فال روزانه چهارشنبه ۱۵ فروردین 1403

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.
تصویر فال روزانه چهارشنبه ۱۵ فروردین 1403

به گزارش سایت خبری پرسون، برای مطلع شدن از وقایع جالب و جذاب پیش روی خود با همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی متولدین ۱۵ فروردین:

فال روز تولد: امسال سالی است که باید به رویاها و آرزوهایتان وفادار باشید. شما با رویاهایتان زنده هستید و شور و اشتیاق آنها به شما انگیزه می‌دهد تا به پیشرفت و تعالی ادامه دهید. اما تا کنون تلاش کافی برای تحقق آنها انجام نداده‌اید. امسال زمان آن است که سبک زندگی خود را تغییر دهید و با هدفمندی و برنامه‌ریزی دقیق، گام‌های موثری در جهت تحقق رویاهایتان بردارید. از ماه اردیبهشت به بعد، زندگی شما وارد مرحله جدیدی خواهد شد که بسیار برایتان خوشایند و پربار خواهد بود. در اواسط سال، از نظر شرایط مالی وضعیت بهتری را تجربه خواهید کرد. این بهبود، ثمره تلاش‌ها و پشتکار شما در سال‌های گذشته است. برخی از کارها و پروژه‌هایی که در پیش رو دارید، ممکن است در ابتدا سخت و طاقت‌فرسا به نظر برسند. اما پس از برداشتن اولین قدم‌ها و شروع کار، خواهید دید که همه چیز برایتان آسان‌تر خواهد شد. خودتان را برای یک سال پر از تغییرات مثبت در زمینه‌های عاطفی، شغلی و مالی آماده کنید. این تغییرات، شما را به سمت زندگی ایده‌آلتان رهنمون خواهند شد و شادکامی و رضایت بیشتری را برایتان به ارمغان خواهند آورد.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز دریای احساسات شما مواج و ناآرام است. گویی طوفانی در درونتان رخ داده و کنترل افکارتان از دستتان خارج شده است. در این میان، تمرکز بر روی کارهای مهم دشوار خواهد بود. اگر از چیزی رنج می‌برید، آغوش یار و همدمتان، بهترین پناهگاه برای آرامش شماست. نجواهای عاشقانه و درددل کردن با او، نه تنها مرهمی بر زخم‌هایتان خواهد بود، بلکه تار و پود صمیمیت بین شما را نیز قوی‌تر خواهد کرد. اتفاقی ناخوشایند برای چندمین بار رخ داده است. گویی درسی از این تکرارها نگرفته‌اید و لازم است با تغییر در نگرش و رفتارتان، از تکرار این چرخه معیوب جلوگیری کنید. سلامتی خود را در اولویت قرار دهید و برای رفع خستگی و تجدید قوای جسمی و روحی تان، وقت کافی بگذارید. شما به خوبی می‌دانید که در اعماق قلبتان چه خواسته‌هایی نهفته است. شجاعت و صراحت را چاشنی کارتان کنید و برای رسیدن به آنچه از زندگی عاطفی تان می‌خواهید، گام‌های شجاعانه بردارید.

متولد : نوزاد طبیعت

سمبل : قوچ

شعار : من هستم

ستاره حاکم : مارس (مریخ)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : الماس ، یاقوت

رنگ محبوب : قرمز ، صورتی روشن

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : رز سرخ

روز مبارک : سه شنبه

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز بحثی با فردی در پیش دارید که انتظارات غیر واقعی از شما دارد و این موضوع رنجش شما را برانگیخته است. اما به جای دعوا و قهر، صبر و شکیبایی را پیشه کنید و با لحنی آرام و منطقی، احساسات واقعی خود را به او بیان کنید. امروز فرصتی طلایی برای ابراز عشق و علاقه بیشتر به شریک عاطفی تان دارید. از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنید و با لحنی عاشقانه و صمیمانه، احساسات خود را به او نشان دهید. با وجود تمام مشکلاتی که در گذشته بین شما وجود داشته، هنوز هم دیر نشده و می‌توانید با تلاش و کوشش، آنها را جبران کنید. به زودی هدیه ای ارزشمند به دستتان خواهد رسید. قدر و منزلت فرستنده این هدیه را بدانید. در مسیر زندگی تان، دری روبروی شما قرار خواهد گرفت که عبور از آن، به معنای زیر پا گذاشتن صداقت و اصالتتان خواهد بود. به هیچ قیمتی تسلیم وسوسه ها و نیرنگ نشوید و از دروازه ای که به دروغ و فریب منتهی می‌شود، عبور نکنید.

