سفر با هزینه شخصی برای مسابقه سرمربی کاراته و دردسر بزرگ گم‌ کردن پاسپورت در ترکیه

شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته با گم کردن پاسپورتش دچار دردسر شد و در بازگشت از مسابقات کاراته وان آنتالیا با مشکلی بزرگ روبه‌رو شد.
تصویر سفر با هزینه شخصی برای مسابقه  سرمربی کاراته  و دردسر بزرگ گم‌ کردن پاسپورت در ترکیه

به گزارش سایت خبری پرسون، دومین مرحله رقابت‌های لیگ برتر کاراته وان در سال 2024 روزهای 25 تا 27 اسفند سال گذشته در منطقه کِمِر آنتالیا در ترکیه برگزار شد و نمایندگان کشورمان با هزینه شخصی در این رویداد حاضر شدند.

شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته که برای مشاهده عملکرد نمایندگان ایران به ترکیه سفر کرده بود، در بازگشت با دردسری بزرگی مواجه شد. هروی پس از پایان مسابقات در فرودگاه آنتالیا متوجه می‌شود که پاسپورتش را گم کرده است. او برای پیدا کردن روادید به محل اقامت خود در منطقه کمر بازمی‌گردد، اما باز هم پاسپورتش را پیدا نمی‌کند.

هروی به ناچار با اتوبوس در سفری 10 ساعته به استانبول می‌رود تا با مراجعه به کنسولگری کشورمان برای دریافت پاسپورت جدید اقدام کند. سرمربی تیم ملی زمانی که به استانبول می‌رسد متوجه می‌شود که با توجه به تعطیلات نوروز سفارت کشورمان در استانبول چند روز تعطیل است. با این وجود مسئولان کنسولگری کشورمان در شهر استانبول پس از اطلاع از مشکل پیش آمده نهایت همکاری را با هروی انجام می‌دهند و در کمتر از یک ساعت برای سرمربی تیم ملی کاراته پاسپورت صادر می‌کنند تا هروی پس از تقریباً دو روز بلاتکیلفی در نهایت به کشورمان بازگردد.

منبع: تسنیم

624599