تشییع شهدای کنسولگری ایران همزمان با راهپیمایی روز قدس

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از تشییع پیکرهای شهدای عملیات تروریستی رژیم صهیونیستی در سوریه همزمان با راهپیمایی روز قدس خبر داد و گفت: فرمانده کل سپاه سخنران مراسم است.
تصویر تشییع شهدای کنسولگری ایران همزمان با راهپیمایی روز قدس

به گزارش سایت خبری پرسون، حجت‌الاسلام سید محسن محمودی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: به یاد بیش از ۳۳ هزار شهید فلسطینی و مستشاران شهید در سوریه فردا پنجشنبه همزمان با اقامه نماز ظهر و عصر در مساجد کرسی تلاوت قرآن برگزار شده و قرائت آیات وحی به ارواح شهدای مظلوم فلسطینی تقدیم خواهد شد.

وی افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس از ده مسیر اعلام شده به سوی دانشگاه تهران برگزار می‌شود و از میدان فردوسی نیز به سوی دانشگاه تهران تشییع پیکرهای شهدای عملیات تروریستی رژیم منحوس صهیونیستی در سوریه انجام خواهد شد.

رئیس ستاد قدس استان تهران افزود: مسیر راهپیمایی از مبادی ۱۰ گانه به سوی دانشگاه تهران خواهد بود و راهپیمایان به فیض تشییع شهدا خواهند رسید و در مسیرهای راهپیمایی ۱۰ ها غرفه فرهنگی و تبیینی برپا خواهد شد.

وی به برنامه‌های پایانی راهپیمایی اشاره کرد و گفت: اجرای مداحی حماسی، قرائت قطعنامه، سخنرانی سردار سلامی فرمانده کل سپاه و اقامه نماز جمعه توسط حجت الاسلام ابوترابی برنامه‌های پایانی راهپیمایی روز جهانی قدس تهران خواهد بود.

محمودی حضور فعال شبکه‌های مختلف صدا وسیما و پخش مستقیم مراسم، حضور خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی و فعالان فضای مجازی، اجرای مداحی وگروه‌های سرود را از دیگر برنامه‌ها ذکر کرد و از شهروندان تهرانی خصوصاً جوانان و کودکان و بانوان تهرانی خواست با دست نوشته، اقلام تبلیغی مناسب، آدمک، تصاویر و کاریکاتور و امثال آنها پیام خود در حمایت از فلسطین و محکومیت جنایات اسرائیل به جهانیان برسانند ضمن اینکه فعالان فضای مجازی باید به رسالت تاریخی خود عمل نموده و زبان گویای ملت فلسطین و مردم مظلوم غزه باشند.

منبع: مهر

625057