متولد : طفل شیرخوار طبیعت

سمبل : گاو نر

شعار : همه چیز مال من است

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : ثابت

فلز وجود : مس

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز صورتی

روز مبارک : جمعه

♊ فال روزانه متولدین خرداد

امروز به جای مخالفت و جدال، از نظرات و ایده‌های دوستان تان حمایت کنید. در مواقعی که احساس می‌کنید آنها در مسیر اشتباهی گام برمی‌دارند، با لحنی دلسوزانه و خیرخواهانه، نظرات خود را به اشتراک بگذارید. به آنها نشان دهید که همراهی صمیمی و قابل اعتماد برایشان هستید. احساس می کنید در روابط عاطفی تان به بن بست رسیده اید. گویی در تاریکی سرگردان هستید و راهی برای نجات نمی‌یابید. اما ناامید نشوید، هنوز راه‌های نرفته و ایده‌های ناآزموده بسیاری وجود دارد. خلاقیت را چاشنی عشق کنید و با ابتکار و تنوع، شور و اشتیاق را به رابطه‌تان بازگردانید. ایده‌های ناب و خلاق، کلید درهای بسته بسیاری در زندگی شما خواهند بود. از این ایده‌ها برای پیشرفت در زمینه‌های مختلف زندگی تان استفاده کنید. حتی اگر مجبور به معاشرت و کار با فردی هستید که برایتان ارزشی قائل نیست!!

متولد : کودک طبیعت

سمبل : دوقلوها

شعار : من فکر میکنم

ستاره حاکم : مرکوری (عطارد)

عنصر وجود : هوا

شخصیت : راوی

فلز وجود : جیوه

سنگ خوش یمن : زمرد کبود

رنگ محبوب : زرد ، سبز ، آبی

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : کاملیا

روز مبارک : چهارشنبه

♋ فال روزانه متولدین تیر

با وجود تمام سردرگمی‌ها و تردیدها، امروز خبرهای خوشی به گوشتان خواهد رسید. این خبرها نویدبخش تحولات مثبت و گشایش در زندگی شما خواهد بود. مسئولیت کامل تصمیماتی که می‌گیرید را به عهده بگیرید. به عواقب انتخاب‌هایتان توجه کنید و با احساسات دیگران بازی نکنید. زیرا عواقب این کار دیر یا زود گریبان خودتان را خواهد گرفت. به زودی خبری خواهید شنید که اطلاعات بسیار مفیدی در مورد موضوعی که برایتان اهمیت زیادی دارد، در اختیارتان قرار می‌دهد. با استفاده از این اطلاعات، می‌توانید ایده‌های خلاقانه و موفقی را برای پیشرفت در آن زمینه پرورش دهید. برای رسیدن به خواسته‌هایتان عجله نکنید و از زور و اجبار استفاده نکنید. صبر و شکیبایی را پیشه کنید و با گام‌های استوار و برنامه‌ریزی دقیق، به سوی اهدافتان گام بردارید. به زودی باید به دیدن شخصی که برایتان بسیار عزیز و محترم است، بروید. دوری راه را بهانه نکنید.

