یه جمعِ دوستانه یا یه فعالیتِ اجتماعی شرکت می‌کنی و با یه آدمِ خیلی خاص و جذاب آشنا می‌شی. این آدم یه شغلِ خیلی جالب و متفاوت داره و تو خیلی ازش خوشت میاد. اگه مجرد هستی، ممکنه به فکرِ شروعِ یه رابطه‌یِ عاطفی با این آدم بیفتی. اگه هم متأهل هستی، این آدم می‌تونه ایده‌هایِ جدیدی بهت بده و توی کارِت بهت کمک کنه. این روزها خیلی مهمه که رویِ هدف‌هات تمرکز کنی و از خستگی و کسالت دور باشی. یه آدمِ مهم که منتظرش بودی، به دیدنت میاد. ولی به جایِ اینکه فقط به ظاهرش نگاه کنی، سعی کن واقع‌بین باشی و بیشتر بشناسیش. برای شناختِ این آدم بیشتر تلاش کن و زود قضاوت نکن. عصبانیت و تندی رو کنار بذار تا کارها به بهترین نحو پیش برن. تو دلِ پاکی داری و این باعث میشه که همه چیز درست بشه.

متولد : با آرمان تجربه کردن

سمبل : بز

شعار : من به کار میگیرم

ستاره حاکم : ساترن (زحل)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : سرب

سنگ خوش یمن : عقیق رنگارنگ

رنگ محبوب : سیاه ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۸

گل محبوب : ماگنولی

روز مبارک : شنبه

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز تمرکزت بیشتر از همیشه است و ذهنت درگیر یه موضوع یا یه پروژه ی خیلی مهمه. شاید این موضوع یه کارِ مهم باشه، یه مشکلی که یه دوستِ صمیمی داره، یا یه پروژه‌یِ شخصی که خیلی برات مهمه. در هر صورت، امروز توی هر کاری که شروع کنی خیلی موفق می‌شی. فقط یادت باشه که انقدر غرقِ کار نشدی که غذا خوردن و استراحت کردن رو یادت بره. انتظارِ تو داره به پایان می‌رسه. یه موقعیتی پیش میاد که یه رازِ مهم رو می‌فهمی. اجازه نده که آدم‌هایِ منفی‌باف ذهنِ تو رو آلوده کنن. رویِ توانایی‌هایِ خودت تمرکز کن و برای کارِت ارزش قائل شو. اون آدمی که باید، به ذاتِ نیکویِ تو پی می‌بره. تو باید در قبالِ مسئولیت‌هایِ خودت پاسخگو باشی.

متولد : با آرمان ایده آلیستی

سمبل : مرد و دلو

شعار : من میدانم

ستاره حاکم : اورانوس

عنصر وجود : هو

شخصیت : ثابت

فلز وجود : اورانیوم

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی

عدد خوش یمن : ۴

گل محبوب : نرگس

روز مبارک : شنبه

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز یه گفتگویِ عمیق و مهم با یه آدمِ خاص داری. شاید تویِ این گفتگو، یه موضوعِ مهم مثلِ آینده ی رابطه‌یِ عاطفیتون مطرح بشه و بخواید در موردِ ازدواج تصمیم بگیرید. اگه متأهل هستی، شاید در موردِ یه موضوعِ مهم مثلِ بچه‌دار شدن یا تغییرِ محل زندگیتون با همسرت صحبت کنی. اگه مجرد هستی، یه آدمِ جدید و هیجان‌انگیز رو می‌بینی که از هر نظر با معیارهایِ تو جور درمیاد و حتی ممکنه فکر کنی که همون نیمه‌یِ گمشده‌یِ توئه. به طورِ کلی، مسائلِ عاطفی امروز از اولویت‌هایِ اصلیِ تو هستن. یه استعدادِ خاص تویِ خودت کشف می‌کنی که باعثِ پیشرفتِ تو می‌شه. فریبِ آدمی که خودشو غمخوارِ تو نشون میده رو نخور، چون خیلی از رفتارهاش ظاهری و ساختگیه.

متولد : با آرمان تفویض

سمبل : ماهی

شعار : من باور دارم

ستاره حاکم : نپتون

عنصر وجود : آب

شخصیت : راوی

فلز وجود : تشعشعی از فلزات مصنوعی

سنگ خوش یمن : زمرد

رنگ محبوب : سایه آبی و سبز دریایی

عدد خوش یمن : ۷

گل محبوب : لی لی ، بنفشه

روز مبارک : پنجشنبه

منبع: تصویر زندگی

625282