متولد : تازه بالغ طبیعت

سمبل : خرچنگ

شعار : من احساس میکنم

ستاره حاکم : ماه

عنصر وجود : آب

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : نقره

سنگ خوش یمن : مروارید

رنگ محبوب : سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز

عدد خوش یمن : ۲

گل محبوب : بنفشه ، لی لی

روز مبارک : دوشنبه

♌ فال روزانه متولدین مرداد

امروز را به یار و همدمتان اختصاص دهید. نیازی به برنامه‌ریزی دقیق نیست، کافیست دست در دست عشق‌تان بگذارید و به هر کجا که دلالتان می‌برد، رهسپار شوید. روح شما در جستجوی آرامش است و این آرامش را در آغوش یار و در کنار قلبی مهربان خواهید یافت. در تبدیل آرزوهایتان به واقعیت، ایمان و اعتماد به نفس خود را تقویت کنید. از همین امروز برای اهداف بلندمدتتان برنامه‌ریزی کنید و با گام‌های استوار و اراده‌ای پولادین، به سوی آنها گام بردارید. برای مدتی دور و برتان را خلوت کنید. ذهن خود را از افکار مزاحم دور کنید و با تمرکز بر روی خواسته‌ها و اهدافی که در سر دارید، مسیر پیش رو را به وضوح ترسیم کنید. انجام کاری مهم به شما سپرده شده است. در انجام این کار تعلل نکنید و با جدیت و پشتکار، آن را به بهترین نحو به سرانجام برسانید. فرصت‌ها را غنیمت بشمارید و اجازه ندهید که سهل انگاری و تنبلی، شما را از رسیدن به موفقیت دور کند.

متولد : جوان طبیعت

سمبل : شیر

شعار : من اراده میکنم

ستاره حاکم : خورشید

عنصر وجود : آتش

شخصیت : ثابت

فلز وجود : طل

سنگ خوش یمن : یاقوت زرد

رنگ محبوب : رنگهای غروب خورشید

عدد خوش یمن : ۱

گل محبوب : آفتابگردان

روز مبارک : یکشنبه

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز گویی تنبلی در وجودتان ریشه دوانده و از زیر بار مسئولیت‌ها شانه خالی می‌کنید. اما آگاه باشید که آنچه امروز دشوار و طاقت‌فرسا به نظر می‌رسد، در آینده‌ای نه چندان دور، به مراتب سخت‌تر و طاقت‌فرساتر خواهد شد. پس از همین امروز شروع کنید و با گام‌های کوچک و پیوسته، آن را به سرانجام برسانید. تنها چیزی که در حال حاضر به آن نیاز دارید، کمی فضای مناسب و یاری رساندن فردی دلسوز و پرانرژی است. با یافتن چنین فضایی و یاری گرفتن از چنین فردی، می‌توانید از سردرگمی و آشفتگی ذهنی رهایی یافته و با وضوح بیشتری به حل مشکلاتتان بپردازید. مدتی است که با مشکلی در زمینه کارتان دست و پنجه نرم می‌کنید. با تمام توان و با چنگ و دندان، موقعیت خود را حفظ کرده‌اید و به همین دلیل، این روزها احساس خستگی مفرطی می‌کنید. به خودتان فرصتی برای استراحت و تجدید قوا بدهید و از منابع انرژی تان به بهترین نحو استفاده کنید.

متولد : بالغ طبیعت

سمبل : فرشته

شعار : من تجزیه و تحلیل میکنم

ستاره حاکم : ولکان و مرکوری

عنصر وجود : خاک

شخصیت : راوی

فلز وجود : پلاتین

سنگ خوش یمن : عقیق سبز

رنگ محبوب : سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : Forgetmenot

روز مبارک : چهارشنبه

♎ فال روزانه متولدین مهر

امواج تلاطم در دریای عشق شما به شدت بالا گرفته است. گویی عشق و عاشقی به جای آرامش، دغدغه و اضطراب را برایتان به ارمغان آورده است. هیچ کس نگفته که عشق آسان است، اما این رنج و ناراحتی مداوم، نباید سهم شما از این تجربه باشد. وقت آن است که کمی عمیق‌تر به رابطه تان نگاه کنید. آنچه در حال حاضر مشاهده می‌کنید، با انتظارات و ایده آل‌های شما همخوانی ندارد و به همین دلیل، کنترل آن از دستان شما خارج شده است. تغییر مسیر، ضرورتی انکارناپذیر است. هر چه سریع‌تر راه درست را انتخاب کنید و از این مسیر پرتلاطم و ناآرام، به سوی ساحلی آرام و امن رهسپار شوید. ذهن خود را از افکار مزاحم و حاشیه‌های بی‌فایده خالی کنید. این افکار، تنها وقت و انرژی شما را هدر می‌دهند و شما را از تمرکز بر روی اهداف و خواسته‌هایتان دور می‌کنند.

متولد : با آرمان ازدواج

سمبل : ترازو

شعار : من تعادل برقرار میکنم

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : هو

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : مس درخشان

سنگ خوش یمن : الماس ، اوپال

رنگ محبوب : بژ ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز سفید

روز مبارک : جمعه

♏ فال روزانه متولدین آبان

در مورد شریک عاطفی تان، به این نکته توجه کنید که گاه انسان‌ها به تنهایی و خلوت با خود نیاز دارند. این نیاز را درک کنید و به او فضا و فرصتی برای تجدید قوا و آرامش ذهن بدهید. هر چه زندگی را ساده‌تر بگیرید، طعم خوشبختی را بیشتر خواهید چشید. خودتان را از حواشی و مسائل کم‌اهمیت دور کنید و در کنج خلوت خود، به ندای قلبتان گوش فرا دهید. در انتهای این روز، حال شما به بهترین نحو ممکن خواهد بود. برای رسیدن به خواسته قلبی تان، کمی صبر و شکیبایی پیشه کنید. دندان روی جگر بگذارید و با اراده‌ای پولادین، به تلاش خود ادامه دهید. غصه خوردن برای اتفاقاتی که هنوز نیفتاده‌اند، عاقلانه نیست. اگر نگرانی‌هایی در ذهن دارید، بدترین حالت ممکن را در نظر بگیرید و برای آن برنامه‌ریزی کنید. برای رساندن خبر مهمی به شخصی، بهترین و مناسب‌ترین کلمات را انتخاب کنید. لحن و بیان شما در انتقال پیامتان نقشی کلیدی خواهد داشت.

متولد : با آرمان …

سمبل : عقرب

شعار : من آرزو میکنم

ستاره حاکم : پلوتو

عنصر وجود : آب

شخصیت : ثابت

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : سیلیس

رنگ محبوب : قرمز تیره

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : ارکیده ، رازقی

روز مبارک : سه شنبه

♐ فال روزانه متولدین آذر

در حال حاضر از شریک زندگی تان به شدت آزرده خاطر هستید. اما واقعیت آن چیزی نیست که شما در ذهن خود می‌پرورانید. شما در دام سوءتفاهمی گرفتار شده‌اید و غرور و لجبازی مانع از کوتاه آمدن شما می‌شود. کمی در تنهایی و سکوت غوطه‌ور شوید و با ذهنی آرام و بدون پیش‌داوری، به بررسی مجدد اتفاقات بپردازید. تندمزاجی، خاری در گلستان روابط شماست که باید هر چه سریع‌تر آن را از ریشه بکنید. مبادا با این خصلت ناپسند، عزیزانتان را از خود دور کنید. اگر از شغل فعلی تان رضایت ندارید، درنگ نکنید و آن را رها کنید. مهم نیست که چه مدت در این مسیر گام برداشته‌اید، هیچوقت برای جبران دیر نیست. به دنبال شغلی باشید که با روحیات و علایق شما همخوانی داشته باشد و طعم رضایت و شادکامی را به کامتان بچشاند. مطلبی که امروز برایتان کسالت‌بار و بی‌اهمیت به نظر می‌رسد، به زودی در زندگی شما نقشی کلیدی ایفا خواهد کرد. به آن توجه کنید و آن را دست کم نگیرید.

متولد : با آرمان کسب اطلاعات

سمبل : اسب با سیمای انسان

شعار : من میبینم

ستاره حاکم : ژوپیتر (مشتری)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : راوی

فلز وجود : قلع

سنگ خوش یمن : فیروزه

رنگ محبوب : ارغوانی

عدد خوش یمن : ۳

گل محبوب : میخک

روز مبارک : پنج شنبه

♑ فال روزانه متولدین دی

قصد انجام کاری برای شریک زندگی تان دارید، اما اضطراب و نگرانی در وجودتان ریشه دوانده است. نگران نباشید، به محض اینکه اولین قدم را در این مسیر بردارید، شجاعت و اعتماد به نفس شما افزایش خواهد یافت و به هدف تان خواهید رسید. سعی کنید شرایط اطراف تان را با دیدی واقع‌بینانه و بدون هیچگونه پیش‌داوری و جانبداری مورد بررسی قرار دهید. به جزئیات توجه کنید، زیرا آنها در این مسیر نقشی کلیدی ایفا می‌کنند. اگر خواهان رابطه‌ای گرم و عاشقانه با فردی هستید، باید خودتان پیشگام شده و صمیمیت و محبت بیشتری را به او نشان دهید. این کار را بدون هیچگونه چشم‌داشتی و انتظار متقابلی انجام دهید. مطمئن باشید که پس از مدتی، ثمر تلاش‌هایتان را خواهید دید. به دلیل مهارت‌های مدیریتی و توانمندی‌های شما در موقعیت‌های مختلف، پیشنهاد شغلی بسیار ایده‌آلی به شما خواهد شد. از این تغییر نترسید و با آغوش باز از آن استقبال کنید.

متولد : با آرمان تجربه کردن

سمبل : بز

شعار : من به کار میگیرم

ستاره حاکم : ساترن (زحل)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : سرب

سنگ خوش یمن : عقیق رنگارنگ

رنگ محبوب : سیاه ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۸

گل محبوب : ماگنولی

روز مبارک : شنبه

♒ فال روزانه متولدین بهمن

احساس سنگینی بار مسئولیت‌ها بر دوشتان، شما را خسته و فرسوده کرده است. سعی کنید امروز با رها کردن خود از قید و بندها و محدودیت‌ها، آزادانه‌تر عمل کنید. خواهید دید که چگونه با این رهایی، تعادل و آرامش به زندگی تان باز خواهد گشت. اگر مجرد هستید، به فردی که به شما ابراز علاقه کرده است، بی‌توجهی نکنید. حتی اگر در حال حاضر تمایلی به برقراری ارتباط با او ندارید، این رابطه را ادامه دهید. گذر زمان و معاشرت با او، دیدگاه شما را تغییر خواهد داد و دریچه‌ای از عشق و عاطفه را به سویتان خواهد گشود. مدت‌هاست که اشتباهی را در تار و پود زندگی خود پنهان کرده‌اید و با خودتان دروغ می‌گویید. اگر امروز جلوی این اشتباه را نگیرید، زمانی به خودتان خواهید آمد که دیگر برای جبران آن دیر شده است. در تصمیم‌گیری برای خریدی مهم، از راهنمایی و مشورت فردی خبره و باتجربه استفاده کنید تا از گمراهی و ضرر مالی در امان بمانید.

متولد : با آرمان ایده آلیستی

سمبل : مرد و دلو

شعار : من میدانم

ستاره حاکم : اورانوس

عنصر وجود : هو

شخصیت : ثابت

فلز وجود : اورانیوم

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی

عدد خوش یمن : ۴

گل محبوب : نرگس

روز مبارک : شنبه

♓ فال روزانه متولدین اسفند

شما با روحیه‌ای شاد و شوخ طبع، قادر به خلق لبخند بر لبان دیگران هستید. حتی در شرایط جدی، ذوق طنز شما، تلخی را از بین برده و فضایی دلنشین ایجاد می‌کند. این ویژگی منحصر به فرد، شما را به فردی محبوب و جذاب تبدیل کرده و افراد زیادی را به برقراری رابطه با شما ترغیب می‌کند. اما مراقب باشید، زیرا هر کسی ظرفیت و درک این رفتار طنزپردازانه را ندارد. گاه لازم است که با جدیت و قاطعیت برخورد کنید تا از سوءتفاهم و سهل‌انگاری دیگران جلوگیری کنید. موضوعی ذهن شما را درگیر کرده که در واقع اهمیت چندانی ندارد. به جای تمرکز بر آن، سعی کنید ذهن خود را با افکار مثبت و سازنده پر کنید و از این موضوع بی‌اهمیت رها شوید. به زودی شخصی پیشنهادی به شما ارائه خواهد کرد که می‌تواند در زمینه کار و درآمد شما تحولات مثبتی ایجاد کند. با دقت و تامل به این پیشنهاد گوش فرا دهید و با بررسی جوانب مختلف، بهترین تصمیم را برای آینده خود اتخاذ کنید.

متولد : با آرمان تفویض

سمبل : ماهی

شعار : من باور دارم

ستاره حاکم : نپتون

عنصر وجود : آب

شخصیت : راوی

فلز وجود : تشعشعی از فلزات مصنوعی

سنگ خوش یمن : زمرد

رنگ محبوب : سایه آبی و سبز دریایی

عدد خوش یمن : ۷

گل محبوب : لی لی ، بنفشه

روز مبارک : پنجشنبه

منبع: تصویر زندگی

624986